آیا قیمت کاردانو (ADA) در سال ۲۰۲۳ به ۱ دلار خواهد رسید؟

آیا قیمت کاردانو (ADA) در سال 2023 به 1 دلار خواهد رسید؟ | همتاپی

قیمت کاردانو همزمان با شکستن مقاومت کلیدی خود بالاتر از میانگین متحرک 50 هفته‌ای قرار گرفته و در حال نزدیک شدن به 0.6 دلار است.

قیمت ADA رو به افزایش قابل توجهی است. این صعود قیمت با توجه به نوآوری‌هایی که شبکه کاردانو در دست توسعه دارد، دور از انتظار نیست. قیمت این توکن در یک روز پس از راه‌اندازی آیکن (Aiken) در فاز آلفا، 6 درصد افزایش یافت. آیکن زبان برنامه‌نویسی و کیت ابزار برای ساده‌سازی توسعه قراردادهای هوشمند در بلاکچین کاردانو است.

آیا قیمت کاردانو به 1 دلار خواهد رسید؟

قیمت کاردانو در روز شنبه بالاترین حد خود در 24 ساعت گذشته یعنی 0.44 دلار را پشت سر گذاشت. در حال حاضر این توکن با افزایش قیمت 2 درصدی، در 0.448 دلار معامله می‌شود. نمودار روزانه قیمت ADA، یک حرکت صعودی قوی با سقف‌های بالاتر را نشان می‌دهد. RSI نیز بالای 70 قرار دارد و حرکتی پرقدرت را نشان می‌دهد و همچنین قیمت ADA در کانال صعودی در حال حرکت می‌باشد.

نمودار تحلیل قیمت کاردانو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار تحلیل قیمت کار‌دانو به دلار. منبع: تردینگ ویو

دَن گامباردلو (Dan Gambardello)، یکی از اینفلوئنسرهای کار‌دانو، اشاره کرد که  ADA اکنون از سطح قیمتی ماه اکتبر بالاتر رفته است. در ماه اکتبر قیمت شروع به کاهش و رسیدن به پایین‌تر از حمایت کلیدی 0.33 دلاری خود کرده بود.

تیم رسانه‌ای کوین گیپ (CoinGape) پیش‌بینی کرد که قیمت ADA به دلیل شکستن مقاومت 0.428 دلاری و الگوی سر و شانه‌ی معکوس، صعودی 40 درصدی به 0.60 دلار را خواهد داشت. قیمت کاردانو قبل از حرکت به سمت 0.60 دلار، با مقاومت 0.52 دلار روبرو خواهد شد.

مطالب مرتبط: آینده قیمت ارز دیجیتال کاردانو چگونه خواهد بود؟

در مقیاس هفتگی، قیمت ADA بالاتر از میانگین متحرک 50 هفته‌ای (WMA-50) خود است. اگر قیمت ADA تا پایان هفته بالاتر از 50-WMA باشد، یک رالی بسیار کلیدی آغاز خواهد شد. کار‌دانو از نوامبر 2021، قیمتی بالاتر از این نداشته است.

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

 

آیا قیمت کار‌دانو به 15 دلار خواهد رسید؟

نهنگ‌های کاردانو، این توکن را در مقادیر بالا خریداری می‌کنند. زیرا به نظر می‌رسد کار‌دانو در حال گسترش است و انتظار می‌رود که طی یک رالی عظیم قیمت آن به 1 دلار برسد. یک آدرس نهنگ، 560 میلیون توکن ADA به ارزش 218 میلیون دلار را به تازگی خریداری کرده است.

نمودار قیمت ارز دیجیتال ADA به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ارز دیجیتال ADA به دلار. منبع: تردینگ ویو

پس از این که تعداد دارندگان کار‌دانو در پایان ماه مارس از مرز 4 میلیون کیف پول عبور کرد، دن گامباردلو استدلال کرد که کار‌دانو نسبت به اتریوم موقعیت بهتری دارد. او جدول‌های زمانی اتریوم و کار‌دانو را مقایسه کرد و پیش‌بینی کرد که قیمت ADA در بازار صعودی بعدی به بالای ۱۵ دلار برسد. او همچنین اعتقاد دارد ارزش بازار کاردانو در آن بازه زمانی، نزدیک به ۵۰۰ میلیارد دلار خواهد شد. او معتقد است که پیشرفت‌های مربوط به کار‌دانو هم مسیر با اتریوم است. گامباردلو کار‌دانو را بلاکچین بهتری می‌داند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *