تحلیل قیمت کاردانو – آیا کاردانو به هدف ۰.۵ دلار می‌رسد؟

آیا با افزایش انباشت کاردانو قیمت این ارز دیجیتال به هدف ۰.۵ دلار می‌رسد؟ | همتاپی

بیشتر از دو هفته است که قیمت کاردانو در بالای خط روند حمایت بلندمدت خود قرار دارد. نمودار روزانه این ارز دیجیتال هم نشان می‌دهد که کندل‌های نزولی نتوانسته‌اند روند نزولی خود را ادامه دهند. در نتیجه می‌توان ادعا کرد که خریداران کاردانو در حال انباشت آن در این سطح هستند. از طرفی، با افزایش فشار خرید و با وجود حمایت مذکور، احتمال اینکه کاردانو رشد کند و وارد چرخه جدیدی شود، افزایش می‌یابد.

تا زمانی که حمایت کاردانو در کانال قیمتی آن از بین نرود، روند این ارز دیجیتال در بلندمدت صعودی خواهد بود. از طرف دیگر، این ارز دیجیتال با عبور از محدوده ۰.۳۸ دلار می‌تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد. گفتنی است که حجم معاملات روزانه کاردانو هم با سقوطی ۱۷ درصدی به ۱۳۴.۴ میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت کاردانو | همتاپی

نمودار قیمت کاردانو. منبع: تریدینگ ویو

قیمت کاردانو در ۴ ماه گذشته در یک کانال صعودی قرار داشته است. خریداران این ارز دیجیتال هم از خط روند حمایتی موجود در کانال مذکور برای انباشت آن استفاده کرده‌اند و به آغاز روند صعودی آن کمک نموده‌اند.

برای خرید و فروش کاردانو در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم کاردانو بخرم

با سقوط بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر، قیمت کاردانو دوباره به حمایت کانال رسیده است که نشان می دهد احتمال بازگشت و افزایش قیمت وجود دارد. با این حال، قیمت کاردانو همچنان در بالای این خط روند قرار دارد و در تلاش است که با یافتن حمایت مناسب خود، رشد کند.

اگر فشار خرید کاردانو همچنان ادامه داشته باشد، قیمت آن رشد می‌کند و به اولین مقاومت خود در محدوده ۰.۳۸ دلار می‌رسد. شکستن این مقاومت سیگنال مهمی برای ادامه روند صعودی محسوب می‌شود و می‌تواند مانند نوعی سکوی پرتاب برای کاردانو عمل کند.

گفتنی است که اگر قیمت کاردانو افزایش یابد، این ارز دیجیتال می‌تواند در ابتدا به محدوده ۰.۴۹۱ دلار برسد. کاردانو سپس می‌تواند تا محدوده ۰.۴۶ دلار افزایش یابد و به رشدی ۲۵ درصدی دست یابد. 

در عوض اگر قیمت کاردانو به زیر حمایت آن برسد، روند نزولی این ارز دیجیتال آغاز می‌شود.

شاخص‌های تکنیکال

شاخص قدرت نسبی: رشد شاخص قدرت نسبی کاردانو در نمودار روزانه نشان می‌دهد که فشار خرید این ارز دیجیتال افزایش یافته است.

میانگین متحرک نمایی: میانگین متحرک نمایی ۲۰روزه، ۵۰روزه و ۱۰۰ روزه کاردانو در سطح ۰.۳۸ دلار قرار دارد و قدرت این مقاومت را افزایش می‌دهد.

آیا قیمت کاردانو تا انتهای ماه مه (۱۰ خرداد) به ۰.۵ دلار می‌رسد؟

برای اینکه قیمت کاردانو به محدوده ۰.۵ دلار برسد، باید ۳۷ درصد رشد کند. با توجه به اینکه فقط ۱۰ روز تا انتهای ماه مه میلادی باقی مانده است؛ رسیدن به چنین رشدی تا حدودی غیرممکن به نظر می‌رسد.

البته اگر خبر مهمی منتشر شود، ممکن است چنین اتفاقی رخ بدهد. با این حال، اگر کاردانو بتواند با استفاده از کانال و حمایت خود رشد کند، ممکن است به‌تدریج در چند ماه آینده به هدف ۰.۵ دلار برسد.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های کاردانو، به صفحه تحلیل و پیش بینی کاردانو مراجعه کنید.

منبع: Coinpage
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *