توکن سوزی بزرگ بایننس؛ رشد قیمت بایننس کوین در راه است؟

توکن سوزی بزرگ بایننس؛ رشد قیمت بایننس کوین در راه است؟ | همتاپی

‌‌‌بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا، اعلام کرد روز سه‌شنبه و در بیست و دومین توکن سوزی فصلی خود، 2,064,494.32 توکن BNB را سوزانده است. صرافی بایننس‌ قصد دارد از طریق رویه توکن سوزی خودکار، عرضه در گردش خود را به 100,000,000 بایننس‌ کوین کاهش دهد. تریدرها، بلافاصله به آخرین توکن سوزی بایننس واکنش نشان نداده‌اند و هنوز تغییر قابل توجهی در قیمت بایننس کوین مشاهده نشده است.

 بایننس بیست و دومین توکن سوزی BNB فصلی را اجرا کرد

 براساس اعلام رسمی در هفدهم ژانویه، بایننس‌ در بیست و دومین توکن سوزی فصلی خود، اقدام به سوزاندن 2,064,494.32 توکن BNB کرده است. آخرین توکن سوزی بایننس، شامل 7,181.03 بایننس‌ کوین دیگر هم می‌شود که در برنامه توکن سوزی پیشرو معدوم شده‌اند.

برای خرید و فروش بایننس کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بایننس کوین بخرم

داده‌های تراکنش‌ نشان می‌دهد بایننس در ساعت 08:00 صبح به وقت  ساعت جهانی (UTC) بیش از 2 میلیون توکن BNB را به ارزش تقریبی 620 میلیون دلار سوزانده است. به این ترتیب، بایننس بیش از 2 میلیون رمزارز بایننس‌ کوین را از عرضه در گردش خارج کرده است. در حال حاضر، عرضه در گردش بایننس‌کوین معادل 157,904,427 است.

با این توکن سوزی BNB، بایننس تا امروز در مجموع 44.095 میلیون بایننس‌کوین سوزانده است. بایننس از یک سیستم توکن سوزی خودکار برای کاهش عرضه در گردش به 100,000,000 توکن BNB استفاده می‌کند. این مکانیزم، تعداد توکن‌هایی که باید سوزانده شوند را براساس قیمت بایننس‌‌کوین و تعداد بلوک‌های ساخته شده در بایننس اسمارت چین (BSC) طی یک فصل، محاسبه می‌کند.

مطالب مرتبط: همکاری بایننس با اپل پی و گوگل پی چه تأثیری روی قیمت بایننس‌کوین دارد؟

براساس پرتال توکن سوزی بایننس، مقدار تخمینی توکن سوزی بعدی 2,070,356.52 توکن است. با این وجود، داده‌های فعلی نشان می‌دهند احتمالاً در نوبت بیست و سوم توکن سوزی فصلی بایننس، تعداد توکن‌های BNB افزایش خواهد یافت.

 آیا قیمت بایننس کوین (BNB) رشد می‌کند؟

 معمولاً بعد از توکن سوزی BNB توسط بایننس، شاهد افزایش قیمت بایننس‌ کوین هستیم. با این وجود، تریدرها به آخرین توکن سوزی بایننس، واکنش آنی نشان نداده‌اند.

قیمت بایننس‌ کوین در 24 ساعت گذشته، 1 درصد افزایش یافته و اکنون با قیمت 301.12 دلار خرید و فروش می‌شود. کف و سقف 24 ساعت گذشته هم به ترتیب 294.18 و 302.16 دلار بوده است. علاوه بر این، حجم معاملات بایننس‌ کوین با افت 2 درصدی در 24 ساعت گذشته، کاهش علاقه و رغبت تریدرها را نشان می‌دهد. 

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت بایننس کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بایننس کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *