استیبل کوین تتر (USDT) را در شبکه تزوس (Tezos) راه اندازی خواهد کرد

استیبل کوین تتر (USDT) را در شبکه تزوس (Tezos) راه اندازی خواهد کرد | همتاپی

شرکت تتر (Tether Operations Limited)، برنامه‌های خود را برای راه اندازی استیبل کوین تتر (USDT) در بلاکچین تزوس (XTZ) اعلام کرده است. این اعلام به این معنی است که استیبل کوین تتر‌ در 12 شبکه بلاکچین، از جمله اتریوم (ETH)، ترون (TRX) و بایننس (BNB) در دسترس است.

طبق اعلام شرکت تتر، این استیبل کوین در شبکه تزوس راه‌اندازی شد تا برنامه‌های تحول کننده را در پرداخت‌ها، امور مالی غیر متمرکز (DeFi) و موارد دیگر تقویت کند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری شرکت تتر، گفت:

ما از این که تتر (USD) را در شبکه تزوس راه‌اندازی می‌کنیم، هیجان‌زده‌ایم؛ با این کار، می‌توانیم دسترسی جامعه رو به رشد و پر جنب و جوش تزوس را به نقد شونده‌ترین، پایدارترین و قابل اعتمادترین استیبل کوین (تتر‌) در فضای توکن دیجیتال فراهم کنیم. ما معتقدیم که این ادغام برای رشد بلندمدت تزوس ضروری است.

تتر در حال حاضر پر استفاده‌ترین استیبل کوین با بیشترین جفت ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها است و پس از آن، یو اِس دی کوین (USDC) دومین استیبل کوین محبوب است.

با در دسترس قرار دادن تتر در چندین بلاکچین، کاربران بیشتری می‌توانند وجوه خود را در ارزهای دیجیتالِ بدون نوسان و وابسته به دلار ذخیره کنند؛ همچنین، مشارکت کاربران در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) آسان‌تر می‌شود.

آلساندرو د کارلی (Alessandro De Carli)، بنیان‌گذار مجموعه پیپرز (Papers)، گفت:

با معرفی تتر‌، مسیرهای ورود و خروج در اکوسیستم تزوس دیفای (Tezos DeFi) ساده و کارآمد می‌شوند. تزوس، یک سیستم نمونه با ویژگی‌ها و ابزارهایی است که طراحی اپلیکیشن‌های نوآورانه را ممکن کرده است؛ طراحی‌هایی که در شبکه‌های دیگر امکان‌پذیر نیست. راه اندازی تتر در تزوس، بدون شک راه را برای محصولات جدید دیفای هموار می‌کند و من انتظار دارم که تاثیر آن بر رشد حجم اکوسیستم تزوس دیفای چشمگیر باشد.

فضای استیبل کوین اخیرا در حال رشد بوده است؛ در آوریل امسال، استیبل کوین‌های USDT و USDC به بلاکچین کاردانو (ADA) اضافه شدند. در ماه می گزارش شد که ذخایر 82.4 میلیارد دلاری شرکت تتر (Tether) از ارزش بازار استیبل کوین تتر‌ (USDT) فراتر رفته است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptoslate.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *