توضیح یک تحلیلگر در مورد عدم رشد قیمت اتریوم

توضیح یک تحلیلگر در مورد عدم رشد قیمت اتریوم | همتاپی

اری پاول (ari paul)، مدیر ارشد فناوری اطلاعات شرکت بلاک‌تاور کپیتال (blocktower capital)، تحرکات فعلی بازار را در مورد عدم رشد چندان اتریوم و سایر ارزهای دیجیتالی که ارزش بازاری زیادی دارند، توضیح می‌دهد.

هال پرس (hal press)، بنیان‌گذار شرکت نورث راک (north rock)، اعلام کرده که با وجود قوی بودن عوامل فاندامنتال اتر، این ارز دیجیتال عملکرد ضعیفی در هفته‌های اخیر داشته است.

پرس در توییتر خود گفته که اکوسیستم اتریوم جنب‌وجوش و توسعه‌دهندگان در سطح بسیار بالایی عمل می‌کنند. اما در حال حاضر یکی از بدترین عملکردها را داشته است؛ چرا که انتظار معامله‌گران برای بروزرسانی شانگهای، بیش از حد شده است. پرس تأکید کرده است که به نظر او این وضعیت پایدار نخواهد بود.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

با این حال، اری پاول دیدگاه متفاوتی در این زمینه دارد. او معتقد است که عملکرد ضعیف اتریوم به‌دلیل عوامل فاندامنتال قوی آن در سال گذشته بوده؛ چرا که معامله‌گران این ارز دیجیتال هرگز به مرحله «تسلیم» نرسیده‌اند. به گفته وی، این مسئله باعث شده است که اتر نتواند با ارزهای دیجیتال دیگر که از پایین‌ترین سطوح رشد کردند، همگام شود.

علاوه بر این، پاول اشاره کرده است که تحرکات بازار فعلی و شرایط آن باعث می‌شود ارزهای دیجیتالی مثل اتر که ارزش بازاری زیادی دارند، با رشد قابل‌توجهی مواجه نشوند.

به‌عبارت دقیق‌تر، با وجود سرمایه کمی که وارد صنعت ارزهای دیجیتال می‌شود، جریان‌های چرخشی جزئی در بازار، می‌تواند قیمت ارزهای دیجیتال با ارزش بازار تا ۵ میلیارد دلار را دو برابر کند. با این حال، قیمت این ارزهای دیجیتال به‌راحتی ممکن است تا ۸۰ درصد سقوط کند.

به‌روزرسانی شانگهای باعث می‌شود که انتقال بلاکچین اتریوم به شبکه اثبات سهام، بطور کامل انجام گردد. علاوه بر این، اعتبارسنج‌های این شبکه پس از آن می‌توانند پاداش‌های به‌دست‌آمده از افزودن یا تأیید بلاک‌های بلاکچین اتریوم را برداشت کنند. هرچند که بسیاری از تحلیلگران باور دارند این به‌روزرسانی پیشرفت مثبتی برای شبکه اتریوم است، باید دید که تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت اتریوم می‌گذارد یا نه.

با توجه به این که بازار ارزهای دیجیتال غیر‌قابل‌پیشبینی است، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید مدام عملکرد اتریوم و شرایط بازار را تحت‌نظر داشته باشند.

برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت اتر به صفحه تحلیل اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *