رشد ۲۸ درصدی و حذف یک صفر از قیمت شیبا اینو

رشد 28 درصدی و حذف یک صفر از قیمت شیبا اینو | همتاپی

شیبا اینو (Shiba Inu)، میم کوین محبوب، در هفته گذشته اوج گرفت و طی 24 ساعت گذشته، افزایش قابل توجهی را ثبت کرد. شیبا اینو (SHIB) بالاخره موفق شد یک صفر دیگر را از قیمتش حذف کند؛ صفری که بعد از سقوط صرافی FTX در اوایل نوامبر و شوکی بزرگ به کل فضای کریپتو، به نرخ شیبااینو اضافه شده بود.

 حذف یک صفر از قیمت شیبااینو

 قیمت شیبااینو با رشد بیش از 14 درصدی طی 24 ساعت گذشته، به سطح 0.00001101 دلار صعود کرد. تاکنون، نیمی از این رشد چشمگیر از دست رفته اما شیبااینو که اکنون با نرخ 0.00001030 دلار خرید و فروش می‌شود، توانسته صفر اضافی را حفظ کند. در هفته گذشته، دومین توکن سگی محبوب بازار توانست حدود 30 درصد رشد کند اما اوایل امروز کمی سقوط کرد.

شیبا اینو همچنین دوباره توانست ارزش بازار یا مارکت کپ 6 میلیارد دلار را پس بگیرد اما در حال حاضر به سطح 5,666,878,825 دلار افت کرده است.

نمودار قیمت شیبا به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا به دلار. منبع: تردینگ ویو

 علت رشد قیمت شیبا اینو

 رشد شیبا اینو، مثل سایر آلت کوین‌های اصلی، تحت تأثیر افزایش شدید قیمت بیت کوین طی روزهای اخیر ایجاد شده است. این رمزارز پیشرو ابتدا از سطح 18,000 دلار فراتر رفت و تاکنون با بازپس‌گیری سطح 20,000 دلار در حال نزدیک شدن به سطح 21,000 دلار است.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

دیوید گوکشتین (David Gokhshtein)،‌ اینفلوئنسر حوزه ارز دیجیتال و بنیان‌گذار Gokhshtein Media، می‌گوید بیت کوین اکنون قدرت کافی دارد و ظاهراً برای صعود به بالای سطح 22,000 دلار آماده است.

گذشته از اینها، اخیراً اخبار مثبتی درباره متاورس شیبااینو منتشر شده است. به گزارش یوتودی، WAGMI Temple یکی از یازده هاب متاورس، در رویداد SXSW 2023 در شهر آستین ایالت تگزاس، به نمایش گذاشته خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. قربون شیبا بشم چه گرد و خاکی به پا کرد

    کور بشه هر کی نمیخواد موفقیت شیبا رو ببینه

  2. به بهههه میبینم شیبا حسابی رشد کرده ایشالا ۱ دلاریشو ببینیم