طی ۴ روز گذشته، بیش از ۱ میلیارد دلار تتر عرضه شده است

حجم استیبل کوین تتر (USDT) عرضه شده در طی 4 روزه گذشته به بیش از 1 میلیارد دلار رسیده است. این رقم نشان دهنده افزایش حجم معاملات و تقاضا معامله گران ارزهای دیجیتال است.

افزایش شدید تعداد کاربران و فعالیت آنها در صرافی‌های ارز دیجیتال نشان دهنده بازگشت احساسات خوشبینانه و افزایش اعتماد معامله گران به ارزهای دیجیتال است. با افزایش خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط معامله گران، حجم تقاضای استیبل کوین مجبوب تتر‌ (USDT) به شدت افزایش یافته است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

افزایش شدید عرضه استیبل کوین تتر

شرکت تتر، عرضه‌کننده استیبل کوین تتر‌ (USDT) در حال افزایش تولید استیبل کوین خود است، این کار با هدف پاسخگویی به حجم عظیم تقاضای معامله گران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌باشد. بیشتر معامله گران ارزهای دیجیتال ترجیح می‌دهند، خریدهای خود را با این استیبل کوین انجام داده و همچنین سودهای حاصل از فروش ارزهای دیجیتال خود را نیز به استیبل کوین تتر‌ تبدیل کنند، بنابراین حجم استیبل کوین تتر باید با تقاضای معامله گران مطابقت داشته باشد.

به گزارش شرکت تتر‌، در راستای تقاضای بازار بیش از 1.1 میلیارد دلار تتر از 24 مارس 2022 تا 29 مارس 2022 عرضه شده و در مجموع در ماه مارس بالغ بر 1.8 میلیارد دلار USDT تولید شده است.

افزایش ارزش بازار تتر USDT

افزایش فعالیت استیبل کوین تتر همچنین منجر به افزایش ارزش بازار آن شده است. ارزش بازار تتر (USDT) که در 25 مارس 2022 معادل 80.99 میلیارد دلار بود، پس از افزایشی بی‌سابقه به 81.42 میلیارد دلار رسیده است. با توجه به قیمت 1 دلاری تتر و  ارزش بازار 81.42 میلیارد دلاری، هم اکنون حدود 81.4 میلیارد کوین USDT در گردش وجود دارد.

گزارش کوین مارکت کپ (coinmarketcap)، نیز نشان می دهد که ارزش بازار تتر از 26 تا 27 مارس بیش از 1 میلیارد دلار افزایش یافته است.

نمودار هفت روزه ارزش بازار تتر | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار هفت روزه ارزش بازار تتر

طبق داده‌های وب سایت کوین مارکت کپ، تتر (USDT) با اختلاف بیش از 10 میلیارد دلار پس از بیت کوین و اتریوم در رتبه سوم، بایننس کوین (BNB) در رتبه چهارم قرار دارد. 

ارزش بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافته است

موجودی استیبل کوین تتر در صرافی‌های ارز دیجیتال نیز در حال افزایش است. همچنین عرضه فزاینده Tether و افزایش مبادلات، نشان دهنده افزایش سطح قدرت خرید انباشته شده در صرافی‌ها است.

داده‌ها نشان می‌دهد که ارزش بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 4.8 درصد افزایش یافته است و از آنجایی که معمولا سایر ارزهای دیجیتال از روند قیمت بیت کوین تبعیت می‌کند، اکنون همه نگاه ها به بیت کوین (BTC) دوخته شده است. 

بیت کوین که دیروز حدود 44,000 دلار خرید و فروش می‌شد، با افزایش 3,000 هزار دلاری به 48,189 رسید. 

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت بالای 47,500 دلار خرید و فروش می‌شود. همچنین اتریوم نیز با 7.26 درصد افزایش بالای 3300 دلار، بایننس کوین با 11 درصد افزایش 439 دلار، ریپل با 6 درصد افزایش 0.88 دلار، کاردانو با 9 درصد افزایش 1.23 دلار، خرید و فروش می‌شوند. سولانا، لونا و آوالانچ نیز به ترتیب 10 ،5 و 8 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته‌اند.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: thecryptobasic.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *