تتر از ادغام شبکه اتریوم پشتیبانی خواهد کرد

کمپانی تتر‌ رسماً اعلام کرده از انتقال سازوکار بلاک چین اتریوم از اثبات کار (POW) به اثبات سهام (POS) پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب دوتا از بزرگترین استیبل کوین‌های بازار ارزهای دیجیتال به محض راه‌اندازی شبکه اثبات سهام اتریوم یا به روزرسانی ادغام (Merge)، این سرویس را ارائه خواهند کرد.

کمپانی تتر به عنوان صادرکننده بزرگترین استیبل کوین دنیا یا همان ارز دیجیتال USDT، پشتیبانی این شبکه از ادغام پیش روی اتریوم را به‌طور رسمی تایید کرده است. این تصمیم، هر دو استیبل کوین تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC) را در وضعیتی مشابه قرار می‌دهد و تردیدها درباره ارائه هارد فورک‌های رقابتی در ماه سپتامبر را از بین می‌برد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

تتر در اطلاعیه روز سه شنبه به این نکته مهم اشاره کرد که نباید با استفاده نامطلوب از ادغام پیش روی اتریوم منجر به بروز سردرگمی و آسیب در این اکوسیستم شد. 

در قسمتی از اطلاعیه رسمی آمده است:

به همین خاطر، تتر فرایند و آماده‌سازی‌های مربوط به این رویداد را به دقت دنبال خواهد کرد و طبق زمانبندی رسمی اتریوم از اثبات سهام پشتیبانی خواهد کرد.

به گفته کمپانی تتر، این انتقال باید به آرامی و بدون نقص انجام شود تا تضمینی برای سلامت بلند مدت دیفای (Defi) و سایر اکوسیستم‌هایی باشد که از تتر استفاده می‌کنند.

در تاریخ نوزدهم سپتامبر (۲۹ شهریور)، بعد از ماه‌ها انتظار ادغام شبکه اتریوم اجرایی خواهد شد؛ این ادغام در واقع یک به روزرسانی برای تغییر پروتکل اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام است.

هاردفورک اثبات کار (POW) اتریوم چیست و توسط چه کسانی حمایت می‌شود؟

از بین رفتن نیاز به استخراج در به روزرسانی مرج یا ادغام، گروهی از اعضای جامعه چینی استخراج اتریوم را به فکر راه‌اندازی یک شبکه جدید (ETHW) همزمان با ادغام انداخته که همچنان به استفاده از پروتکل اثبات کار ادامه خواهد داد.

این می‌تواند برای صادرکنندگان استیبل کوین‌ها مشکل ایجاد کند چون آنها فقط می‌توانند از ذخایرشان برای ارائه خدمات به یکی از انواع حالت‌های بلاک چین استفاده کنند. قبل از بیانیه رسمی تتر، کمپانی صادر کننده یو اس دی کوین با نام سیرکل (Circle) هم پشتیبانی از به روزرسانی ادغام را اعلام کرده بود.

به اعتقاد ویتالیک بوترین هم‌بنیانگذار و خالق اتریوم، صادرکنندگان استیبل کوین‌ها بسته به اینکه از کدام شبکه پشتیبانی کنند حتی می‌توانند روی هارد فورک‌های آتی اتریوم  نیز تاثیر بگذارند.

برهمین اساس، تتر در اطلاعیه رسمی گفته است:

می‌دانیم این مسئولیت ماست که به جامعه اتریوم اطمینان دهیم از توسعه آن حمایت خواهیم کرد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *