رئیس انجمن بلاکچین ایران: در حال تهیه طرح جامع رمز ارزها هستیم

رئیس انجمن بلاکچین ایران: در حال تهیه طرح جامع رمز ارزها هستیم

سپهر محمدی رئیس انجمن بلاک‌چین ایران، از تهیه طرح جامع رمز ارزها و مذاکره با معاونت فناوری بانک مرکزی و کانون صرافان خبر داد.

سپهر محمدی در این گفتگو خاطر نشان کرد انجمن بلاک‌چین ایران در زمینه ارزهای رمزنگاری‌شده و استفاده از این ابزارها در بستر قانونی در حال گفت و گو با معاونت فناوری بانک مرکزی و کانون صرافان می‌باشد. تا به امروز گشایش‌های خوبی صورت گرفته است و در حال تهیه طرح جامع حوزه ارزهای دیجیتال می‌باشیم. در تهیه این طرح جامع تلاش کرده‌ایم تمام جوانب ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرند و کسب و کارها و پلتفرم‌هایی به شکل قانونی و مجاز و با توجه به دغدغه همه نهاد‌های نظارتی و بانک مرکزی مانند سایر کشورهای فعال در این حوزه، داشته باشیم.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

محمدی در ادامه صحبت‌های خود گفت:

طرح در حال تهیه، تمام بخش‌های حوزه رمز ارز و رمز دارایی‌ها را شامل می‌شود و سازمان‌هایی از جمله بورس، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و وزارت صمت در آن دخیل هستند که رایزنی با آنها در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم با تغییر نگاه، از فرصت حوزه رمز ارزها در کشور به صورت قانونی و مجاز استفاده کنیم.

مهم‌ترین بخش طرح جامع رمز ارزها

محمدی تاکید کرد:

مهم‌ترین بخش طرح جامع رمز ارزها که در حال تهیه است، موضوع صادرات و واردات می‌باشد و در نظر داریم تا با مساعدت دستگاه‌ها زیرساختی ایجاد شود تا فرآیند صادرات و واردات با بهره‌گیری از ارزهای رمزنگاری شده تسهیل شود.

بهترین قیمت بیت کوین

 بازار رمز ارزها جذاب اما ریسک بالایی دارد

رئیس انجمن بلاکچین ایران در مورد ریسک بالای بازارهای این حوزه و در توصیه به هم وطنانی که قصد ورود به این حوزه را دارند بیان کرد:

بازار رمز ارزها جذاب اما خطرناک و دارای ریسک بالایی است، شهروندان به هیچ عنوان نباید بدون دانش و آگاهی کافی در مورد رمز ارزها و ریسک بازار نسبت به ورود به این بازار اقدام کنند چرا که احتمال دارد تا سرمایه ورودی خود را به سادگی از دست دهند و دچار مشکل شوند؛ بر همین اساس همواره بخش کوچکی از این سرمایه باید وارد بازار رمز ارز و از طریق پلتفرم‌های مجاز و  معتبر داخلی شود چرا که میزان کلاهبرداری و طرح‌های پانزی در زمینه ارزهای رمزنگار بسیار بالا بوده و در این زمینه باید دقت شود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: ایبنا
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *