میلیونر بیت کوین: همه چیز را بفروش و بیت کوین بخر!

دیدی تایهوتو | همتاپی

یکی از میلیونر‌های طرفدار بیت کوین به نام دیدی تایوتو (Didi Taihuttu) معتقد است که خرید بیت کوین در پایان بازار نزولی و فروش آن در حوالی اکتبر 2025 (مهر 1404) بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و کسب سود از طریق بیت کوین است.

نگذار دارایی هات از دست بره

به همین دلیل او به مخاطبان خود پیشنهاد داده است که همه چیز را بفروشند و بجای آن بیت کوین بخرند. او همچنین از NEAR و DOT حمایت می‌کند اما به هیچ عنوان علاقه‌ای به خرید ریپل XRP ندارد.

کانال یوتیوبی BitBoy Crypto که به تحلیل ارز های دیجیتال می‌پردازد، اخیراً ویدئویی را با حضور کارآفرین هلندی دیدی تایوتو منتشر کرده است که در آن به اهمیت سرمایه گذاری روی بیت کوین در آستانه بازار صعودی 2024 اشاره کرده است. در این ویدئو با عنوان «همه چیز را بفروش، بیت کوین بخر»، میلیونر هلندی پایان بازار نزولی فعلی را بهترین فرصت برای خرید بیت کوین برای سرمایه گذاران علاقمند می‌داند.

او پس از مقدمه‌ای کوتاه بلافاصله سراغ سوال اصلی می‌رود و تاکید می‌کند که: اگر دارایی‌های 7 سال قبل خود، مانند خانه، خودرو و هرچیز دیگری که داشتم را هم‌اکنون در اختیار داشتم، همه آن‌ها را می‌فروختم و با تمام دارایی خود روی بیت کوین سرمایه گذاری می‌کردم، چون الان در انتهای بازار نزولی هستیم.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

او همچنین به معامله گران تازه کار توصیه می‌کند، که در طول بازار صعودی، معامله در مقابل موسسات بزرگ و سرمایه گذاران خرد را در زمانی که احتمال لیکوئید شدن وجود ندارد، آغاز کنند. علاوه بر این، از نظر او در صورت خرید بیت کوین در زمان حال، بهترین زمان برای فروش آن 18 ماه پس از خرید است، یعنی حدود اکتبر 2025 که بیت کوین در بالاترین قیمت قرار خواهد داشت.

[مطالب مرتبط: تحلیل اتریوم؛ کاهش قیمت اتریوم همراه با بازار ارزهای دیجیتال]

بر اساس داده‌های CryptoQuant، همزمان با فشار فروش ایجاد شده توسط ماینر ها، قیمت بیت کوین نیز کاهش یافت. با بررسی میانگین متحرک ساده 14 روزه (SMA) در نمودار جریان انتقال بیت کوین ماینر ها به صرافی، می‌بینیم که این شاخص از 9 شهریور تاکنون 35 درصد افزایش یافته است. به گفته یکی از تحلیلگران بیت کوین، نوسان قیمت این ارز چه در روند صعودی و چه نزولی، ارتباط مستقیمی با روند ارسال بیت کوین از سوی ماینر ها به صرافی‌ها دارد. طبق داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) در زمان نگارش این مطلب، قیمت بیت کوین در محدوده 25,967 دلار قرار دارد.

میانگین متحرک ساده 14 روزه (SMA) در نمودار جریان انتقال بیت کوین ماینر ها به صرافی ها | همتاپی

میانگین متحرک ساده 14 روزه (SMA) در نمودار جریان انتقال بیت کوین ماینر ها به صرافی ها

تایوتو در ادامه صحبت‌های خود به پتانسیل بالای پروژه‌هایی مانند NEAR Protocol و Polkadot اشاره می‌کند که در کنار ارز‌های اصلی یعنی بیت کوین و اتریوم، عملکرد خیلی خوبی خواهند داشت. از سوی دیگر او ادعا کرد که به هیچ وجه بر روی ریپل سرمایه گذاری نمی‌کند، چراکه به شدت متمرکز است. با این حال او ریپل را گزینه‌ای مناسب برای بانک‌ها و سیستم پرداخت سوئیفت می‌داند.

داده‌های CoinGecko حاکی از آن است که قیمت ارز دیجیتال NEAR در سطح 1.14 دلار قرار داشته و حجم معاملات 24 ساعت اخیر آن به بیش از 53.6 میلیون دلار رسیده است. اگرچه این توکن طی 24 ساعت اخیر 0.98 درصد رشد داشته است، اما نسبت به هفته گذشته، با کاهش 1.85 درصدی مواجه بوده است.

همچنین ارز دیجیتال Polkadot نیز با 0.2 درصد افزایش، با قیمت 4.29 دلار خرید و فروش می‌شود. لازم به ذکر است که جامعه DOT به شدت نسبت به پیشنهاد لیست شدن این توکن در Kusama Asset Hub. خوشبین هستند.

در صفحه تحلیل بیت کوین می‌توانید آخرین پیش‌بینی قیمت بیت کوین را مشاهده کنید.

 

منبع: coinedition
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *