بیت کوین ۲۵۰،۰۰۰ هزار دلاری؟! تیم دراپر همچنان به این عدد باور دارد

بیت کوین 250 هزار دلاری تیم دراپر | همتاپی

تیم دراپر (Tim Draper) جزو اولین سرمایه‌گذارانی بود که رسیدن به رقم ۲۵۰.۰۰۰ دلار را برای بیت کوین پیش‌بینی کرده است. او اخیراً‌ نظرش را در مورد زمان رسیدن نرخ بیت کوین به این هدف تغییر داده است.

مقاله پیشنهادی: بیت کوین چیست؟

تیم دراپر ابتدا بر این عقیده بود که قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۲۲ به هدف ۲۵۰.۰۰۰ دلار خواهد رسید. اما شرایط بازار مطابق دیدگاه او پیش نرفت و به همین دلیل، او زمان تحقق این هدف را به ۲۰۲۵ موکول کرد.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۰.۴۰۲ دلار در حال معامله است و با هدف مورد نظر تیم دراپر فاصله زیادی دارد. با این حال، او نظرش را در مورد هدف قیمت بیت کوین تغییر نداد.

تیم دراپر در سال ۲۰۱۴ تعداد ۲۹.۶۵۶ بیت کوین را با قیمت ۱۸.۷ میلیون دلار از حراجی سازمان خدمات مارشال‌های ایالات متحده (US Marchals) خریداری کرد. از آن زمان به بعد، او به یکی از حامیان بیت کوین در رسانه‌های عمومی تبدیل شد.

بیت کوین‌هایی که تیم دراپر خریداری کرده در حقیقت از بازار دارک‌وب سیلک رود (Silk Road) توقیف شده بود. با رشد سریع ارزش بیت کوین در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری هوشمندانه تیم دراپر بر همگان ثابت شد.

تیم دراپر از همان زمان به بیت کوین خوش‌بین بود و پیش‌بینی کرد که در عرض سه سال، قیمت بیت کوین به ۱۰.۰۰۰ دلار می‌رسد. نکته جالب اینجاست که بیت کوین در سال ۲۰۱۷ توانست این هدف را پشت سر بگذارد.

مطالب مرتبط: بررسی امکان رسیدن قیمت بیت کوین به ۳۱ هزار دلار؛ هیچ چیز بعید نیست

با وجود ناکامی‌های اخیر مانند سیاست‌های پولی سخت‌گیرانه‌ فدرال رزرو و موج ورشکستگی میان شرکت‌های صنعتی بزرگ که سال گذشته‌ دنیای کریپتو را شوکه کرد، تیم دراپر همچنان روی رمزارزها دیدگاه صعودی دارد.

او به چند عامل مهم اشاره کرد که می‌توانند به رشد بیت کوین کمک کنند. از جمله این عوامل می‌توان به افزایش سرمایه‌گذاری بانوان در رمزارزها، صرفه‌جویی در هزینه خرده‌فروشان و هاوینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۴ اشاره کرد.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

تیم دراپر بر این عقیده است که ورود بانوان به بازار بیت کوین، کمک زیادی به رشد آن خواهد کرد. دیدگاه او به این دلیل است که ۸۰ درصد از خریدهای خرد در ایالات متحده را بانوان انجام می‌دهند.

علاوه بر این، او استدلال می‌کند که خرده‌فروشان می‌توانند روی هر خریدی که با بیت کوین انجام می‌دهند حدود ۲ درصد صرفه‌جویی کنند. در نتیجه، این صرفه‌جویی می‌تواند به پذیرش گسترده‌تر بیت کوین کمک زیادی کند.

با وجود شرایط فعلی بازار و محقق نشدن هدف بیت کوین در زمان پیش‌بینی‌شده، نظر تیم دراپر در مورد قیمت بیت کوین همچنان بدون تغییر مانده است.

به نظر می‌رسد تیم دراپر یک هدف قیمتی بسیار بزرگ را برای بیت کوین در نظر گرفته است. آیا شما با او موافق هستید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها ثبت کنید.
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *