کاهش قیمت اتریوم همراه با بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم | همتاپی


با کاهش قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال در روز گذشته، قیمت اتریوم هم کاهش یافت و با سقوطی حدوداً ۱ درصدی به زیر محدوده ۱۶۲۰ دلار رسید. البته این ارز دیجیتال در حال حاضر کمی از ارزش از‌دست‌رفته‌اش را پس گرفته و به محدوده ۱۶۲۶ دلار برگشته است.

نگذار دارایی هات از دست بره

بازار ارزهای دیجیتال کاهش می‌یابد

با سقوط بیت کوین به محدوده ۲۵۵۹۰ دلار طی ساعات گذشته، بازار هم روز خود را با یک روند نزولی آغاز کرد و قیمت اکثر ارزهای دیجیتال کاهش یافت.

داده‌های وب سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) نشان می‌دهد که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در این مدت تا محدوده ۱.۰۳ تریلیون دلار کاهش یافته است. علاوه بر این، داده‌های وب سایت کوین‌گلس (Coinglass) هم نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۴۵ میلیون دلار موقعیت شورت و لانگ در بازار ارزهای دیجیتال لیکویید شده است.

قیمت اتریوم هم که در هفته گذشته به سطح ۱۷۴۰ دلار رسیده بود، به خاطر همین روند کاهش یافت. به عبارت دقیق‌تر، قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱٪ کاهش یافته و به محدوده ۱۶۲۶ دلا رسیده است.

[مطالب مرتبط:بررسی افزایش چشمگیر حجم تراکنش‌های کاردانو بر قیمت ADA]

با تتر کمر تورم رو بشکن

وضعیت فعلی اتریوم چگونه است؟

قیمت هفته گذشته اتریوم حدود ۲ درصد کاهش یافت و به خاطر روند نزولی ۲۴ ساعت گذشته هم برای مدتی به زیر سطح ۱۶۲۰ دلار سقوط کرد. پلتفرم سنتیمنت (Santiment) هم در توییتر تراکنش‌های بزرگ نهنگ‌های این ارز دیجیتال را اعلام کرد و آخرین داده‌های مربوط به آن را را با معامله‌گران به اشتراک گذاشت. شایان ذکر است که نهنگ‌ها سرمایه‌گذاران بزرگی هستند که مقدار قابل‌توجهی از دارایی‌های دیجیتال را در سبد سرمایه‌گذاری خود نگه می‌دارند.

سنتیمنت روی دو تراکنش مختلف تاکید کرده است که به طور میانگین ۱۵۰۰۰۰ دلار اتریوم را در صرافی کوین بیس جابه‌جا کرده‌اند. این وب سایت اعلام کرده است که افزایش تراکنش‌های نهنگ‌ها ممکن است روی قیمت ETH تاثیری نداشته باشد و ادامه داده است:

 این تراکنش یکی از بزرگ‌ترین تراکنش‌های اتریوم در سال ۲۰۲۳ است و بزرگ‌ترین تراکنش درون‌زنجیره‌ای آن از ۱۳ ژوئن (۱۴ شهریور) محسوب می‌شود. دلیل این حرکت هنوز مشخص نشده است و این احتمال وجود دارد که روی قیمت ETH تاثیری نداشته باشد.

در صفحه تحلیل اتریوم و پیش بینی اتریوم می‌توانید آخرین وضعیت قیمت اتریوم رامشاهده کنید.

منبع: en.coin-turk
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *