آخرین تلاش صعودی بیت کوین، همزمان با احتمال رشد اتریوم و دوج کوین

آخرین تلاش صعودی بیت کوین، همزمان با احتمال رشد اتریوم و دوج کوین | همتاپی

یکی از تحلیلگرانی که افت قیمت بیت کوین به سطوح پایین‌تر از 23 هزار دلار را به درستی پیش بینی کرده بود، اخیراً اعلام کرده است که آماده ورود مجدد به بازار است.

این تحلیلگر که در بین کاربران بازار ارز های دیجیتال با نام مستعار smart contracter شناخته می‌شود، طی هفته پیش و پس از پیش بینی ریزش قیمت بیتکوین تا 22 هزار دلار، اقدام به فروش بیت کوین و خرید استیبل کوین کرده بود تا برای فرصت‌های جدید آماده باشد.

به گفته او، ریزش قیمت بیتکوین از سقف 24 هزار دلار تا 22,700 دلار، ارزش برترین ارز بازار را به قدری پایین آورده است که می‌توان از آن به عنوان یک فرصت مناسب برای خرید استفاده کرد. به اعتقاد او، هدف بعدی بیتکوین سطوح بالاتر از 25 هزار دلار خواهد بود.

بیت کوین برای تشکیل موج پنجم و عبور از 25 هزار دلار آماده می‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت بیتکوین به دلار

احتمالاً این آخرین تلاش صعودی بیت کوین، پیش از ریزش مورد انتظار در ماه‌های آینده خواهد بود.

به نظر من از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

این تحلیلگر برای تحلیل و پیش بینی قیمت بیتکوین، از نظریه امواج الیوت (elliot waves) کمک گرفته است. این نظریه، با تکیه بر روانشناسی رفتار معامله گران، ایجاد سقف و کف قیمت بر اساس یک چرخه تکرار شونده را پیش بینی می‌کند.

او همچنین اعلام کرده است که قصد خرید اتریوم (eth) را دارد.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

جالب اینجاست که قیمت اتر تنها در 3 موج از سقف ایجاد شده عقب نشینی کرده و از حمایتی نزدیک به  0.618 فیبوناچی برخوردار است.

مقاله پیشنهادی: اتریوم چیست

بنابراین احتمالا شاهد یک حرکت صعودی دیگر در نمودار قیمت اتریوم باشیم. موضوع فقط این نیست. به نظر این تحلیلگر نمودار جفت ارز اتریوم و بیت کوین (eth/btc) هنوز هم صعودی به نظر می‌رسد؛ یعنی احتمالا بیتکوین هم در اینجا تثبیت شده و عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد.

این معامله گر، نسبت به صعودی بودن روند دوج کوین (doge) هم خوشبین است و اعتقاد دارد که طی چند هفته اخیر، این میم کوین محبوب هم در مقابل بیتکوین با قدرت ایستادگی کرده است:

در نمودار 4 ساعته قیمت دوج کوین به بیتکوین (doge/btc) شاهد پایداری دوج در مقابل بیت کوین و تثبیت قیمت به شکل قابل توجهی هستیم. به نظر من این تثبیت قیمت، قرار نیست تا ابد ادامه داشته باشد.

نمودار قیمت دوج کوین به بیت کوین | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت دوج کوین به بیت کوین. منبع: تردینگ ویو

در زمان نگارش این مطلب، قیمت بیتکوین پس از افزایش 0.8 درصدی در 24 ساعت گذشته، به 22,950 دلار رسیده است. قیمت اتریوم هم با 1.5 درصد افزایش نسبت به روز گذشته، به 1,639 دلار رسیده است و در نهایت، قیمت دوج کوین پس از 1.9 درصد افزایش، در سطح 0.91 دلار قرار گرفته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار بیتکوین، به مقاله تحلیل بیت کوین مراجعه نمایید. 

با خرید بیت کوین، گامی هوشمندانه در مسیر تقویت دارایی‌های خود بردارید و از فرصت‌های منحصر به فرد ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوید. اکنون زمان آن است که به جمع برندگان بپیوندید.

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *