آموزش ویدئوی افزودن شبکه‌های مختلف در متامسک

آموزش ویدئوی افزودن شبکه‌های مختلف در متامسک | همتاپی

چگونه باید شبکه‌های مختلف را به متامسک اضافه کنیم؟ افزودن شبکه پالی گان به متامسک چگونه است؟ افزودن شبکه بایننس به متامسک چگونه است؟

این مقاله درباره آموزش اضافه کردن انواع شبکه‌های بلاکچینی به کیف پول متامسک است، توصیه می‌کنیم که ابتدا ویدئو را ببینید و سپس از متن زیر کار خود را بررسی کنید.

در این آموزش مشاهده خواهید کرد که چطور می‌توانید شبکه های بایننس اسمارت چین، پالیگان، فانتوم و یا هر شبکه ای که مدنظر دارید را به نسخه دسکتاپ کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

مطالب مرتبط: آموزش راه اندازی کیف پول متامسک

برای این کار وارد کیف پول متامسک خود شوید و از قسمت Ethereum mainnt شبکه های موجود در متامسک خود را ببینید که در ابتدا فقط شبکه اتریوم به عنوان شبکه پیش فرض متامسک قابل مشاهده می باشد. که برای اضافه کردن سایر شبکه های مورد نظر بایستی روی Add Network کلیک نمایید. در اینجا اضافه کردن شبکه ها به روش امکان پذیر است:


روش اول افزودن شبکه در متامسک


 ادد کردن شبکه به صورت دستی می باشد که باید روی Add a network manually بزنید و جزییات شبکه مدنظر خود را که از طریق سرچ به دست آوردید را در فیلدهای مربوطه وارد کنید و سپس گزینه save را بزنید تا شبکه به کیف پول متامسک اضافه شود.


روش دوم افزودن شبکه در متامسک


روش ساده تری هست چرا که اضافه کردن شبکه تا حدودی اتومات انجام میشود. در این روش شبکه مدنظر خود را از لیستی که مشاهده می کنید، بیابید و روی add کلیک نمایید و پس از مشاهده جزییات شبکه مدنظر روی گزینه approve بزنید تا شبکه به کیف پول متامسک اضافه شود.

علاوه بر دو روش مطرح شده، یک روش دیگر هم برای اضافه کردن شبکه ها به متامسک وجود دارد که به شرح ذیل می باشد:


روش سوم افزودن شبکه در متامسک


 امکان اضافه کردن اتومات شبکه ها از طریق سایت chainlist وجود دارد که برای این امر کافیست وارد سایت chainlist.org شوید و از آن صفحه شبکه مورد نظر خود را بیابید یا سرچ کنید و روی گزینه connect wallet کلیک نمایید و پس از انتخاب اکانت روی گزینه Next و سپس connect و approve بزنید تا شبکه به کیف پول متامسک اضافه شود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش بیت کوین صرافی ارز دیجیتال همتا پی

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *