وبسایت btcfree.win؛ واقعیت یا اسکم؟

همه چیز در مورد سایت بی تی سی فری

سایت btcfree.win واقعا بیت کوین رایگان می‌دهد؟ سایت btcfree آیا قابل اعتماد است یا کلاهبرداری است؟

در دنیای ارزهای دیجیتال با اینکه سرشار از فرصت‌های مناسب برای سودآوری است، موقعیت‌هایی نیز وجود دارد که موجب ضرر شما می‌شود. علاوه بر ضرر نوسانات قیمتی، ضرر در پی کلاهبرداری و پروژه‌های اسکم نیز وجود دارد. در همین بین شاید اسم وبسایت Btcfree را شنیده باشید که بیت کوین رایگان می‌دهد. در این مقاله هدف ما بررسی وبسایت btcfree.win است که بدانیم این سایت به چه صورت عمل می‌کند و آیا این وبسایت نیز اسکم است یا خیر.

BTCfree Win چیست؟

طبق بررسی‌های مختلف از جمله وبسایت‌های خارجی این پلتفرم یعنی وبسایت btcfree.win اسکم است. اما چرا؟ در ادامه به بررسی کامل این وبسایت می‌پردازیم:

BTCfree Win یک اپ فیشینگ با ریسک بالا است که ادعا می‌کند راهی برای دریافت بیت کوین رایگان وجود دارد. با توجه به این وبسایت، روی دکمه رول کلیک می‌کنید تا بیت کوین رایگان خود را دریافت کنید. مقدار بیت کوین رایگانی که دریافت می‌کنید بستگی به عددی دارد که طبق جدول پرداخت وجود دارد. 

صفحه اول btcfree

ما در این مقاله سعی کردیم که این وبسایت را از طریق نظر کاربران در سایت و اعتبار دامنه و نکات امنیت‌شان از سایت scamadviserانتخاب کنیم.

سلب مسئولیت: پیشاپیش به شما هشدار می‌دهیم که همتاپی هیچگونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری احتمالی به عهده نمی‌گیرد؛ به همین خاطر قبل از هر گونه سرمایه‌گذاری و یا اعتماد به سایت‌، تحقیقات خود را کامل کنید.

سایت تراست پایلوت

بررسی وبسایت btcfree.win از دیدگاه Trustpilot

همانطور که مشخص است از 141 نظر، امتیاز این وبسایت 2.4 شده است که امتیاز خوبی به حساب نمی‌آید. همچنین در قسمت راست تراست پایلوت مشخص است که وبسایت btcfree نه عکس پروفایل خاصی دارد و نه تاریخچه خاصی. 

در کنار آن تعدادی نمره خوب به این وبسایت داده‌اند، ولی همانطور که می‌دانید مجموع نفرات امتیاز دهنده 141 عدد بوده که امکان دارد خیلی از رای‌های مثبت از طریق خود وبسایت btcfree در تراست پایلوت ثبت شده باشد.

انتقال به صفحه استخراج ابری

خوب، برویم سراغ برخی از نظرات تراست پایلوت در خصوص btcfree:

سایت trustpilot

طبق گفته یکی از کاربران:

اخیراً سایت BTCfree.win حداقل برداشت را از 0.2 به 0.1 کاهش داده است. الان تقریبا به حداقل سقف برداشت جدید رسیدم و از دسترسی من به سایت جلوگیری کردند. چند روز پیش، سعی کردم برای هفت رول معمولم در روز وارد سایت شوم اما امکان‌پذیر نیست. باید بدانم چرا این افراد پس از دو سال این بار دسترسی من را مسدود کردند. من ترسیدم و به این فکر کردم که آیا این سایت در حال کلاهبرداری است که زمان و اطلاعات مردم را هدر می‌دهد و در پایان نیز چیزی نصیب کسی نمی‌شود. لطفا اگر کسی هست که توضیح مفیدی داشته باشه بگوید چون به توضیح نیاز دارم.

تراست پایلوت

کاربر دیگری نوشته است که:

سایت شگفت انگیزی است که هنوز در حال استخراج است، من دعا می‌کنم وقتی به حداقل مقدار قابل برداشت 0.2 بیت کوین رسیدم پول دریافت کنم.

البته من قوانین و مقررات را رعایت می‌کنم. بدون تقلب و فعالیت‌های تقلبی.

 

البته برخی از نظرات مثبت می‌تواند از جانب تیم btcfree باشد.

 

کاربر دیگری بیان کرده:

من به حداقل هدف برداشت 0.2 بیت کوین دست یافتم و از 2 ژوئیه برداشت را انجام دادم، اما از آن زمان تا کنون تاییدیه در حال انتظار را نشان می‌دهد! همچنین پشتیبانی وجود ندارد که بتوان با آن تماس گرفت، بنابراین هیچ راهی برای تماس با صاحبان سایت وجود ندارد! همه چیز شبیه یک سایت کلاهبرداری و اتلاف کامل زمان شده است!

 

خارج از این موارد تمام 141 نظر در این وبسایت موجود است. می‌توان نتیجه گرفت وبسایت btcfree بیشتر شبیه به یک پروژه اسکم بوده و اتلاف وقت است.

 

بررسی وبسایت btcfree.win از دیدگاه ScamAdvisor

همانطور که در تصویر زیر مشخص است، از 341 امتیاز وبسایت btcfree نمره 2.9 را به خود اختصاص داده که نمره جالبی نیست و در مجموع نمره اعتماد به این وبسایت نیز 14 از 100 بیان شده که اصلا مناسب نیست.

scamadvisor

در بخش زیر مزایا و معایب btcfree بیان شده است:

scamadvisor

با توجه به تصویر بالا:

چرا امتیاز اعتماد به btcfree.win بسیار پایین است؟

طبق گفته اسکم ادوایزر:

ما btcfree.win را با استفاده از یک برنامه کامپیوتری رتبه‌بندی کردیم. این الگوریتم وبسایت را اسکن کرده است و به دنبال کد منبع مورد استفاده، شرایط و ضوابط، رجیستری، محل شرکت و اینکه آیا وبسایت نقدهای مثبت یا منفی زیادی دریافت کرده است، بررسی می‌کنیم. Scamadviser از تمام این اطلاعات برای ایجاد یک امتیاز اعتماد استفاده می‌کند.

 

نکات مثبت

 • وبسایت ترانکو این وبسایت را بر اساس حجم ترافیک رتبه‌بندی کرده است.
 • رضایت کوکی وجود دارد. (یعنی قبل از اعمال کوکی روی مرورگرتان از شما اجازه می‌گیرد)
 • گواهی SSL معتبر وجود دارد.
 • این سایت چندین سال پیش راه اندازی شده است.
 • DNSFilter این سایت را به عنوان امن برچسب گذاری می‌کند.
 • برای بدافزار و فیشینگ توسط Flashstart بررسی شده است.

نکات منفی

 • هویت صاحب وبسایت در WHOIS پنهان است.
 • ثبت کننده این وبسایت در بین کلاهبرداران است.
 • سرویس‌های ارزهای دیجیتال شناسایی شده‌اند که می‌توانند ریسک بالایی داشته باشند.
 • گزارش‌هایی دریافت کردیم مبنی بر اینکه این وبسایت تقلبی است.
 • این وبسایت به عنوان یک کلاهبرداری در Scamadviser رأی داده شده است.
بیت کوین بخر تا از هاوینگ جا نمونی

در بخش زیر هم برخی از نظرات را بررسی می‌کنیم:

امتیاز در scamadvisor

اوکلی جنی (oakley jenny):

بدون هیچ شکی “Btcfree.win” یک کارتل کلاهبرداری است! آنها سرمایه من را گرفتند و من هرگز کلمه دیگری نشنیدم. 

من فقط پس از جستجوی خدمات حرفه‌ای Grayhack.tech توانستم وجوه خود را بازیابی کنم.

سابان بروکنر (Saban Bruckner):

این مورد ممکن است به شما کمک کند، من قربانی کلاهبرداری بودم که به موجب آن تمام پس‌اندازم را از طریق پلتفرم سرمایه‌گذاری آنلاین کلاهبرداران از دست دادم که نوید سود زیادی را می‌داد، این وضعیت کلاهبرداری خاص باعث شد که من به افسردگی دچار شوم.

در بخش آخر نیز از جنبه‌های مختلف وبسایت btcfree بررسی شده است:

btcfree در scamadvisor

همین بررسی‌ها را خدمت شما عزیزان بیان می‌کنیم:

 

بررسی شرکت

هویت مالک وبسایت پنهان شده است. این مورد ممکن است به دلیل معتبری انجام شود زیرا ارسال‌کنندگان هرزنامه از این اطلاعات برای ایمیل صاحبان وبسایت استفاده می‌کنند. متأسفانه شناسایی مالک نیز دشوار است.

 

بررسی سایت

ترانکو وبسایت رتبه بالایی دارد. ترانکو وبسایت‌ها را بر اساس محبوبیت (چند نفر در ماه از وبسایت بازدید می‌کنند) و فهرست‌ها (چند وبسایت دیگر به سایت پیوند می‌دهند زیرا آن را ارزشمند می‌دانند) رتبه‌بندی می‌کند.

نام دامنه این وبسایت چندین سال پیش به ثبت رسیده است. به طور کلی، هر چه وبسایت قدیمی‌تر باشد، قابل اعتمادتر می شود. با این حال، کلاهبرداران گاهی اوقات وبسایت‌های موجود را می‌خرند و شروع به انجام کارهای کلاهبرداری خود می‌کنند، بنابراین لطفاً مطمئن شوید که سایر ویژگی‌های کلاهبرداری را نیز بررسی کنید.

 

بررسی فنی

این شرکت در تلاش است تا قبل از قرار دادن کوکی‌ها، با درخواست اجازه از شما، از نظر قانونی مطابقت داشته باشد. در حالی که از نظر فنی این کار بزرگی نیست، ما این مورد را یک علامت مثبت می‌دانیم و چند امتیاز به امتیاز اعتماد سایت اضافه می کنیم. 

ما یک گواهی SSL شناسایی کردیم به این معنی که داده‌های به اشتراک گذاشته شده بین مرورگر شما و وبسایت رمزگذاری شده است و توسط دیگران قابل خواندن نیست. گواهینامه‌های SSL همیشه توسط وبسایت‌های قانونی و ایمن استفاده می‌شود.

با این اوصاف و وجود نکات مثبت، باز هم نمره اعتماد به این وبسایت 14 از 100 بیان شده است که خطر اسکم بودن را دارد.

 

نحوه کار با وبسایت btcfree

اگر با این اوصاف تصمیم گرفتید که درون این وبسایت فعالیت کنید، می‌توانید مطالعه‌ای نسبت به این بخش داشته باشید که خود وبسایت اصلی را بررسی می‌کنیم و نحوه کار آن را خدمت شما عزیزان بیان می‌کنیم:

سایت btcfree

ابتدا باید ایمیل خود را ثبت کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید. اگر از قبل در وبسایت ثبت نام کردید باید از طریق گزینه “SIGN IN” وارد شوید.

بعد از وارد شدن به سایت، پنل کاربری به این شکل است:

صفحه اول btcfree

جدول پایین عددی است که می‌توان با هر رول به دست آورد و هر یک ساعت یکبار دوباره رول کنید و شانس خود را امتحان کنید.

تصویر زیر نیز داشبورد اصلی است که مشخصات توضیح داده شده است:

صفحه دوم btcfree

در بخش زیر نیز می‌توانید فعالیت دیگری را انجام دهید و شانس خود را امتحان کنید.

صفحه اسپین btcfree

بخش‌های “Black/Red“، “Safes“،”Dice” و “Lottery” نیز بخش‌های دیگری است که می‌توانید انجام دهید و شانس خود را گسترش دهید.

بخش “Progress” نیز پیشرفت کلی شما را نشان می‌دهد.

در بخش “Referrals” نیز می‌توانید کد ارجاع خود را به دیگران بدهید و با کد شما ثبت نام کنند و برای شما نیز امتیازی در نظر گرفته می‌شود.

در بخش “Withdrawal“، می‌توانید مقدار بیت کوینی که به دست آوردید را برداشت کنید. البته اگر برداشت انجام شود، چون خیلی از کاربران از عدم واریز وجه به کیف پول‌هایشان گله داشتند.

برداشت از btcfree

به چه دلایلی وبسایت BTCfree Win اسکم است؟

همانطور که گفتیم این وبسایت مدعی ارائه بیت کوین رایگان است. با این حال، دلایل متعددی وجود دارد که معتقدیم این وبسایت یک کلاهبرداری است.

اول این که این وبسایت تعدادی وعده‌های غیر واقعی را ارائه کرده است. به عنوان مثال، ادعا می‌کند که با کلیک بر روی گزینه رول می‌توانید تا 50 دلار در ساعت درآمد کسب کنید. هیچ وبسایت قانونی نمی‌تواند چنین درآمد بالایی را تضمین کند و همچنین درآمدی به صورت رایگان به این سادگی نیست.

مورد بعدی این که هیچ اطلاعاتی در مورد شرکتی که مالک یا اداره کننده وبسایت است وجود ندارد. این یک خط قرمز است، زیرا مشاغل قانونی باید در مورد مالکیت خود شفاف باشند.

همچنین بررسی‌های آنلاین زیادی وجود دارد که ادعا می‌کنند (btcfree.win) یک کلاهبرداری است. این بررسی‌ها بیان می‌کنند که وبسایت در واقع هیچ پولی به کاربران پرداخت نمی‌کند. همانطور که می‌دانید استخراج بیت کوین نیازمند سخت افزارهای بسیار قوی است، پس با این هزینه‌ها و شرایط خاص استخراج به نظر عقلانی نیست که شخصی به صورت رایگان بیت کوین پخش کند.

 

در مجموع با توجه به مواردی که خدمت شما عزیزان بیان کردیم، اینکه در این وبسایت فعالیت کنید یا خیر بر عهده خودتان است و شما عزیزان می‌توانید در این خصوص تصمیم‌گیری کنید. همچنین اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین هستید، می‌توانید به صفحه آموزش بیت کوین همتاپی سر بزنید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره در مورد نحوه سرمایه گذاری ایمن در بیت کوین با یک مشاور مالی مشورت کنید.

 

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. بعد از رسیدن به امتیاز برداشت و ارسال کیف پول ۱۵روز در حالت انتظار ماندن امروز ۲۴فروردین برایم مشخص شد که سایت جعلی بود

  1. من هم بعد از رسیدن به امتیاز قابل برداشت(۲/.) کیف پول دیجیتال را معرفی کردم ولی تاکنون هیچ جابجایی انجام نشده (زده در حال انتظار) و الان که متوجه شدم سایت جعلی بوده..