آینده قیمت ارز دیجیتال کاردانو چگونه خواهد بود؟

آینده قیمت ارز دیجیتال کاردانو چگونه خواهد بود؟ | همتاپی

کاردانو ویل (ADA Whale)، یک حساب توییتر متمرکز بر جامعه کار‌دانو، اعلام کرده است که این ارز دیجیتال کاردانو پتانسیل لازم برای آغاز یک روند صعودی را در اختیار دارد.

این پلتفرم در توییتر اعلام کرد هر روند صعودی قیمت کاردانو با یک اتفاق مهم شروع می‌شود. برای مثال، آخرین روند صعودی کار‌دانو با هارد فورک شلی (Shelley) آغاز شده بود.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

کاردانو ویل باور دارد که بازار صعودی بعدی این ارز دیجیتال احتمالاً با افزایش ارزش کل سرمایه قفل‌شده (TVL) آن در DeFi ایجاد شود. در نتیجه، با رشد این شاخص و رسیدن آن به ۱ میلیارد دلار، رویداد مهم موردنیاز کار‌دانو برای صعود، به وجود می‌آید؛ چرا که این ارز دیجیتال به‌طور قابل‌توجهی کم‌تر از اوج قبلی ۳ دلاری خود در سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) قرار دارد. پلتفرم مذکور در توییتر اعلام کرده است:

تمام بازارهای صعودی با یک رویداد شروع می‌شوند. آخرین رویداد کار‌دانو هارد فورک شلی بود. رویداد مهم بعدی این ارز دیجیتال احتمالاً رشد ارزش کل سرمایه قفل‌شده آن (TVL) خواهد بود. کاردانو خیلی پایین‌تر از اوج ۳ دلاری خود است و وقتی ارزش کل سرمایه قفل‌شده آن به ۱ میلیارد دلار برسد، رویداد موردنیاز خود را پیدا می‌کند.

کاردانو ویل اعلام کرده است روند صعودی مذکور به این زودی‌ها آغاز نمی‌شود و حتی ممکن است به بعد از سال ۲۰۲۳ منتقل گردد. طبق گفته‌های این پلتفرم، این اتفاق فقط در سال ۲۰۲۳ مورد انتظار نیست و سرمایه‌گذاران باید صبر داشته باشند.

ارزش کل سرمایه قفل‌شده، ارزش کل دارایی‌های دیجیتالی است که در یک سیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) سپرده‌گذاری می‌شود.

دن گمباردلو (Dan Gambardello)، بنیان‌گذار صندوق کریپتو ونچر کپیتال (Crypto Venture Capital)، نیز اعلام است که رشد TVL کار‌دانو، واضح‌ترین شاخص اصلی برای افزایش آینده قیمت کار‌دانو خواهد بود.

مطالب مرتبط: نهنگ‌های کاردانو در حال انباشت شدید این ارز دیجیتال هستند

شایان ذکر است که ارزش کل سرمایه قفل‌شده کاردانو در ماه‌های اخیر روند خوبی داشته است و در ۲۲ مارس (۳ فروردین) به اوج ۴۲۰.۲۶ میلیون توکن رسیده بود. داده‌های وب‌سایت دیفای‌لاما (DefiLlama) نشان می‌دهد که این شاخص هم‌اکنون به ۴۱۱.۱۸ میلیون کار‌دانو به ارزش ۱۵۰.۴۷ میلیون دلار رسیده است. با اضافه کردن بخش استیک نیز شاخص مذکور به ۱۵۹.۴۶ میلیون دلار می‌رسد.

پیش‌بینی قیمت ADA

هنگام نگارش این گزارش، قیمت کاردانو با صعود ۴.۱ درصدی، به ۰.۰۴۰۷۹ دلار رسیده است. داده‌های موجود نشان می‌دهد که نهنگ‌های این ارز دیجیتال نیز به خرید آن ادامه داده‌اند و ۵۶۰ میلیون توکن را در ۲ هفته گذشته انباشت کرده‌اند.

اکوسیستم کارد‌انو هم همچنان در حال توسعه چشم‌اندازی است که بیش از ۵ سال قبل آن را آغاز کرده بود. به‌عبارت دقیق‌تر، این شبکه قصد دارد چالش‌های مقیاس‌پذیری، پایداری و قابلیت همکاری را حل کند که تمام شبکه‌های بلاکچینی با آن درگیر هستند.

شرکت IOG، توسعه‌دهنده کار‌دانو، راه اندازی نسخه اولیه مین نت اولین کیف پول سبک این شبکه به نام لیس (Lace 1.0) را اعلام کرد.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *