آمار و ارقام چشم انداز مناسب ریپل را تائید می‌کنند؛ تحلیل ریپل

اینده مثبت ریپل | همتاپی

گزارش‌های جدید ریپل نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۳ بیشتر از ۹۰ درصد از رهبران و مدیران صنعت مالی به پتانسیل ارزهای دیجیتال باور دارند. با وجود چنین آمار امیدوارکننده‌ای، فشار خرید ریپل واقعیت دیگری را نشان می‌دهد که توجه به آن اهمیت زیادی دارد.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

گزارش جدید ریپل نشان‌دهنده آینده امیدوارکننده‌ای برای صنعت بلاک چین است؛ اما ارز دیجیتال ریپل نمی‌تواند برای غلبه بر مقاومت‌های کوتاه‌مدت خود حجم کافی به دست آورد.

به‌طور کلی، بسیاری از کارشناسان و معامله‌گران موافق هستند که فناوری بلاک چین به‌زودی جای خود را در امور مالی جهانی پیدا می‌کند. در حال حاضر، افراد زیادی از جمله رهبران شرکت‌ها و بخش مالی بیشتر از هر زمان دیگری به این مسئله باور دارند.

در واقع، تعداد مدیرانی که به صنعت بلاک چین جذب شده‌اند، به اوج خود رسیده است. بنا بر گزارش مذکور، بیشتر از ۹۰ درصد از رهبران صنعت مالی در سال ۲۰۲۳ به این مسئله باور داشته‌اند.

علاوه بر این، گزارش مذکور ادعا می‌کند که آن‌ها انتظار دارند فناوری بلاک چین نه‌تنها بر صنعت مالی، بلکه بر مشاغل و جامعه هم تاثیر زیادی بگذارد. ریپل در این باره گفته است:

بیشتر از ۹۰ درصد از رهبران مالی جهان فکر می‌کنند فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال در ۳ سال آینده به‌طور قابل‌توجهی بر تجارت، امور مالی و اعضای جامعه تأثیر می‌گذارند.

همین گزارش نشان داده است که ۵۸ درصد از رهبران مذکور معتقدند بزرگ‌ترین مزیت بلاک چین و ارزهای دیجیتال، کاربرد آن‌ها در پرداخت‌های مالی؛ علی‌الخصوص پرداخت‌های برون مرزی است.

به گفته خبرنگاران، توکنیزه کردن هم یکی دیگر از کاربردهای مهم این فناوری‌ها و یکی از عوامل رشد آن‌ها محسوب می‌شود. جالب اینجا است که هر دوی این موارد در محدوده فعالیت‌های ریپل هستند.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

ریپل همواره سعی داشته است از فرصت‌های موجود در بخش‌ پرداخت‌های برون‌مرزی و توکنیزه کردن استفاده کند. با این وجود، نبرد حقوقی بلندمدت بین این ارز دیجیتال و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بزرگ‌ترین نقطه ضعف یا مانع برنامه‌های آن محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط: ترون بهتر است یا ریپل؟ مقایسه ریپل یا ترون برای سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسود

چه چیزی در انتظار ریپل است؟

اخیراً اخبار و اطلاعاتی منتشر شده است که نشان می‌دهد ریپل شانس زیادی برای پیروزی در این پرونده دارد؛ اما در هر صورت احتمال این وجود دارد که رای دادگاه به نفع این ارز دیجیتال نباشد. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران هم از این موضوع آگاه هستند به همین دلیل است که ریپل تمام تلاشش را می‌کند تا به بالای محدوده ۰.۵ دلار برسد.

مقاله پیشنهادی: ریپل چیست

XRP پس از روند صعودی خود در سه هفته گذشته، در زمان انتشار این خبر به محدوده ۰.۴۷ دلار رسیده است. معامله‌گران باید توجه داشته باشند که این ارز دیجیتال از ۱۲ جولای (۲۱ تیر) در تلاش بوده است حجم مورد نیاز برای آغاز یک روند صعودی را در سطوح حمایتی خود تامین کند. علاوه بر این، عملکرد ریپل هم نشان داده است که محدوده‌های حمایتی ضعیفی دارد و ممکن است به‌طور قابل‌توجهی کاهش یابد.

نمودار روزانه ریپل | همتاپی

نمودار روزانه ریپل، منبع:‌تریدینگ ویو

جریان پول XRP اخیراً بعد از سقوط به ناحیه اشباع فروش، کمی افزایش یافته است. با این حال، این مسئله لزوماً به این معنی نیست که ریپل از فشار فروشندگان در امان است. از طرف دیگر، داده‌های درون‌زنجیره‌ای موجود نشان می‌دهد که ممکن است آینده ریپل با یک روند صعودی مواجه شود.

شاخص احساسات وزنی نشان می‌دهد که احساسات سرمایه‌گذاران در ۳۰ روز گذشته روند صعودی ثابتی داشته است. افزایش فعالیت توسعه‌دهندگان ریپل هم می‌تواند عاملی برای افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران باشد.

فعالیت توسعه‌دهندگان ریپل | همتاپی

فعالیت توسعه‌دهندگان ریپل

اگرچه داد‌ه‌های بالا نشان‌ می‌دهد که ریپل می‌تواند رشد کند؛ اما فشار خرید پایین این ارز دیجیتال همچنان معامله‌گران را متوقف کرده است. بی‌اعتمادی معامله‌گران نسبت به نبرد حقوقی ریپل و SEC هم به این مشکلات دامن می‌زند.

آیا شما هم آینده ریپل را مثبت ارزیابی می‌کنید؟ به نظر شما ریپل در سال‌های آینده چه جایگاهی در دنیای کریپتو خواهد داشت؟
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. آینده رمز ارزها بعد از بیت کوین در دستان ریپل خواهد بود

  2. به نظر من هر کی روی ارزهای اتریوم . ریپل کاردانو و تتر و ……. سرمایه گذاری کند هیچ وقت سرمایه اش ازبین نمیره و همیشه احتمال صعود هم داره . بقیه ارزهای مجازی سریع صعود و نزول دارند تمام سرمایه رو ازبین می‌برند

  3. به راحتی تا ۳ دلار بالا میره و به احتمال زیاد از سقف قبلی عبور می‌کنه حالا کارشناسا در مورد ده دلار هم صحبت میکنند به شرطی که در دادگاه اصلی هم پیروز بشه این دادگاه حکم قاضی منطقه ای بود و SEC دوباره به دادگاه تجدید نظر شکایت میکنه