بهترین دوره‌های ارز دیجیتال – آپدیت ۲۰۲۴

چکیده مطلب:

در حال حاضر، تعداد دوره‌هایی که به صورت حضوری، آنلاین یا آفلاین برای آموزش ارزهای دیجیتال ارائه می‌شوند به شدت زیاد هستند. تعداد دوره‌های واقعی، اصولی، حرفه‌ای و اثربخش  ارز دیجیتال که بتوان اسم بهترین دوره‌های ارز دیجیتال را آن‌ها گذاشت شاید به اندازه انگشتان دست هم نباشد. سه مورد از بهترین دوره‌های ارز دیجیتال که می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد عبارتند از:

1- دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس
2- دوره آموزش ارز دیجیتال مکتب خونه
3- دوره آموزش ارز دیجیتال فرادرس

در این مقاله ما علاوه بر معرفی این سه دوره، سری هم به دوره‌های معروف udemy و coursera خواهیم زد.

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال در ایران | همتاپی

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال کجا و توسط چه کسانی برگزار می‌شوند؟ آیا امکان دسترسی به این دوره‌ها به صورت اینترنتی و آنلاین هم وجود دارد یا فقط باید حضوری در آن‌ها شرکت کرد؟ بهترین دوره‌های ارز دیجیتال چقدر هزینه می‌برند؟ همه این‌ها، سوالاتی هستند که ممکن است برای افراد تازه کاری که دنبال یادگرفتن معامله گری ارزهای دیجیتال هستند پیش بیاید. سوالاتی که به ویژه با توجه به پتانسیل‌های بالای سودآوری که اخیرا در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده می‌شود، می‌تواند راه روشنی برای کسب درآمد و پیشرفت برای ما به تصویر بکشد.

برای پاسخ به همه این سوالات و معرفی برخی از بهترین دوره‌های ارز دیجیتال ایران، از جمله دوره‌های حضوری و غیر حضوری (در ایران و خارج از کشور) با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

هدف از دوره‌های ارز دیجیتال

قبل از پرداختن به بهترین دوره‌های ارز دیجیتال، بد نیست ابتدا به هدفی که از برگزاری و مشارکت در این دوره‌ها دنبال می‌شود فکر کنیم! واقعیت این است که بازارهای مالی و خصوصاً کریپتو یا همان ارزهای دیجیتال، چند سالی است که به شدت رونق پیدا کرده و پای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران خرده‌پا هم به آن باز شده است.

اگر تا چند سال پیش برای سرمایه‌گذاری تنها چند راه محدود مثل خریدن طلا یا دلار و سرمایه‌گذاری‌های بانکی وجود داشت، اکنون این قابلیت در اختیار افراد مختلف، از هر سن و صنف و جغرافیایی قرار گرفته است تا حتی با کم‌ترین سرمایه هم سرمایه‌گذاری و کسب درآمد داشته باشند؛ آن هم فقط با یک تلفن همراه هوشمند که معمولاً همه هم دارند، کمی سرمایه اولیه و مقداری هم دانش و مهارت…

در مورد سرمایه اولیه و تلفن همراه هوشمند که هر کسی می‌تواند به نحوی آن را تامین کند. اما به دست آوردن دانش و مهارت برای فعالیت در بازارهای مالی و خصوصاً بازار جدیدی مثل کریپتو، کمی چالش‌برانگیز است.

دقیقاً به همین خاطر است که موضوع این مقاله را به معرفی بهترین دوره‌های ارز دیجیتال اختصاص داده‌ایم. دوره‌هایی که هدف از همه آن‌ها، یادگیری مفاهیم پایه، ابزارهای تحلیل بازار، پیش‌بینی روندهای قیمتی و با استفاده از آن، کسب درآمد است؛ درآمدِ ارزی!

نگذار دارایی هات از دست بره

بررسی اجمالی بهترین دوره‌های ارز دیجیتال

معرفی بهترین دوره های ارز دیجیتال

اما به نظر شما بهترین دوره‌های ارز دیجیتال چه دوره‌هایی هستند؟ چه دوره‌هایی می‌توانند واقعاً اطلاعاتی که در عمل کاربرد دارند را در اختیار شما قرار داده و شما برای کسب درآمد و در عین حال مدیریت ریسک در بازار ارزهای دیجیتال آماده کنند.

حتماً می‌دانید که بازار ارزهای دیجیتال، بازاری نوظهور با سابقه‌ای نهایتاً 15 ساله است که به شدت نیز در نوسان است. بازاری که در برخی سال‌ها – مثل سال 2021 میلادی – اوج گرفته و در برخی سال‌ها نیز – مثل سال 2022 میلادی – به خاک سیاه نشسته است. هرچند که این بازار، اکنون و پس از زمستان سرد کریپتویی که پس از جریانات سال 2022 تجربه کرده، جان تازه‌ای یافته است و آماده است تا شما را به سود برساند.

در حالت کلی، برای این‌که یک دوره بتواند عنوان بهترین دوره‌های ارز دیجیتال را به یدک کشیده و شما را برای استفاده واقعی و عملی از این بازار پر نوسان آماده کند، از چندین منظر باید مورد بررسی قرار گیرد:

 • اعتبار مجموعه برگزار کننده
  مجموعه‌ای که دوره‌ها را برگزار می‌کند و اعتبار آن
 • اعتبارو دانش اساتید
  استاد یا اساتیدی که در دوره‌ها آموزش می‌دهند، دانش آکادمیک و تجربه کاری آن‌ها
 • روش‌های آموزش
  متدهای مورد استفاده در دوره‌ها به منظور آموزش مهارت‌‌ها و انتقال اطلاعات،
  تمرینات عملی دوره‌ها و بازدهی این تمرینات، فرمت برگزاری دوره (این‌که به صورت حضوری است یا آنلاین، آفلاین و …)
 • جامعیت دوره
  اشراف بر جریانات و موضوعات را برای شما فراهم آورند
 • هزینه‌ دوره‌ها

اعتبار مجموعه برگزار کننده دوره

اگر می‌خواهید دوره‌ای که انتخاب کرده، روی آن هزینه و انرژی و وقت می‌گذارید به معنای واقعی کلمه از بهترین باشد، حتماً باید به این فاکتور توجه داشته باشید.

واقعیت این است که در بحث آموزش، سیستم برگزار کننده و ارائه دهنده بیشترین اهمیت را دارد. زمانی که شما برای استخدام به یک شرکت یا سازمان مراجعه می‌‌کنید، اولین سوالی که پس از رشته تحصیلی از شما پرسیده می‌شود این است که در کدام دانشگاه تحصیل کرده‌اید! دلیلش هم کاملاً روشن است…

اما از کجا باید بدانیم که برگزار کننده یک دوره قابل اعتماد، معتبر و کارآمد است یا نه؟ بر اساس پاسخ سوالات زیر:

 • دوره‌های پیش‌تر چگونه برگزار شده‌اند؟
 • نتایجی که از دوره‌های پیش به دست آمده چقدر رضایت‌بخش بوده‌اند؟
 • سابقه مجموعه در حوزه کریپتو، بازارهای مالی و امور مالی چیست؟
 • کامنت‌های شرکت کنندگان پیشین در مورد دوره‌ها چگونه است؟
 • و مواردی از این دست…

اعتبار و دانش اساتید ارائه دهنده

یک دوره زمانی می‌تواند تاثیر گذار باشد و شما را به دانش و مهارت کافی برای فعالیت عملی و موفق در بستر بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال برساند که از یک استاد یا مجموعه‌ای از اساتید برجسته کمک گرفته باشد که:

 • هم به دانش آکادمیک در این حوزه تجهیز باشد
 • هم تجربه و سابقه کار میدانی و عملی در این بازار را داشته باشد
 • هم قدرت انتقال مطالب و داشته‌ها و دانسته‌های خود به شما را داشته باشد

روش‌های آموزش

مانند هر دوره دیگری، در مورد بهترین دوره‌های ارز دیجیتال نیز شما باید در خلال دوره‌ها بتوانید از متدهای روز دنیا بهره برده و ابزارهای پیشرفته و به‌روز مورد استفاده در تحلیل و ترید را در اختیار داشته باشید. بازار ارزهای دیجیتال، بازاری نوظهور، مدرن و مبتنی بر فناوری است و لازم است برای آموزش آن از جدیدترین و به‌روزترین متدها و ابزارها استفاده شود.

در عین حال، این متدها باید به نحوی نیز انتخاب شده باشند که همه اقشار و اصناف جامعه بتوانند آن را درک کنند. قرار نیست دوره‌ها به نحوی برگزار شوند که برای درک آن مدرک فوق‌ دکتری نیاز داشته باشیم!

تمرینات عملی

به نظر می‌رسد که توضیح زیادی در خصوص این مورد نیاز نباشد. مانند هر دوره دیگری، تا زمانی که ابزارها را خودمان امتحان نکرده باشیم، خودمان اندیکاتورها را استفاده کرده و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال انجام نداده باشیم، با پلتفرم‌های معاملاتی و صرافی‌ها کار نکرده باشیم و تریدهای موفق و شکست خورده را تجربه نکرده باشیم، نمی‌توانیم به آن مسلط شویم.

فرمت برگزاری دوره‌ها

همه‌گیری کووید 19 در کنار همه عزیزانی که از ما و همه جهان گرفت و سختی‌هایی که داشت، یک مزیت هم داشت! این‌که به همه دنیا فهماند می‌شود برخی کارها را به راحتی و به صورت آنلاین از خانه هم انجام داد.

از زمان همه‌گیری کووید تاکنون، بسیاری از شرکت‌ها دورکاری دارند، بسیاری از ملاقات‌ها و جلسات به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند، آموزش‌ها و دوره‌های زیادی آنلاین شده‌اند و حتی بسیاری از دوره‌ها و آموزش‌ها در قالب دوره‌های آفلاین نیز ارائه می‌شوند.

شما باید هنگام انتخاب یک دوره، بر اساس نیازهای خود و ترجیحات‌تان به این موضوع نیز توجه داشته باشید. اگر چه دوره‌های آنلاین – یا آفلاین – می‌توانند بسیار محبوب و در دسترس باشند، اما شاید به اندازه دوره‌های حضوری نتوانند حق مطلب را ادا کنند.

جامعیت دوره

اگر کم‌ترین اطلاعاتی در مورد ترید در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید، احتمالاً می‌دانید که برای فعالیت در این بازار حتماً باید تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بلد باشید. علاوه بر این‌که این دو تحلیل باید به شما در دوره‌های ارز دیجیتال آموزش داده شوند، عوامل تاثیرگذار بر بازار نیز باید رصد شده و به شما آموزش داده شوند.

برای درک ساده‌تر این موضوع، این مثال را در نظر داشته باشید که مثلاً با یک توییت از سمت ایلان ماسک، ارزش یک میم‌کوین مثل دوج (DOGE) به شدت افزایش یافته است. یا انتشار داده‌های تورمی ایالات متحده آمریکا به راحتی می‌توانند قیمت بیت‌کوین (BTC) و دیگر ارزها دیجیتال را تحریک کنند…

پس بهترین دوره‌های ارز دیجیتال دوره‌هایی هستند که استاید آن به همه این جریانات و رویدادها اشراف داشته باشند و نحوه استفاده از آن‌ها برای پیش‌بینی قیمت را، به شما آموزش دهند.

به زبان ساده، بهترین دوره‌های ارز دیجیتال دوره‌هایی نیستند که فقط بدون در نظر گرفتن زمان و مکان و موقعیت‌ها یک‌سری فرمول، الگو، اندیکاتور و اصول را به شما یاد دهند؛ این دوره‌ها باید همه‌جانبه و زنده باشند.

هزینه دوره‌ها

و اما آخرین مورد ولی جزو مهم‌ترین موارد! هزینه‌ها و قیمت دورهاست؛ موضوعی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتماً هرکسی که قصد فعالیت در بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال را دارد، به آن توجه می‌کند.

منطقی‌ترین حالت در مورد این معیار این است که سعی کنیم کامل‌ترین و جامع‌ترین و بهترین دوره‌های ارز دیجیتال را دریافت کنیم، ولی هم زمان به این نکته هم توجه داشته باشیم که قیمت آن مقرون به صرفه یا دست کم منطقی و منصفانه باشد… توجه کرید؟! نگفتیم ارزان‌ترین دوره یا گران‌ترین دوره! گفتیم بسته به ماهیت و امتیازهای دوره، مقرون به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین دوره!!

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال ایران و جهان در یک نگاه

در نهایت، پس از معرفی کلی بهترین دوره‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی، بد نیست نگاهی گذرا به این دوره‌ها داشته باشیم تا بتوانیم آن‌ها را بهتر و موشکافانه‌تر مقایسه کنیم:

دوره و آکادمی ارائه دهنده مزیت‌ها و ویژگی‌ها
دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس
 • ارائه دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری
 • قابلیت اقساطی کردن دوره‌های آموزشی
 • ارائه دوره‌ها به‌صورت پکیج‌ها جامع
 • ارائه کلیه سرفصل‌های مهم
 • تدریس توسط اساتید زبده و دارای مدرک رسمی
 • ارائه مدرک فنی حرفه‌ای معتبر
 • پشتیبانی در همه استان‌ها و شهرهای کشور
 • و غیره…
دوره آمورش ارز دیجیتال مکتب خونه
 • ارائه دوره‌های رایگان غیر حضوری
 • ارائه انواع مختلف سرفصل‌ها به صورت مجزا
دوره آموزش ارز دیجیتال فرادرس
 • تدریس سرفصل‌های مهم به صورت جداگانه
 • برگزاری دوره‌های آنلاین رایگان
دوره آموزش ارز دیجیتال کورسرا (Coursera)
 • پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا
 • ارائه مدرک بین‌المللی معتبر
دوره آموزش ارز دیجیتال یودمی (Udemy)
 • برگزاری کامل‌هرین دوره‌های آموزش ارزهای دیجیتال
 • ارائه مدرک بین‌المللی معتبر

.

دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس

دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس یکی از بهترین دوره‌های ارز دیجیتال در داخل کشور است که به صورت حضوری و کارگاهی در اکثر استان‌های ایران برگزار شده و قابلیت دریافت آموزش‌های آن به صورت آنلاین یا غیر حضوری نیز وجود دارد.

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال - همتاپی

این دوره، با استفاده از دانش و تجربیات مجموعه‌ای اساتید برجسته کشوری، که به صورت رسمی دارای مدرک مربی‌گری هستند، سرفصل‌های بسیار مهمی از آموزش ارزهای دیجیتال را در اختیار مخاطبین و دانش‌اندوزان قرار می‌دهد.

سرفصل‌های دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس:

 • آشنایی با مفاهیم بلاکچین و معرفی منابع
 • آشنایی با کیف پول‌ها و ثبت‌نام در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی
 • آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال مکسی (MEXC)
 • آموزش جامع نحوه کار با وب‌سایت کوین مارکت کپ (Coin Market Cap)
 • آموزش تحلیل بنیادی یا فاندامنتال (Fundamental Analysis) ارزهای دیجیتال
 • آموزش مدیریت سرمایه و بازارهای معاملات آتی یا فیوچرز (Futures)
 • آموزش تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) ارزهای دیجیتال
 • آموزش پرایس اکشن ارزهای دیجیتال و اندیکاتورها
 • معرفی استراتژی‌های معاملاتی با نرخ سود بالا
 • آموزش دو اندیکاتور مهم فیبوناچی (Fibonacci) و الیوت (Elliot)
 • معرفی استراتژی‌های معاملاتی تریدرهای حرفه‌ای در بازار کریپتو
 • جمع‌بندی، کارگاه معاملاتی و کسب سود

مزیت‌های دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس

 • آموزش مفاهیم پایه و مبانی در کنار آموزش ابزارها، تحلیل‌ها و استراتژی‌ها
 • ارائه سرفصل‌های اصلی و کاربردی در خلال دوره آموزشی
 • ارائه کارگاه عملیاتی و کسب سود از بازار واقعی
 • ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای
 • ارائه پشتیبانی دائمی و حرفه‌ای
 • تضمین یادگیری حرفه‌ای بازار ارزهای دیجیتال
 • جامع بودن دوره
 • و مواردی از این دست…

دوره‌های حضوری و غیر حضوری ارز دیجیتال

دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس شامل آموزش‌ها و دوره‌های حضوری و کارگاهی می‌شود که در اکثر استان‌های ایران برگزار می‌شوند:

 • مشهد
 • اصفهان
 • شیراز
 • کرج
 • تهران
 • و غیره…

و شما می‌توانید از طریق لینک هر استان در منوی وب‌سایت آکادمی به نشانی parsianbourse.com به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال - همتاپی

دوره‌های این آکادمی در سراسر ایران و حتی خارج از کشور نیز برگزار می‌شوند؛ از دوره آموزش ارز دیجیتال اصفهان گرفته تا دوره‌های تهران و حتی افغانستان؛ این دوره‌ها از 24 جلسه آموزشی (48 ساعته) تشکیل شده‌اند و جمعی از برجسته‌ترین اساتید کشوری که دارای مدارک رسمی مربی‌گری نیز هستند در آن‌ها فعال‌اند.

جالب است بدانید که مدرک فنی و حرفه‌ای که در این دوره‌ها ارائه می‌شود، در بیش از 176 کشور دنیا دارای اعتبار است و از این رو می‌توان این دوره را یکی از بهترین دوره‌های ارز دیجیتال حضوری در کشور دانست.

البته، دوره‌های غیر حضوری این آکادمی نیز بسیار کارآمد و مفید هستند. آموزش‌های غیر حضوری مجموعه پارسیان بورس نیز شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دوره آموزش آنلاین ارزهای دیجیتال
 • دوره تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
 • دوره آموزشی غیر حضوری در شهرهای تبریز، سازی، سنندج و غیره…
 • دوره آموزش ارز دیجیتال غیر حضوری در کشور افغانستان
 • و آموزش متاورس

قیمت دوره‌های ارز دیجیتال – حضوری و غیر حضوری

قیمت دوره‌های آنلاین و غیر حضوری ارز دیجیتال در مجموعه پارسیان بورس، 5,970,000 تومان است. با این حال، آن دسته از علاقه‌مندان که تمایل به مشارکت در دوره‌های حضوری و کارگاهی دارند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره تلفن‌های درج شده در وب‌سایت تماس حاصل کرده یا با ثبت اطلاعات خود در فیلد مربوطه، مشاوره رایگان دریافت کنند.

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال - همتاپی

اساتید دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس

در خصوص اساتیدی که در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس به صورت حضوری در کنار شما خواهد بود نیز می‌توانید به وب‌سایت مجموعه به آدرس parsianbourse.com  مراجعه کنید.

به عنوان مثال، در خصوص دوره آموزش ارز دیجیتال در اصفهان اساتیدی که معرفی شده‌اند به شرح زیر هستند:

 • مهندس علی اکبرزاده – عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس، مدرس و معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال
 • مهندس رضا نوائی – عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس، مدرس و معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال
 • مهندس مصطفی عابدی – عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس، مدرس و معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال
 • مهندس مجید سالاری – عضو هیئت علمی آکادمی پارسیان بورس، مدرس و معامله‌گر بازار ارزهای دیجیتال

با تتر کمر تورم رو بشکن

دوره آموزش ارز دیجیتال مکتب خونه

یکی دیگر از دوره‌هایی که می‌توان جزو بهترین دوره‌ها دانست، دوره‌های آموزشی ارز دیجیتال مکتب خونه است. این دوره‌ها که بخشی از آن‌ها به صورت حضوری و اکثریت قریب به اتفاق‌شان به صورت غیر حضوری برگزار می‌شوند، در وب‌سایت این مجموعه به نشانی https://maktabkhooneh.org/ در دسترس شما هستند.

برخی از دوره‌هایی که می‌توانید ثبت‌نام کرده و استفاده کنید عبارتند از:

 • آموزش جامع سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال (رایگان)
 • آموزش معامله‌گری و تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال (2,469,000 تومان)
 • آموزش تحلیل فاندامنتال و سنتیمنتال بازار ارزهای دیجیتال (1,179,000 تومان)
 • آموزش ارز دیجیتال، بیت‌ کوین، آلت کوین، NFTها، متاورس و دیفای (159,000 تومان)
 • و مواردی از این دست…

دوره آموزش ارز دیجیتال فرادرس

و اما سومین آکادمی که از جمله ارائه دهنده‌های بهترین دوره‌های ارز دیجیتال در ایران است، آکادمی فرادرس است. برخی از عناوین دوره‌های ارائه شده در این آکادمی به شرح زیر هستند:

 • آموزش رایگان مبانی رمزارز یا کریپتو در 25 دقیقه (رایگان)
 • آموزش ارزهای دیجیتال و رمز ارزها و اصول سرمایه گذاری در این بازار – مقدماتی (209,650 تومان)
 • آموزش تحلیل تکنیکال برای سرمایه گذاری با الگوهای هارمونیک – مقدماتی (699,000 تومان)
 • و مواردی از این دست…

با ورود به وب‌سایت فرادرس به نشانی https://faradars.org/ این فرصت را خواهید داشت تا لیست دوره‌های آنلاین و آفلاین این مجموعه را در اختیار داشته و بسته به سطح و نیاز خود، از آن‌ها استفاده کنید. تعداد دانشجویان، استاد و مدت زمان دوره نیز در وب‌سایت آکادمی قابل دسترسی است.

بهترین دوره‌های آموزش ارز دیجیتال خارجی

خوب… تا این‌جای کار در مورد بهترین دوره‌های ارز دیجیتال در ایران صحبت کردیم و چند مورد از بهترین دوره‌های حضوری و غیر حضوری داخلی را نیز معرفی کردیم. اما کریپتو، یک بازار مالی بزرگ و جهانی است و شاید بد نباشد در صورت تسلط بر زبان انگلیسی، از داده‌ها و دوره‌های بین‌المللی و خارجی نیز برای یادگیری آن استفاده کنید.

دو مورد از وب‌سایت‌ها و آکادمی‌هایی که بهترین دوره‌های آموزش ارز دیجیتال خارجی و بین‌المللی را ارائه می‌دهند عبارتند از:

 • کورسرا (Coursera)
 • یودمی (Udemy)

دوره آموزش ارز دیجیتال کورسرا (Coursera)

چند مورد از دوره‌هایی که می‌توان از این آکادمی دریافت کرد عبارتند از:

 • فناوری‌های بلاکچین و ارز دیجیتال (Blockchain and cryptocurrency technologies) – رایگان
 • امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (Decentralized Finance or DeFi) – 45 دلار در ماه؛ 2 ماهه
 • بلاکچین (Blockchain) – 45 دلار در ماه؛ 4 ماهه

نکته‌ای که لازم است در خصوص این دوره‌ها بدانید این است که علاوه بر زبان انگلیسی، دوره‌های مورد نظر از 20 زبان زنده دیگر دنیا نیز پشتیبانی می‌کنند. به علاوه، در ازای شرکت در این دوره‌ها مدارک بین‌المللی در اختیار دانش‌پژوهان قرار خواهد گرفت که جزو معتبرترین مدارک در حوزه آموزش کریپتو هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزش ارز دیجیتال کورسرا می‌توانید به وب‌سایت این آکادمی به نشانی https://www.coursera.org/ مراجعه کنید.

دوره آموزش ارز دیجیتال یودمی (Udemy)

یودمی (Udemy) شرکتی آمریکایی است که در سال 2010 میلادی راه‌اندازی شده و اکنون ارائه دهنده مجموعه‌ای از بهترین دوره‌های آنلاین (در همه زمینه‌ها) در سطح جهان است.

برخی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی این آکادمی در حوزه ارزهای دیجیتال عبارتند از:

 • دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال (Cryptocurrency courses) – 44.99 یورو
 • دوره جامع ارزهای دیجیتال (The complete cryptocurrency course) – 89.99 یورو
 • دوره سرمایه‌گذاری روی رمز ارزها (Cryptocurrency investment course) – 79.99 یورو

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزش ارز دیجیتال یودمی می‌توانید به وب‌سایت این آکادمی به نشانی https://www.udemy.com/ مراجعه کنید.

جمع‌بندی

بهترین دوره‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی، دوره‌هایی هستند که سرفصل‌ها در آن‌ها جامع و کامل است، اساتید حرفه‌ای و مجرب در آن‌ها حضور دارند، توسط آکادمی‌های معتبر ارائه می‌شوند، قیمت‌های مقرون به صرفه یا منطقی دارند و مواردی از این دست…

در مقاله فوق، علاوه بر بررسی معیارهای انتخاب بهترین دوره‌های ارز دیجیتال، تعدادی از بهترین دوره‌های آموزش ارزهای دیجیتال در داخل ایران و در سطح بین‌المللی نیز معرفی شده‌اند که یکی از برجسته‌ترین آن‌ها، دوره آموزش ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس است. این دوره، در برخی از استان‌های ایران به صورت حضوری و کارگاهی برگزار شده و در اقصی نقاط ایران و حتی افغانستان نیز به صورت غیر حضوری در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره می‌توانید به وب‌سایت آکادمی مراجعه کرده و یا اطلاعات مربوط به دوره آموزش ارز دیجیتال اصفهان را از طریق لینک مربوطه دریافت کنید.

سوالات متداول

 1. بهترین دوره‌های ارز دیجیتال کدامند؟

بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال دوره‌ای است که در آموزشگاهی با اعتبار بالا توسط اساتید مجرب آموزش داده شود و علاوه بر جامعیت از روش‌های نوین آموزش بازارهای مالی نیز بهره‌مند باشد.

 1. قیمت بهترین دوره‌های آموزش ارز دیجیتال چقدر است؟

هزینه دوره‌های آموزش ارز دیجیتال در ایران متفاوت است، از دوره‌های رایگان گرفته تا هزینه‌های که به خاطر بالا بودنشان به دلار درخواست می‌شوند.

اما برای یک آموزش جامع و کامل که بتوان از نقطه صفر در مسیر ترید ارزهای دیجیتال قرار گرفت، پرداخت مبلغی در حدود 10 میلیون تومان برای دوره‌های حضوری و مبلغی در حدود 6 میلیون تومان رایج است.

 1. آیا دوره‌های آموزش ارز دیجیتال دارای مدرک معتبر هستند؟

بله… یک سالی است که در سازمان فنی حرفه‌ای کد معامله‌گری ارزهای دیجیتال ایجاد شده است و بسیاری می‌توانند با شرکت در دوره‌های معتبر و امین سازمان فنی حرفه‌ای (مثل آکادمی پارسیان بورس) از مزایای مدرک فنی حرفه‌ای برخوردار شوند. ، مدرک فنی حرفه‌ای این دوره‌ها قابل ترجمه بوده و در 176 کشور مختلف دنیا دارای اعتبار است.

اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *