تتر برای انتقال از TRC20 به بلاکچین اتریوم و آوالانچ، از یک شخص ثالث کمک می‌گیرد

تتر برای انتقال از TRC20 به بلاکچین اتریوم و آوالانچ، از یک شخص ثالث کمک می‌گیرد | همتاپی

تتر‌ (USDT)، بزرگ‌ترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار، پس از سقوط روز پنجشنبه به 0.941 دلار در صرافی کوین بیس (Coinbase)، اعلام کرد که در حال انجام یک مبادله زنجیره‌ای (chain swap) با یک شخص ثالث (Third-party) نامشخص بوده است. 

تتر در اطلاعیه رسمی خود در توییتر اعلام کرد:

در مدت زمان کوتاهی، تتر هماهنگ می‌کند تا با یک شخص ثالث، یک مبادله زنجیره‌ای انجام دهد، مبادله از بلاکچین ترون (Tron TRC20) به بلاکچین اتریوم (Ethereum ERC20) به میزان یک میلیارد تتر‌، و همچنین مبادله از بلاکچین ترون به پلتفرم آوالانچ به میزان 20 میلیون تتر انجام می‌شود. عرضه‌ی کل تتر‌ در طول این فرآیند تغییر نخواهد کرد.

تتر، روز پنجشنبه تحت فشار فزاینده‌ای قرار گرفت و قیمت آن به زیر 1 دلار کاهش یافت. در صرافی کوین بیس، تتر تا قیمت 0.941 دلار سقوط کرد و برابری با دلار امریکا را از دست داد. در هنگام نگارش این مقاله، قیمت تتر به دلار 0.985 می‌باشد و کاهش قیمت 1.10% را تجربه کرد.

این کاهش قیمت در حالی رخ داد که پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر، روز پنجشنبه در توییتر اعلام کرد که باز خرید تتر با قیمت 1 دلار از طریق وب سایت tether.to ادامه دارد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

تتر که در حال حاضر سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، نقش کلیدی در تسهیل تجارت در سراسر بازار ارزهای دیجیتال ایفا می‌کند و همچنین با سیستم مالی سنتی ارتباط دارد.

معامله‌گران تترهای خود را به دلار آمریکا تبدیل کردند زیرا  جامعه‌ِ ارزهای دیجیتال مشتاق نگهداری استیبل کوین نیست. استیبل کوین یو اس دی ان (USDN) نشانه‌هایی از ضعف را نشان داد و قیمت آن در نهم ماه مه در صرافی بیترکس (Bittrex) به رقم 0.91 دلار کاهش یافت. قیمت استیبل کوین ترا یو اس دی (TerraUSD) نیز در اوایل این هفته به رقم 0.22 دلار کاهش پیدا کرد.

کاهش قیمت تتر به زیر 1 دلار در سراسر بازار ارزهای دیجیتال بازتاب داشت؛ به‌طوری‌که قیمت بیت کوین بیش از 7 درصد کاهش یافت و به رقم 25,401 دلار رسید که پایین‌ترین قیمت از دسامبر سال 2020 است.

آلتکوین‌ ها ضرر دو رقمی را تجربه کردند و تقریبا تمام آنها به رنگ قرمز درآمدند. آلت‌کوین‌ها با سرمایه زیاد، بین 25 تا 40 درصد ضرر را ثبت کردند.

پس از گزارش مرکز آمار کار مبنی بر افزایش 8.3 درصدی قیمت مصرف کننده در ماه آوریل که اندکی بالاتر از پیش بینی اقتصاددانان (شرکت کننده در نظرسنجی داوجونز) بود، ارزهای دیجیتال در کنار بازار سهام سقوط کردند.

سرمایه گذاران همچنین تحت تأثیر اخبار سقوط قیمت لونا (LUNA) به زیر 1 دلار قرار گرفتند. طبق گزارش کوین گلس (CoinGlass)، در 13 ماه می، نزدیک به 1.29 میلیارد دلار انواع ارزهای دیجیتال به پول نقد تبدیل شده است.

در هنگام انتشار این مقاله خرید و فروش تتر در قیمت 0.9983 دلار انجام می‌شود. همچنین تتر (USDT) به حجم بازار 71,745,126,254 رسیده است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: u.today
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *