پیش‌ بینی قیمت چین لینک: سرمایه‌گذاران محدوده ۸.۸ را هدف گرفته‌اند

پیش بینی چین لینک | همتاپی

قیمت ارز دیجیتال چین لینک (link) به سرعت در بالای محدوده ۷ دلار در حال افزایش است و اگر از مقاومت‌های ۷.۳۵ یا ۷.۵ دلار عبور کند، می‌تواند به رشد بیشتری برسد.

مقاله پیشنهادی: چین لینک چیست

 قیمت توکن چین لینک سیگنال‌های  مثبتی را صادر کرده و بعد از عبور از محدوده ۶.۵ دلار افزایش یافته است. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از سطح ۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای (در نمودار ۴ ساعته) آن قرار دارد.

یک روند صعودی مهم هم در نزدیک حمایت ۶.۶۵ دلار در نمودار ۴ ساعته link ایجاد شده است. این ارز دیجیتال بعد از عبور از مقاومت ۷.۳۵ دلار می‌تواند به رشد بیشتری برسد.

چین لینک به رشد خود ادامه می‌دهد

چین لینک در هفته‌های گذشته با توجه به روند نزولی کوتاه‌مدت خود به حمایت ۶.۴۵ دلار نزدیک شد. کف قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۶.۴۵۸ دلار تشکیل شده و بر خلاف اتریوم و بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

link در یک حرکت سریع از مقاومت‌های ۶.۶۵ و ۶.۹ دلار عبور کرده و به بالای سطح ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۷.۳۶ دلار به کف ۶.۴۵۸ دلار) رسیده است. در حال حاضر قیمت چین لینک بالاتر از محدوده ۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد.

همان طور که گفته شد، یک روند صعودی مهم در نزدیکی حمایت ۶.۶۵ دلار در نمودار ۴ ساعته چین لینک ایجاد شده است. در حال حاضر این ارز دیجیتال باید با مقاومت خود در نزدیکی سطح ۷۶.۴ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در روند نزولی رسم‌شده از اوج ۷.۳۶ دلار به کف ۶.۴۵۸ دلار) مواجه شود.

نمودار قیمت چین لینک | همتاپی

نمودار ۴ ساعته قیمت چین لینک، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

سطح ۷.۳۵ دلار اولین مقاومت مهم چین لینک است. عبور از این محدوده‌ باعث می‌شود که وارد یک روند صعودی جدید شود و به سمت سطوح ۷.۵ و ۷.۸۵ دلار حرکت کند. مقاومت مهم بعدی هم در نزدیکی سطح ۸ دلار قرار دارد و با عبور از آن می‌تواند دوباره به سطح ۸.۸ دلار برسد.

در چه صورتی قیمت چین لینک کاهش می‌یابد؟

اگر چین لینک نتواند به بالای سطح ۷.۳۵ دلار صعود کند، ممکن است وراد یک روند نزولی جدید شود. در این صورت، اولین حمایت در نزدیکی سطح ۶.۹ دلار قرار دارد. حمایت بعدی این ارز دیجیتال سطح ۶.۶۵ دلار و روند مذکور است که اگر قیمت به زیر آن برسد، ممکن است به سطح ۶.۴۵ دلار سقوط کند و آن را آزمایش نماید. در صورت تداوم این روند نزولی هم قیمت چین لینک ممکن است به سطح ۶ دلار برسد.

مطالب مرتبط: وضعیت مناسب چین لینک برای صعود؛ پیش بینی قیمت چین لینک

شاخص‌های تکنیکال

تحلیل چین لینک از نگاه شاخص‌های تکنیکال به شرح زیر است.

شاخص مکدی (macd) در نمودار ۴ ساعته: قدرت آن در ناحیه صعودی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (rsi) در نمودار ۴ ساعته: به بالاتر از  سطح ۵۰ رسیده است.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۶.۹۰ دلار و ۶.۶۵ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۷.۳۵ دلار و ۸.۰۰ دلار

آیا چین لینک توان رسیدن به بالای 8 دلار را خواهد داشت؟ در بخش کامنت‌ها نظرات خود را بنویسید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *