پیش‌بینی قیمت بایننس کوین؛ چه مقاومت‌هایی در پیش روی BNB قرار دارد؟

پیش بینی قیمت بایننس کوین | همتاپی

قیمت بایننس کوین به‌ آرامی بهبود یافته و به بالای محدوده ۲۴۵ دلار رسیده است. احتمالا ارز دیجیتال بایننس کوین در محدوده‌های قیمت ۲۶۸ و ۲۷۰ دلار با مقاومت‌های پرقدرتی مواجه می‌شود.

بایننس کوین بعد از عبور از محدوده ۲۳۰ دلار رشد کرده و همچنان در تلاش است که به موج صعودی خود ادامه دهد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در پایین محدوده ۲۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده  ۱۰۰ساعته خود (در نمودار ۴ ساعته) قرار دارد. بایننس کوین روز گذشته روند نزولی مهم موجود در محدوده ۲۳۰ دلار (در نمودار ۴ ساعته) خود را هم شکست. با این حال، این ارز دیجیتال در محدوده‌های ۲۶۸ و ۲۷۰ دلار با مقاومت زیادی مواجه می‌شود.

برای خرید و فروش بایننس کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بایننس کوین بخرم

قیمت بایننس کوین در روز گذشته افزایش یافته است

هفته گذشته، قیمت بایننس کوین ابتدا در بالای محدوده ۲۸۰ دلار قرار داشت؛ اما بعد از مدتی وارد روند نزولی مهمی شد. این ارز دیجیتال، سپس به زیر حمایت مهم ۲۵۰ دلاری خود رسید و فشار زیادی بر بیت کوین و اتریوم وارد کرد.

بایننس کوین، حتی حمایت ۲۲۰ دلاری خود را هم آزمایش کرد. در این مسیر، کف این ارز دیجیتال در نزدیکی محدوده ۲۲۰.۶ دلار تشکیل شده است. با این وجود، قیمت بایننس هم‌ اکنون کمی بهبود یافته و به بالای مقاومت ۲۳۰ دلاری رسیده است. خریداران این ارز دیجیتال، در حال حاضر قیمت آن را به بالای محدوده ۲۳.۶ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در خط روند رسم‌شده از اوج ۳۱۷ دلار تا کف ۲۲۰.۶ دلار) هم رسانده‌اند.

علاوه بر این، بایننس کوین خط روند نزولی مهم در نزدیکی مقاومت ۲۳۰ دلاری خود (در نمودار ۴ ساعته) را هم شکسته است. با وجود این، این ارز دیجیتال همچنان در پایین محدوده ۲۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته (در نمودار ۴ ساعته) خود قرار دارد.

نمودار قیمت بایننس کوین | همتاپی

نمودار قیمت بایننس کوین، منبع: تریدینگ ویو

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

اگر قیمت بایننس کوین رشد کند، این ارز دیجیتال در ابتدا با مقاومت موجود در محدوده ۲۵۵ دلار مواجه می‌شود. مقاومت بعدی بایننس کوین هم در نزدیکی محدوده ۲۶۸ دلار، در نزدیکی ناحیه ۵۰ درصدی اصلاحی فیبوناچی (در خط روند رسم‌شده از اوج ۳۱۷ دلار تا کف ۲۲۰.۶ دلار) آن قرار دارد.

عبور از محدوده ۲۶۸ و ۲۷۰ دلار، باعث می‌شود که قیمت بایننس کوین وارد یک روند صعودی پایدار شود. در این صورت، مقاومت بعدی این ارز دیجیتال محدوده ۲۸۰ دلار خواهد بود. بایننس کوین با عبور از این مقاومت، می‌تواند به سمت مقاومت بعدی خود در محدوده ۳۰۰ دلار حرکت کند.

مطالب مرتبط: اصول کلی تحلیل تکنیکال در پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال

در چه صورتی قیمت بایننس کوین سقوط می‌کند؟

اگر بایننس کوین نتواند از مقاومت ۲۶۸ دلاری خود عبور کند، ممکن است وارد یک روند نزولی دیگر شود. در این صورت، اولین حمایت این ارز دیجیتال در محدوده ۲۴۰ دلار قرار دارد.

حمایت بعدی بایننس کوین هم محدوده ۲۳۰ دلار محسوب می‌شود. اگر روند نزولی همچنان ادامه داشته باشد، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است به محدوده ۲۲۰ دلار برسد. در صورت تداوم روند مذکور، بایننس کوین ممکن است تا محدوده ۲۰۰ دلار سقوط کند. برای اطلاع بیشتر از تحلیل‌های بایننس کوین به صفحه تحلیل و پیش بینی بایننس کوین کنید مراجعه فرمائید.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص مکدی (macd): در نمودار چهار ساعته: قدرت آن در ناحیه نزولی افزایش یافته است.

شاخص قدرت نسبی (rsi): در نمودار چهار ساعته: در بالای محدوده ۵۰ قرار دارد.

مهم‌ترین حمایت‌ها: ۲۴۰ دلار، ۲۳۰ دلار و ۲۲۰ دلار

مهم‌ترین مقاومت‌ها: ۲۲۵ دلار، ۲۶۸ دلار و ۲۷۰ دلار

شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا بایننس کوین می‌تواند از مقاومت‌های پیش روی خود عبور کند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها بیان کنید.
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *