آیا قیمت کاردانو می‌تواند از مقاومت ۰.۳۵ دلار عبور کند؟

آیا قیمت کاردانو می‌تواند از مقاومت ۰.۳۵ دلار عبور کند؟ | همتاپی

روند صعودی موجود در کاردانو در محدوده ۰.۳۵ دلار متوقف شده است. نمودار روزانه این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که خریداران آن نتوانسته‌اند در ۱۴ مارس (۲۳ اسفند) از مقاومت ۰.۳۵ دلار عبور کنند. در این روز، کندلی با دنباله بلند نیز در نمودار کار‌دانو ایجاد شده است که نشان می‌دهد معامله‌گران در حال فروش توکن‌های خود هستند. اگر فشار فروش کار‌دانو افزایش یابد، این ارز دیجیتال با اصلاح بلندمدت‌تری مواجه می‌شود.

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

در این صورت، قیمت کاردانو ممکن است ۱۶ درصد کاهش یابد. محدوده‌های زیادی در نزدیکی ۰.۳۵ دلار وجود دارد که نواحی قوی برای عرضه محسوب می‌شوند. شایان ذکر است که حجم معاملات این ارز دیجیتال نیز به ۶۲۴ میلیون دلار رسیده و ۱۰ درصد افزایش یافته است.

با تداوم روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت کاردانو هم توانست از حمایت روانی ۰.۳ دلار استفاده کند و افزایش یابد. با وجود یک روند صعودی قوی و افزایش حجم معاملات کار‌دانو، قیمت این ارز دیجیتال ۱۸.۴۵ درصد افزایش یافت و به مقاومت ۰.۳۵ دلار بازگشت.

نمودار قیمت کاردانو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت کاردا‌نو به دلار. منبع: تردینگ ویو

با این حال، در ۱۵ مارس (۲۴ اسفند) خریداران کار‌دانو سعی کردند از این مقاومت هم عبور کنند، اما در پایان روز کندل روزانه آن در زیر محدوده ۰.۳۵ دلار بسته شد. این کندل که دنباله بلندی هم دارد، نشان می‌دهد که فروشندگان می‌خواهند بازار را در دست بگیرند و ممکن است کار‌دانو را دوباره تحت فشار قرار دهند.

اگر کاردانو در روزهای آینده با فشار فروش بیشتری در محدوده ۰.۳۵ دلار مواجه شود، قیمت آن احتمالاً کاهش می‌یابد و دوباره به ۰.۳۲۵ و ۰.۳ دلار می‌رسد.

مطالب مرتبط: کاهش ۵ درصدی قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته

از طرفی، اگر خریداران بخواهند بازار را در دست بگیرند، کندل روزانه کاردانو باید بالای محدوده ۰.۳۵ دلار بسته شود.

شاخص‌های تحلیل تکنیکال قیمت کار‌دانو

شاخص قدرت نسبی: شاخص قدرت نسبی به محدوده ۵۰ درصد رسیده و نشان می‌دهد که احساسات معامله‌گران خنثی است.

میانگین متحرک نمایی: میانگین‌های متحرک نمایی روزانه (۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ روزه) در نزدیکی محدوده ۰.۳۵ درصد قرار دارند و مقاومت‌های قوی و زیادی را برای خریداران کاردانو ایجاد کرده‌اند.

سطوح مهم قیمت کاردانو:

قیمت فعلی کار‌دانو: ۰.۳۴۵ دلار

روند: صعودی

نوسان: متوسط

مقاومت‌ها: ۰.۳۵ و ۰.۳۷۷ دلار

حمایت‌ها: ۰.۳۲۷ و ۰.۳ دلار

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *