نهنگ‌های کاردانو در حال انباشت شدید این ارز دیجیتال هستند

نهنگ‌های کاردانو در حال انباشت شدید این ارز دیجیتال هستند | همتاپی

کاردانو ممکن است با فشار فروش شدیدی در ناحیه ۰.۴۰ تا ۰.۴۲ دلار مواجه شود، اما عبور از ناحیه مذکور می‌تواند روند صعودی قوی در این ارز دیجیتال ایجاد کند.

کاردا‌نو که یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار محسوب می‌شود، اخیراً نوسانات قیمتی قابل‌توجهی داشته است. قیمت ارز دیجیتال کاردانو از ابتدای سال ۲۰۲۳ بیشتر از ۵۰ درصد رشد کرده است و در حال حاضر با ارزش بازاری ۱۳.۱ میلیارد دلاری خود، در ناحیه ۰.۳۷۷۸ دلار قرار دارد.

مقاله پیشنهادی: کاردانو چیست

با این حال، کاردا‌نو در ماه‌های اخیر با مقاومت بسیار سختی در محدوده ۰.۴۰ دلار مواجه بوده است. علی مارتینز (Ali Martinez)، یکی از تحلیلگران مشهور بازار ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که آدرس‌های حاوی ۱ تا ۱۰ میلیون کاردا‌نو در ماه گذشته ۱۵۰ میلیون توکن از این ارز دیجیتال را به ارزش ۵۷ میلیون دلار خریداری کرده‌اند.

موجودی آدرس‌های کاردانو | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

موجودی آدرس‌های کاردانو. منبع: اینتودبلاک

او اعلام کرده است که فشار فروش کاردانو در محدوده ۰.۴۰ تا ۰.۴۲ دلار ممکن است شدیداً رشد کند. مارتینز ادامه داده است:

فشار فروش کاردا‌نو در محدوده ۰.۴۰ تا ۰.۴۲ دلار ممکن است به ۳.۸۵ میلیارد دلار هم برسد! عبور از این منطقه باعث می‌شود روند صعودی خوبی در کاردانو ایجاد شود؛ چرا که بعد از آن، مقاومت‌های بسیار کمی در روند این ارز دیجیتال وجود دارد.

اتصال کاردا‌نو به قراردادهای ماشین مجازی اتریوم

با توجه به آخرین پیشرفت‌های کاردا‌نو، کاربران و کیف پول‌های این بلاک چین به‌زودی می‌توانند به قراردادهای هوشمند ماشین مجازی اتریوم (EVM) دسترسی پیدا کنند.

شبکه مایکومدا (Milkomeda) که در زمینه اتصال اتریوم به بلاک چین‌های دیگر فعالیت می‌کند، این خبر را در هفته گذشته منتشر کرده و سباستین گیلموت (Sebastien Guillemot)، مدیرعامل مایکومدا، اعلام کرده است:

کاردانو در ماه آینده به یک زنجیره EVM تبدیل می‌شود. مایکومدا (لایه EVM کاردانو) در حال راه‌اندازی خصوصیتی است که به همه کاربران کاردانو اجازه می‌دهد مستقیماً و از هر کیف پولی به قراردادهای EVM دسترسی داشته باشد. این مسئله کاردا‌نو را سریعاً به یکی از یزرگ‌ترین زنجیره‌های EVM از نظر تعداد کاربران تبدیل می‌کند.

گیلموت تأکیده است که از نظر پاداش‌های استیک (Stake) کاملاً عملیاتی هم کاردا‌نو بزرگ‌ترین زنجیره EVM خواهد بود. 

ماشین مجازی اتریوم در اصل مکانی است که تمام حساب‌های اتریوم و قراردادهای هوشمند در آن قرار دارند. EVM اساساً یک کامپیوتر مجازی است که در آن توسعه‌دهندگان می‌توانند اپیلیکشن‌های غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند.

این ویژگی جدید به توسعه‌دهندگان اتریوم اجازه می‌دهد تا با استفاده از زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی (Solidity) و بدون نیاز به نصب جعبه‌ابزارهای جدید، اپلیکیشن موردنظر خود را روی بلاک چین کاردا‌نو بسازند.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش کاردانو صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *