نهنگ‌های بازار در حال خرید تتر و افزایش قدرت خرید هستند

نهنگ‌های بازار در حال خرید تتر و افزایش قدرت خرید خود هستند | همتاپی

شرکت اینسایت (Insights) می‌گوید که نهنگ‌های بازار در حال غارت تتر هستند؛ آن‌ها تنها در طول یک ماه گذشته بیش از 1,000,000,000 دلار به به ارزش بازار تتر اضافه کرده‌اند و  قدرت خرید خود را تا 7 درصد افزایش داده‌اند.

شرکت اینسایت، شرکت پیشرو در تحلیل اطلاعات ارزهای دیجیتال، فاش کرد که نهنگ‌های تتر تنها در ماه گذشته بیش از یک میلیارد دلار استیبل کوین تتر انباشت کرده‌اند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

شرکت سانتیمنت (Santiment) نیز اعلام کرد که سرمایه‌ گذاران بزرگ بازار ارزهای دیجیتال موسوم به نهنگ‌ها و کوسه‌ها، پس از ماه‌ها تخلیه دارایی‌های خود، اکنون در حال خرید تتر (USDT) هستند. این شرکت فاش کرد که نهنگ‌هایی با دارایی بین 10000 تا 10 میلیون دلار، در ماه گذشته 1.06 میلیارد دلار تتر به کیف پول خود اضافه کردند و قدرت خرید خود را 7 درصد افزایش داده‌اند.

نهنگ‌ها، الگوی آلفا را از طریق رفتار خود در قبال استیبل کوین‌ها ارائه می‌کنند، در ماه گذشته، آدرس‌هایی با 10,000 تا 10 میلیون تتر 1.06 میلیارد دلار به قدرت خرید اضافه کرده‌اند؛ این رقم معادل 2.7 درصد از کل عرضه تتر می‌باشد. در حالی نهنگ‌ها شروع به جمع‌آوری استیبل کوین‌های بیشتر کرده‌اند که قیمت بیت‌ کوین ۴۰ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخ آن است.

نهنگ‌ها شروع به انباشت تتر کرده‌اند | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نهنگ‌ها شروع به انباشت تتر کرده‌اند، منبع: Santiment

این شتاب نهنگ‌ها برای جمع‌آوری استیبل‌کوین‌های بیشتر، می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نهنگ‌ها منتظر خرید بیت‌ کوین با قیمت پایین‌تر هستند. این یک رویداد صعودی برای کل بازار ارزهای دیجیتال است. یکی دیگر از آمارهای کلیدی که صعودی بودن بازار ارزهای دیجیتال را تأیید می‌کند، خروج بیت کوین از صرافی‌ها است.

بیت کوین همچنان شاهد خروج معامله‌گران از صرافی‌هاست، در حالی که قیمت‌ها نزدیک به پایین‌ترین سطح شش ماهه قرار دارند. جالب است که در 21 هفته از 26 هفته گذشته به جای ورود بیت کوین به صرافی‌ها، شاهد انتقال بیشتر این رمزارز به کیف پول‌ها بوده‌ایم. به‌عنوان شاخص‌های افزایش قیمت، به دنبال جهش‌های عمده خروجی باشید.

سانتیمنت در مورد این که چه زمانی قیمت بیت کوین ممکن است یک رالی دیگر را شروع کند، می‌گوید که فعالان بازار باید به همبستگی بیت کوین با بازار سهام نگاه کنند.

با نزدیک شدن به پایان هفته، قیمت بیت کوین دوباره به 38,900 دلار سقوط کرد، به گفته تحلیلگران بازار، دلیل حرکت کند قیمت بیت کوین، همبستگی این ارز دیجیتال با S&P 500 است. با این حال، طبق پیش بینی تحلیلگران، بیت کوین همبستگی خود را با بازار سهام قطع خواهد کرد و در اواسط سه ماهه سوم سال به رکوردهای جدیدی دست خواهد یافت؛ مشابه روندی که در نیمه اول سال 2021 شاهد بودیم.

در همین حال، طلا دوباره به سطح دو هفته پیش خود بازگشت و روند صعودی به خود گرفت.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: تیم تولید محتوا همتاپی
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *