آیا ETF های بیت کوین امروز تایید خواهند شد؟

آیا صندوق‌های بیت کوین در هفته اول تایید خواهد شد؟

طی روز‌های اخیر شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر احتمال تایید صندوق‌های ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز‌های سه‌شنبه یا چهارشنبه بوده‌ایم.

به گزارش رویترز و به نقل از منبع مختلف، SEC طی امروز یا فردا اطلاعاتی را در مورد احتمال تایید درخواست‌های ثبت ETF بیت کوین ارائه خواهد نمود. با این حال، هنوز برنامه زما نی مشخصی برای تایید این درخواست‌ها اعلام نشده است.

امروز و فردا منتظر تایید ETF ها نباشید

یکی از خبرنگاران حوزه ارز های دیجیتال به نام الئونور ترت (Eleonor Terret)، نسبت به تایید ETF ها طی دو روز پیش رو چندان امیدوار نیست و با اشاره به غیرقابل پیش بینی بودن رفتار SEC اعلام کرده است که در صورت تایید این درخواست‌ها طی امروز یا فردا، شگفت زده خواهد شد.

ترت در این مورد توضیح داد که با توجه به مصاحبه‌ای که با درخواست کنندگان انجام داده است، SEC در روز‌های پنجشنبه و جمعه نسبت به بررسی و اظهار نظر در مورد نیاز به تغییر در فرم‌های S1 اقدام خواهد کرد:

While the SEC is certainly unpredictable, I would be surprised if approvals happen tomorrow (today)

اگر SEC یک برنامه زمانی مشابه با تایید قرارداد‌های آتی اتریوم در ماه اکتبر را دستور کار خود قرار دهد، پس از بررسی فعلی به درخواست کنندگان اطلاع خواهد داد که چه زمانی فرم S1 نهایی را ثبت کنند و صدور نتیجه طی 24 تا 48 ساعت پس از آن اتفاق خواهد افتاد.

همچنین با توجه به اینکه کارمندان SEC از روز جمعه در تعطیلات به سر می‌برند، ترت معتقد است که تایید درخواست‌ها در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه بعید به نظر می‌رسد. با این حال او نسبت به کلیت این موضوع خوشبین بوده و معتقد است که بازار ارز های دیجیتال، دوهفته جذاب را پیش رو خواهد داشت.

نگذار دارایی هات از دست بره
منبع: bitcoinsistemi
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *