کاهش ۸ درصدی قیمت بایننس کوین، قیمت تا کجا کاهش می‌یابد؟

قیمت بایننس کوین در حال حاضر تحت تاثیر دو الگو در نمودار روزانه خود است. قیمت این کوین در حال حاضر در یک مثلث متقارن در نوسان است. علاوه بر این، در دل این الگوی مثلث، یک الگوی گوه صعودی نیز وجود دارد که قیمت در آن نیز در نوسان است. در این مقاله چگونگی تأثیرگذاری این الگوها بر ارز دیجیتال BNB را بررسی می‌کنیم.

الگوی مثلث متقارن، الگویی ادامه‌ دهنده‌ است که خروج قیمت از هر یک از سطوح آن، خبر از حرکت آتی قیمت در همان راستا را می‌دهد. یک الگوی گوه صعودی افزایش قیمت بین دو خط روند صعودی را پیش بینی می‌کند و تا زمانی که خط پایینی این الگو شکسته شود، افزایش قیمت ادامه دارد.

برای خرید و فروش بایننس کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بایننس کوین بخرم

حجم معاملات روزانه‌ی بایننس کوین  797.4 میلیون دلار است که نشان دهنده کاهش 7 درصدی نسبت به روز گذشته است.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین. منبع: تردینگ ویو

در 16 آوریل، قیمت BNB از نقطه تلاقی دو مقاومتی که در بالا ذکر شد شروع به کاهش کرد. با افزایش فشار فروش در بازار، قیمت این دارایی در سه روز گذشته 7 درصد کاهش یافته و بایننس کوین در حال حاضر با قیمت 325.3 دلار معامله می‌شود.

در ادامه‌ی هفته نیز احتمالا قیمت BNB  نزدیک به 8 درصد کاهش می‌یابد و به خط حمایت الگوی گوه می‌رسد. تا زمانی که قیمت از این دو الگو پیروی کند، چرخه‌ی بازیابی قیمت در داخل مثلث در جریان خواهد بود. علاوه بر این ممکن است خریداران بتوانند مقاومت مثلث متقارن را به سمت بالا بشکنند. در این صورت دیگر نمودار با استفاده از این 2 الگو بررسی نخواهد شد و شرایط آن تغییر خواهد کرد.

شکسته شدن مقاومت مثلث، نشانه‌ای برای یک رالی صعودی در آینده است.

توجه داشته باشید که اگر کاهش قیمت‌ها باعث شکسته شدن حمایت الگوی گوه شود، BNB ممکن است شاهد اصلاحات بیشتر در روند قیمتی خود باشد. بنابراین، شکسته شدن الگوی گوه روند جانبی‌ را طولانی‌تر می‌کند.

 اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال

میانگین متحرک 200 روزه (EMA200):  میانگین متحرک نمایی 200 روزه، روند صعودی را برای قیمت BNB نشان می‌دهد.

شاخص قدرت نسبی (RSI): شیب هفتگی RSI که با وجود حرکت جانبی قیمت، به اوج‌های بالاتر می‌رسد، نشان‌دهنده افزایش فشار خرید است. در نتیجه ممکن است احتمال شکست الگوی مثلثی افزایش یابد.

سطوح روزانه قیمت بایننس کوین

 قیمت لحظه‌ای: 325 دلار

روند: نزولی

نوسانات: متوسط

مقاومت: 325 دلار و 360 دلار

حمایت:  300 دلار و 283 دلار

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت بایننس کوین مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بایننس کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *