تحلیل قیمت بایننس کوین؛ معامله‌گران در انتظار واکنش ناحیه ۲۱۰ دلار

تحلیل bnb | همتاپی

قیمت بایننس کوین (BNB) در تثبیت بالای سطح ۲۲۵ دلار ناکام ماند و حرکت رو به پایین را ترجیح داد. در صورتی‌که رمزرز BNB به قیمت زیر ۲۱۰ دلار برسد، احتمال ریزش سنگین آن وجود دارد.

نگذار دارایی هات از دست بره

قیمت BNB پس از تست ناحیه مقاومتی ۲۳۵ دلار با فشار فروش زیادی مواجه شد. این رمز‌ارز در حال حاضر زیر قیمت ۲۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای در تایم فریم ۴ ساعته معامله می‌شود.

خط روند صعودی BNB در نمودار ۴ ساعته و حمایت آن در ناحیه ۲۲۰ دلار با قدرت بالایی شکسته شده است. تا زمانی که قیمت بالای سطح ۲۲۵ دلار بسته نشود، انتظار می‌رود شاهد ریزش بیشتر قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

ناتوانی بایننس کوین در صعود

دیدگاه ما این بود که در صورت رسیدن قیمت بایننس کوین به ناحیه مقاومتی ۲۳۵ دلار، شاهد تغییر روند از نزولی به صعودی باشیم. با این‌که قیمت توانست به این ناحیه مقاومتی برسد، اما توانایی عبور از آن را نداشت.

به دلیل ضعف خریداران در ناحیه مقاومتی ۲۳۵ دلار، روند نزولی تازه‌ای شکل گرفت. این روند نزولی چنان پرقدرت بود که خط روند صعودی مهمی را در نمودار ۴ ساعته شکست و حمایت ناحیه ۲۲۰ دلار را نادیده گرفت. شواهد نشان می‌دهند که مانند بیت کوین و اتریوم، با یک روند نزولی زیر سطح ۲۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای در تایم فریم ۴ ساعته مواجه هستیم.

ریزش قیمت BNB تا حوالی کف ۲۱۱.۱ دلار ادامه داشت و فعلاً در حال تثبیت است. این ارز دیجیتال از سمت بالا مقاومت‌های ۲۱۶.۵ و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای در تایم فریم ۴ ساعته را پیش روی خود دارد. با رسم فیبوناچی اصلاحی از اوج ۲۳۵ دلار تا کف ۲۱۱ دلار، مشاهده می‌کنید که این ناحیه در حوالی سطح ۲۳.۶ درصد آن قرار دارد.

نمودار بایننس کوین در تایم فریم ۴ ساعته | همتاپی

نمودار بایننس کوین در تایم فریم ۴ ساعته، منبع: تریدینگ ویو

در صورتی‌که قیمت بایننس کوین بتواند خود را به ناحیه ۲۱۷ دلار برساند، انتظار داریم شاهد افزایش بیشتر قیمت آن باشیم. مقاومت مهم بعدی این رمز‌ارز در حدود ناحیه ۲۲۵ دلار یا سطح ۶۱.۸ درصد فیبوناچی اصلاحی از ۲۳۵ به ۲۱۱ دلار قرار دارد.

در صورت عبور قیمت از ناحیه ۲۲۵ دلار، مقصد بعدی آن ۲۳۵ دلار خواهد بود. اگر این روند صعودی احتمالی پایدار باشد و بتواند از مقاومت ۲۳۵ دلار عبور کند، دستیابی به هدف ۲۵۰ دلار چندان دور از انتظار نیست.

[مطالب مرتبط: میلیونر بیت کوین: همه چیز را بفروش و بیت کوین بخر!]

حمایت‌های بایننس کوین

در صورتی‌که قیمت BNB در عبور از مقاومت ۲۱۷ دلار ناکام بماند، احتمال شروع یک روند نزولی جدید بسیار زیاد است. در صورت تحقق این سناریو، اولین حمایت پیش روی این ارز دیجیتال سطح ۲۱۱ دلار خواهد بود.

حمایت مهم بعدی در حدود ناحیه ۲۱۰ دلار قرار دارد. در صورت شکست پرقدرت این ناحیه حمایتی، انتظار داریم ریزش آن تا حمایت ۲۰۲ دلار ادامه داشته باشد. اگر فشار فروش بیشتر شود، حمایت مهم بعدی در ناحیه ۱۸۴ دلار می‌تواند مانع از کاهش قیمت بیشتر شود.

بهترین قیمت تومانی

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD در تایم‌فریم ۴ ساعته: شتاب مک‌دی در ناحیه نزولی در حال کاهش است.

اندیکاتور RSI در تایم‌فریم ۴ ساعته: مقدار RSI در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح حمایتی مهم: ۲۱۱، ۲۱۰ و ۲۰۲ دلار

سطوح مقاومتی مهم: ۲۱۷، ۲۲۵ و ۲۳۵ دلار

در صفحه تحلیل بایننس کوین می‌توانید جدیدترین پیش‌بینی‌های بایننس کوین را مشاهده کنید.

 

منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *