نرخ توکن سوزی شیبااینو افزایش یافت؛ آیا قیمت شیبا افزایش می‌یابد؟

نرخ توکن سوزی شیبا اینو افزایش یافت؛ آیا قیمت شیبا افزایش می‌یابد؟ | همتاپی

نرخ توکن سوزی شیبا اینو به‌شدت رشد کرده و با سوزاندن میلیاردها توکن توسط دو پروژه در ۲۴ ساعت گذشته، به ۳۰,۰۰۰ درصد رسیده است.

نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو بالاخره از رکود چند روزه خود عبور کرده و در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۰,۰۰۰ درصد رسیده است. گفتنی است که سوزاندن بیشتر از ۲ میلیارد توکن شیبا اینو توسط یک کیف پول خاص باعث شده است شاخص مذکور به این اندازه رشد کند. 

مقاله پیشنهادی: شیبا چیست

این کیف پول به پروتکل بلیز توکن (Blaze Token) تعلق داشته و با سوزاندن توکن‌های مذکور، باعث شده است تقاضای شیبا اینو و قیمت آن افزایش یابد. با این حال، آیا با وجود افزایش حجم معاملات میم کوین په‌په‌ و کاهش حجم معاملات شیبا اینو، این ارز دیجیتال می‌تواند رشد می‌کند؟

نرخ توکن سوزی شیبا اینو افزایش می‌یابد

داده‌های پلتفرم شیب‌برن (Shib Burn) نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته طی ۶ تراکنش ۲,۲۵۹,۵۹۸,۳۷۷ توکن شیبا اینو سوزانده شده است. علاوه بر این، نرخ توکن‌سوزی شیبا اینو به ۳۰,۹۴۰ درصد رسیده و عرضه در گردش آن هم به ۵۷۲.۱۲ تریلیون توکن کاهش یافته است.

مطالب مرتبط: چه عاملی باعث رشد بیشتر قیمت شیبا اینو خواهد شد؟

کیف پول بلیز توکن در گذشته قول داده بود که میلیاردها توکنِ شیبا اینو را بسوزاند. این کیف پول بعد از سوزاندن ۲ میلیارد توکن، نزدیک به ۵ میلیارد توکن BLZE را هم سوزانده است. پروتکل مذکور در توییتر خود گفته است:

۲ میلیارد توکن شیبا اینو و ۵ میلیارد توکن BLZE سوزانده شد! این تازه شروع مسیر توکن‌سوزی ما است! BLZE بخرید و شیبا اینو را بسوزانید!

پروتکل توکن‌های غیرمثلی (NFT) کالت‌پانکس (CultPunks) نیز در گذشته اعلام کرده بوده بود که با ۲ درصد از سرمایه به‌دست‌آمده از فروش NFTهای خود توکن‌های شیبا اینو را بازخرید می‌کند و می‌سوزاند. علاوه بر این، این پروتکل قرار بود ۱ درصد از سرمایه مذکور را هم به صندوق بلاک چین زنان (Women in Blockchain fund) شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) بفرستد. به همین خاطر، کالت‌پانکس با سوزاندن ۲۴۶ میلیون توکن شیبا اینو اعلام کرده است:

همان‌طور که قول دادیم، ۲۴۶ میلیون توکن شیبا اینو و ۳۲۴ میلیون توکن کالت (CULT) را سوزاندیم. علاوه بر این، ۱ درصد را به صندوق بلاک چین زنان شیتوشی کوساما می‌فرستیم. کالت‌پانکس برای همه سودمند است!

آیا با وجود رشد په‌په شیبا اینو افزایش می‌یابد؟

میم کوین په‌په در روزهای اخیر به شهرت زیادی رسیده و حجم معاملات آن از ارزهای دیجیتالی مثل شیبا اینو و فلوکی پیشی گرفته است. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات این ارز دیجیتال به ۲۶۴ میلیون دلار رسیده که از همه میم کوین‌ها بیشتر است.

قیمت په‌په هم‌اکنون در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۱۰۷۳ دلار قرار دارد و بعد از رشد ۵۰۰ درصدی خود در هفته قبل، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ درصد کاهش یافته است. در همین مدت، قیمت شیبا اینو نیز با رشدی ۱ درصدی خود را به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۹۴ دلار رسانده و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته ۹۱ میلیون دلار بوده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار شیبا‌اینو، به مقاله پیش بینی و تحلیل قیمت شیبا مراجعه نمایید.

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *