تجزیه‌ و تحلیل قیمت کاردانو؛ آیا ADA تا محدوده ۰.۳ دلار سقوط می‌کند؟

تحلیل قیمت کاردانو | همتاپی

در ۵ ماه گذشته، قیمت کاردانو تحت تأثیر کانال صعودی این ارز دیجیتال بوده است. خریداران کاردانو با استفاده از خط حمایت موجود در این کانال به‌عنوان یک منطقه انباشت مهم، قیمت را به محدوده ۰.۴۶۱۷ دلار رساندند. با این حال، با افزایش فشار فروش بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر، کاردانو هم به زیر این الگو رسید و روند خود را تغییر داد.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

بررسی نمودار روزانه کاردانو

شکسته شدن خط روند حمایتی کاردانو باعث شد که قیمت این ارز دیجیتال ۱۵ درصد کاهش یابد. تقاطع احتمالی بین میانگین متحرک نمایی ۵۰ و  ۱۰۰روزه کاردانو می‌تواند فشار موجود در کاردانو را افزایش دهد.  حجم معاملات این ارز دیجیتال هم با رشدی ۲۲ درصدی به ۲۸۳ میلیون دلار رسیده است.

چارت قیمت کاردانو | همتاپی

نمودار قیمت کاردانو، منبع: تریدینگ ویو

در ۵ ژوئن (۱۷ خرداد)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از صرافی بایننس و مدیرعامل آن شکایت کرد و بازار ارزهای دیجیتال به‌شدت دچار تلاطم شد. کاردانو هم به همین خاطر ۷ درصد سقوط کرد و از خط روند حمایتی کانال این ارز دیجیتال عبور کرد.

مطالب مرتبط: دلایل ریزش اخیر بازار و تحلیل قیمت بیت کوین

از دست رفتن این حمایت، باعث شد که معاملات خریداران و فروشندگان به‌شدت به کاردانو فشار وارد کند. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۵ درصد کاهش یافته و دنباله بلند کندل کاردانو نشان می‌دهد که خریداران در تلاش‌اند دوباره کنترل بازار را به دست بگیرند.

بنابراین، در روزهای آینده قیمت این آلت کوین دوباره مقاومت موجود در خط روند شکسته‌شده را آزمایش می‌کند تا مشخص شود که آیا فروشندگان کاردانو می‌توانند فشار عرضه این ارز دیجیتال را حفظ کنند یا نه. در صورت کاهش قیمت کاردانو، این ارز دیجیتال ممکن است تا محدوده ۰.۳ دلار سقوط کند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

آیا قیمت کاردانو تا محدوده ۰.۳ دلار سقوط می‌کند؟

از دست رفتن خط روند مذکور باعث شده است که قیمت کاردانو به‌شدت کاهش یابد. اگر فشار فروش این ارز دیجیتال ادامه داشته باشد، فروشندگان می‌توانند قیمت کاردانو را به محدوده ۰.۳ دلار برسانند. البته روند نزولی ممکن است در محدوده ۰.۳۲ دلار با یک مانع کوچک مواجه شود.

شاخص قدرت نسبی: شاخص قدرت نسبی در نمودار روزانه کاردانو به ناحیه اشباع فروش رسیده و نشان داده است که قیمت این ارز دیجیتال ممکن است در چند روز آینده و قبل از تداوم روند نزولی خود، برای مدتی در زیر این خط روند نزولی تثبیت شود.

میانگین متحرک نمایی: میانگین متحرک نمایی ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ روزه کاردانو که اخیراً شکسته شده‌اند، در بالای خط روند مذکور انباشته شده‌ و تعداد موانع خریداران را افزایش داده‌اند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

منبع: Coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *