پیش بینی قیمت کاردانو؛ افزایش فشار تقاضا در نقاط مهم به سمت ۰.۴۲ دلار

تحلیل قیمت کاردانو | همتاپی

در سه هفته گذشته، فروشندگان کاردانو شدیداً تلاش کردند که روند حمایتی آن را بشکنند. با این حال، این تلاش‌ها هر بار با شکست مواجه شد و نشان داد که خریداران به‌شدت به حمایت و انباشت این ارز دیجیتال ادامه می‌دهند. به علاوه، این روند بخشی از کانال کاردانو است که در گذشته به رشد قابل‌توجه آن کمک کرده بود.

نمودار روزانه قیمت کاردانو

کاردانو روند صعودی بلندمدت خود را تا زمانی که کانال مذکور دست‌نخورده باقی بماند، ادامه خواهد داد. میانگین متحرک ۲۰۰ روزه این ارز دیجیتال به مقاومت ۰.۳۸ دلار نزدیک شده و مانع دیگری برای خریداران ایجاد کرده است. حجم معاملات روزانه کاردانو هم با سقوطی ۷.۲ درصدی به ۲۱۸.۵ میلیون دلار رسیده است.

چارت قیمت کاردانو | همتاپی

نمودار قیمت کاردانو، منبع: تریدینگ ویو

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

 

قیمت کاردانو در روز گذشته یک کندل صعودی را در نزدیکی خط روند حمایتی خود ایجاد کرده و باز هم نشان داده است که فعالیت خریداران آن ادامه دارد.

بنابراین، تا زمانی که این خط روند دست‌نخورده باقی بماند، دارندگان کاردانو می‌توانند روند صعودی مذکور را حفظ کنند. اگر شکست صعودی از این خط روند کاردانو به ۰.۳۸ دلار برساند، خریداران می‌توانند قیمت این ارز دیجیتال را تا محدوده ۰.۴۲ دلار افزایش دهند.

در صورتی که حمایت کاردانو با بسته شدن کندل روزانه و با حجم کافی شکسته شود، قیمت آن ممکن است با اصلاح زیادی مواجه گردد.

آیا قیمت کاردانو به ۰.۴۲ دلار می‌رسد؟

از آنجا که قیمت کاردانو همچنان در بالای خط روند حمایت این ارز دیجیتال قرار دارد، خریداران فرصت بیشتری برای انباشت به دست می‌آورند. این مسئله احتمال رشد قیمت کاردانو را افزایش می‌دهد و ممکن است باعث ایجاد یک‌ چرخه صعودی جدید بر اساس کانال مذکور شود. اولین هدف این روند صعودی هم احتمالاً محدوده ۰.۴۲ دلار خواهد بود.

شاخص قدرت نسبی: افزایش یافته است و نشان می‌دهد که فشار خرید کاردانو رشد کرده است و این ارز دیجیتال در مرحله انباشت قرار دارد.

سوپرترند (Supertrend): نشان می‌دهد که روند کوتاه‌مدت کاردانو همچنان نزولی است.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی ارز دیجیتال کاردانو (ADA) مراجعه کنید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *