درخواست معاون نخست وزیر اوکراین از شرکت تتر برای تحریم کاربران روسی 

درخواست معاون نخست وزیر اوکراین از شرکت تتر برای تحریم کاربران روسی | همتاپی

میخائیلو فدوروف (Mykhilo Federov)، معاون نخست وزیر اوکراین، از شرکت تتر (Tether) خواست، در بحبوحه جنگ و برای حمایت از صلح، ارائه خدمات به کاربران روسی را متوقف کند.

میخائیلو فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین، در ادامه تلاش خود برای به حداکثر رساندن تحریم‌های سیاسی و اقتصادی علیه روسیه، از شرکت تتر‌ خواست ارائه خدمات به روس‌ها را متوقف کند.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

این روزها دنیای دموکراتیک، علیه روسیه متحد شده است و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا سیاستمداران روس را با اهرم‌های اقتصادی مجازات کند. در همین راستا معاون نخست وزیر اوکراین از شرکت تتر و مدیر تکنولوژی این شرکت، پائولو آردوینو (Paolo Ardonio) خواست بخاطر صلح و در بحبوحه جنگ، هرگونه ارائه خدمات و تراکنش با کاربران روس‌ را متوقف کنند!

با اینکه برخی از درخواست او حمایت کردند، برخی دیگر با این ادعا که سانسور (آن هم به هر شکلی)، دقیقاً همان چیزی است که ارزهای دیجیتال بر خلاف آن حرکت می‌کند، با درخواست فدروف مخالفند و آن را مناسب نمی‌دانند.

  تتر هنوز به طور رسمی در این خصوص اظهار نظر نکرده است.

پیش از این و در اواخر ماه فوریه نیز فدوروف از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال درخواست کرد، ارائه خدمات به مشتریان روسی را متوقف کنند. اما بسیاری از صرافی‌های نتوانستند درخواست او را انجام دهند و اظهار داشتند، اگر این درخواست از طرف یک مرجع قانونگذاری مطرح شود، قادر خواهند بود تا اقدامات لازم در این خصوص را بعمل آورند.

با این حال، صرافی کوین بیس (Coinbase) که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در آمریکاست، اخیرا بیش از 25,000 آدرس متعلق به کاربران روسی را مسدود کرده است.

 این صرافی ارز دیجیتال در توضیح این اقدام خود اظهار داشت که همه این آدرس‌ها به نحوی با فعالیت‌های غیرقانونی مرتبط و یا در آن مشارکت دارند.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *