آموزش نحوه ارسال ارز دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال همتاپی

آموزش نحوه ارسال ارز دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال همتاپی | همتاپی

در این ویدئو قصد داریم نحوه‌ی ارسال ارز دیجیتال در سامانه همتاپی را به شما آموزش دهیم.

فرآیند ارسال ارز دیجیتال در همتاپی بسیار آسان است. چنانچه در حساب کاربری خود مقداری ارز دیجیتال خریداری کرده‌اید و قصد دارید همه یا بخشی از این ارز دیجیتال را به کیف پول ارز دیجیتال شخصی خود انتقال دهید باید مطابق مراحل زیر عمل کنید. 

برای انجام این فرآیند در گام اول در پنل کاربری از قسمت کیف پول بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

در مرحله بعد، ارز دیجیتالی که قصد انتقال آن را دارید، انتخاب کنید.

در گام بعدی می‌بایست آدرس کیف پول مقصد را وارد کنید. این  کار از دو طریق ممکن است، راه اول اینکه آدرس کیف پول گیرنده را کپی کنید و در باکس مربوطه پیست نمایید و راه دوم اینکه می­توانید روی آیکون اسکن بارکد آدرس که در سمت چپ باکس مربوطه قرار دارد کلیک نمایید و اقدام به اسکن آدرس کیف پول نمایید. (توجه داشته باشد که آدرس کیف پول ارز دیجیتال موردنظر به درستی وارد شده باشد. در صورت مغایرت آدرس با فرمت کلی آدرس‌های شبکه ارز دیجیتال خطا نمایش داده می‌شود و ارسال ارز دیجیتال انجام نخواهد شد. در صورتی که آدرس کیف پول مطابق فرمت کلی آدرس‌های شبکه ارز دیجیتال وارد شده باشد، آدرس به رنگ سبز نمایش داده می‌­شود.) سپس روی گزینه ادامه کلیک کنید.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در این مرحله می‌بایست مقدار ارز دیجیتالی که قصد ارسال آن را دارید، وارد نمایید. (همانطور که مشاهده می‌کنید، موجودی ارز دیجیتال در کیف پول شما، حداقل مقدار قابل ارسال ارز دیجیتال، کارمزد انتقال شبکه ارز دیجیتال و همچنین حداکثر مقدار قابل ارسال در هر 24 ساعت برای سطح شما را در این مرحله نمایش داده می‌شود). لازم به ذکر است با کلیک روی گزینه MAX نیز می‌توانید کل موجودی ارز دیجیتال مورد نظر خود را ارسال کنید. 

پس از وارد کردن مقدار مورد نظر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

در این قسمت جزئیات تراکنش خود را مشاهده خواهید کرد:

 • انتقال ارز در چه شبکه‌ای انجام می‌شود. (درون شبکه (کیف پولی در سامانه همتاپی ) یا برون شبکه (کیف پول شخصی یا سایر صرافی‌ها))
 • مقدار کارمزد انتقال ارز دیجیتال (کارمزد انتقال درون شبکه همتاپی صفر می‌باشد و کارمزد انتقال برون شبکه نیز طبق کارمزد تعیین شده توسط شبکه ارز دیجیتال بوده و در جدول کارمزدها برای هر ارز نمایش داده شده است. )
 • مقدار نهایی تعیین شده برای انتقال
 • موجودی فعلی ارز دیجیتال در کیف پول شما
 • آدرس کیف پول مبدا
 • آدرس کیف پول مقصد

بعد از بررسی موارد فوق و تایید آن روی گزینه ادامه کلیک کنید.

در این مرحله یک کد جهت تایید ارسال ارز در قالب پیامک دریافت خواهید کرد. پس از وارد کردن کد دریافت شده انتقال ارز با موفقیت انجام خواهد شد.

برای پیگیری وضعیت درخواست خود در پنل کاربری، قسمت تاریخچه معاملات را انتخاب کنید. در این قسمت نمایش داده می‌شود چه میزان ارز در حال انتقال می‌باشد.

سامانه همتاپی 3 دقیقه به شما فرصت می‌دهد که در صورت تمایل عملیات ارسال را لغو کنید.

نکته: ممکن است ارسال ارز بسته به شرایط شبکه و شلوغی آن در زمان ارسال ارز کمی بیشتر از حد معمول زمان ببرد، این موارد اصلا مشکل بزرگی نیست و جای هیچگونه نگرانی نیست.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: تیم تولید محتوا همتاپی
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام دوست عزیز

   سرعت انتقال ارزهای دیجیتال بسته به شبکه بلاکچین آنها و کارمزد تعیین شده توسط کاربر متفاوت می‌باشد. برای اطلاع از کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال در وبس ایت همتاپی به صفحه قوانین و مستندات و بخش کارمزدها مراجعه نمایید.

  1. سلام دوست عزیز

   کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال با توجه به شبکه آنها تعیین می‌شود. برای اطلاع دقیق از کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال مختلف در سایت همتاپی به صفحه قوانین و مستندات و صفحه کارمزدها مراجعه نمایید.

 1. ارسال ارز از حساب خودم در همتاپی به دوستم که اونم توی همتاپی حساب داره، مشمول کارمزد میشه؟ و کارمزدش چقدر هست؟

  1. سلام دوست عزیز

   کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال درون شبکه همتاپی ( انتقال بین کیف پول‌های این سامانه) صفر می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات همتاپی به صفحه قوانین و مستندات مراجعه نمایید.