حمایت از بون و شیباریوم، قیمت شیبا اینو را به یک دلار می‌رساند

حمایت از بون و شیباریوم، قیمت شیبا اینو را به یک دلار می‌رساند | همتاپی

اکانت رسمی بون سوشی سواپ (Bone ShibaSwap) در توئیتی جدید پیش بینی کرده است شیبا اینو قابلیت رسیدن به یک دلار را دارد و این امر با تکیه بر دو عامل محرک رخ خواهد داد: پافشاری جامعه شیبا در حمایت از توکن بون (BONE) و راهکار لایه دو شیباریوم (Shibarium).

در توضیح این پیش بینی قیمت شیبااینو از سوی اکانت BoneShiba می‌توان گفت، هر تراکنش شیباریوم منجر به سوزاندن میم کوین شیبا خواهد شد و همه انتقال‌ها در این پروتکل لایه دو، با توکن BONE انجام می‌شود.

سوال مهم این است که چه می‌شود اگر همه بدانند راه رسیدن قیمت شیبااینو به یک دلار، حمایت حداکثری از بون و شیباریوم است؟ چون بلاک چین لایه دو شیباریوم در هر تراکنش، شیبا می‌سوزاند و توکن بون علت همه این فعالیت‌هاست. 

قبلاً هم توسعه‌دهنده اصلی شیبااینو که در شبکه‌های اجتماعی با نام مستعار شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) شناخته می‌شود، اعلام کرده بود بعد از ارائه شیباریوم اجازه ارسال چند تریلیون توکن شیبا به والت‌های مرده (یا سوزاندن آنها) را خواهد داد.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

توکن سوزی، با کاهش عرضه در گردش یک ارز دیجیتال، آن را کمیاب‌تر می‌کند و به لحاظ تئوری، اگر بخش عمده‌ای از عرضه یک کوین سوزانده شود، قیمت به‌شدت رشد می‌کند.

شیباریوم کی عرضه خواهد شد؟

شیتوشی کوساما اواخر هفته گذشته، به انتظارات جامعه شیبا برای عرضه شیباریوم در روز ولنتاین خاتمه داد. کوساما در ماه ژانویه و با افزودن شیباریوم در یک جعبه قلبی شکل به بایوی توئیتر خودش، این گمان را میان مخاطبانش ایجاد کرده بود.

اکنون، با اظهارنظر مستقیم درباره این موضوع اعلام کرده است هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه شیباریوم وجود ندارد چون این اتفاق با فشردن یک دکمه رخ نمی‌دهد.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *