پیش‌بینی قیمت بایننس کوین؛ آیا BNB تا محدوده ۲۵۰ دلار سقوط می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت بایننس کوین؛ آیا BNB تا محدوده ۲۵۰ دلار سقوط می‌کند؟ | همتاپی

روز دوشنبه پنجم ژوئن (۱۵ خرداد)، Binance Coin با کاهش ده درصدی قیمت مواجه شد. این سقوط ناگهانی به‌ احتمال زیاد به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان و مدیرعامل آن، چانگ پنگ ژائو به وجود آمده است. در نمودار روزانه این ارز دیجیتال هیچ فشار خریدی وجود ندارد که نشان دهد بایننس کوین آماده سقوط بیشتر است.

برای خرید و فروش بایننس کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بایننس کوین بخرم

 نمودار روزانه قیمت بایننس

یک الگوی مثلث متقارن روند خنثی در قیمت بایننس کوین را هدایت می‌کند. سقوط به زیر خط روند حمایتی این الگو، یک اصلاح بزرگ را به دنبال دارد. حجم معاملات روزانه بایننس کوین نیز ۱۱.۲ درصد کاهش یافته و به ۳۸۹.۵ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت بایننس کوین | همتاپی

نمودار قیمت بایننس کوین، منبع: تریدینگ ویو

در بحبوحه سقوط اخیر، قیمت بایننس کوین به ۲۷۶.۶ دلار سقوط کرد که ۲۱ درصد آن در دو ماه گذشته به دست آمده بود. با این حال، نمودار بلندمدت قیمت بایننس  کوین نشان‌دهنده یک الگوی مثلث متقارن است.

مطالب مرتبط:‌ دلایل ریزش اخیر بازار و تحلیل قیمت بیت کوین

این الگو در نمودار هفتگی بایننس کوین نشان می‌دهد که روند اصلاحی و روند کلی نزولی این ارز دیجیتال هنوز مختل نشده است. تحت‌تأثیر این الگو و احساسات منفی فعلی بازار، قیمت بایننس کوین ممکن است ۸ درصد سقوط کند و به ۲۵۲ تا ۲۵۰ دلار برسد.

علاوه بر این، حمایت مذکور با خط روند پایین الگوی مثلث در یک محدوده قرار دارد که مانع از افزایش قیمت بایننس کوین می‌شود. تا زمانی که این الگو دست‌نخورده باقی بماند، هولدرهای بایننس کوین می‌توانند به آینده این ارز دیجیتال خوش‌بین باشند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

 آیا قیمت بایننس کوین به ۲۵۰ دلار می‌رسد؟

تحت تاثیر یک الگوی مثلث متقارن، قیمت بایننس کوین بیشتر از یک سال است که وارد یک روند خنثی شده است. در بحبوحه روند اصلاحی فعلی بایننس کوین، این ارز دیجیتال ممکن است دوباره حمایت مذکور را امتحان کند. بایننس کوین قبلاً هم به این خط روند حمایتی برخورد کرده و افزایش یافته است. در نتیجه، احتمال بازگشت قیمت در بالای محدوده ۲۵۰ دلار وجود دارد.  

شاخص قدرت نسبی (RSI): شیب RSI نشان می‌دهد که فشار عرضه بایننس کوین قوی است و قیمت این ارز دیجیتال ممکن است تا محدوده ۲۵۰ دلار برسد.

میانگین متحرک نمایی: قیمت بایننس کوین همچنان بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته‌ای این ارز دیجیتال است و روند کلی صعودی خود را حفظ کرده است.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های بایننس کوین، به صفحه تحلیل و پیش بینی قیمت بایننس کوین (BNB) مراجعه کنید.

منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *