چرا LEASH و BONE باعث افزایش قیمت شیبا اینو می‌شوند؟

چرا LEASH و BONE باعث افزایش قیمت شیبا اینو می‌شوند؟ | همتاپی

طی هفته‌های اخیر، بازار شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال علی رغم سیو سود و فروش چشمگیر کاربران در شبکه‌های مختلف، به رشد خود ادامه داده است. وضعیت فعلی بسیاری از دارایی‌ها نشان می‌دهد که در آستانه رسیدن به نقاط پیوت (Pivot) هستیم. نقاطی که در تعیین جهت حرکت قیمت شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک، بسیار تاثیر گذار هستند.

احتمال بازگشت قیمت شیبا اینو وجود دارد

طی روز‌های اخیر، قیمت شیبا اینو، کی از محبوب‌ترین میم کوین‌های بازار ارزهای دیجیتال، ضمن نزدیک شدن به سطح 0.000013 دلار، عملکرد نسبتاً پایداری را از خود به نمایش گذاشته است. این اتفاق، یک نشانه امیدوار کننده برای بهبود احتمالی این توکن به شمار می‌رود، چرا که طی چند هفته گذشته، شاهد ضعف در روند شیبا اینو بودیم.

یکی از دلایل اصلی عملکرد پایدار شیبا اینو، به روند قیمت توکن‌های وابسته آن، یعنی لیش (LEASH) و بون (BONE) باز‌می‌گردد. این دو کوین، با نمایش یک حرکت صعودی قدرتمند، دیگر توکن این اکوسیستم یعنی شیبا اینو را پشت سر گذاشته و سقف‌های جدیدی را به ثبت رسانده‌اند. با این حال، شیبا اینو نیز جایگاه و ثبات خود را حفظ کرده و همچنان به روند صعودی پیوسته خود ادامه می‌دهد. این شرایط، نشان دهنده احتمال یک چرخش چشمگیر در روند قیمت شیبا اینو است.

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت شیبا اینو به دلار. منبع: تردینگ ویو

علی رغم تمام تحولات مثبت، نرخ توکن سوزی شیبا اینو طی هفته‌های گذشته تغییر قابل توجهی نداشته است. این مسئله، موجب نگرانی آن دسته از سرمایه گذارانی است که نرخ توکن سوزی را عاملی مهم برای تعیین ارزش این توکن در بلند مدت می‌دانند. با این حال، پایداری فعلی شیبا اینو، می‌تواند به منزله سیو سود مداوم کاربران نیز باشد که در این صورت، یک سیگنال نزولی به حساب می‌آید.

مقاومت بعدی شیبا اینو در ناحیه 0.000014 دلار قرار دارد که آخرین سطح شکسته شده در روند نزولی این دارایی بود. عبور قیمت شیبا اینو از این مقاومت، سیگنالی برای شروع یک حرکت صعودی قدرتمند و بهبود احتمالی شیبا اینو خواهد بود.

مطالب مرتبط: بررسی دلایل احتمالی افزایش قیمت شیبا اینو

نهنگ‌های چین لینک بیدار شده‌اند

شبکه چین لینک (ChainLink)، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اوراکل، شاهد افزایش فعالیت بزرگ‌ترین هولدر های لینک (LINK) بوده است و عمده کیف پول‌های بزرگ این شبکه، به انباشت و ذخیره توکن چین لینک روی آورده اند. افزایش ذخایر چین لینک در آدرس‌های متعلق به نهنگ‌های این شبکه به معنای اعتقاد و باور آن‌ها به رشد این شبکه در آینده است.

علی رغم در جا زدن قیمت چین لینک در چند هفته اخیر، این شبکه در روز گذشته شاهد بزرگترین تراکنش خود در 8 ماه گذشته بود. این تراکنش، شامل جابجایی 106 میلیون دلار توکن لینک به آدرس یک نهنگ جدید بوده و بزرگترین تراکنش این شبکه، از ماه ژوئن تاکنون به شمار می‌رود.

اما لازم به ذکر است که معمولاً تحرکات و تغییرات قیمت چین لینک از بازار عقب‌تر است و به آهستگی پیش می‌رود و در اکثر موارد، پس از تغییر روند بازار، روند جدید را دنبال می‌کند. بنابراین ممکن است انباشت توکن لینک توسط نهنگ‌ها، نشانه افزایش قیمت در آینده باشد.

تلاش سخت کاردانو

تکاپوی کاردانو برای عبور از مقاومت کلیدی پیش رو در نمودار کاردانو، باعث افت شتاب صعودی این ارز شده است. طی چند ماه گذشته، شاهد چندین مرتبه تلاش ناموفق کاردانو برای عبور از این ناحیه بوده‌ایم.

سطح مقاومتی مدنظر، ناحیه‌ای است که کاردانو، علی رغم تلاش سخت و مداوم موفق به عبور از آن نشده است. همین موضوع و عقب ماندن کاردانو نسبت به رقبایی مانند اتریوم و سولانا، باعث از دست رفتن اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران شده است.

رشد کاردانو در هفته گذشته، بسیار کند‌تر از رقبا بوده است. قیمت اتریوم و سولانا حدود 8 درصد افزایش یافته است در حالی که قیمت کاردانو در مدت زمان مشابه تنها 4 درصد افزایش پیدا کرده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *