یک میلیارد دلار از خزانه‌داری تتر به بایننس ارسال شد

یک میلیارد دلار از خزانه‌داری تتر به بایننس ارسال شد | همتاپی

طبق داده‌های ویل الرت (Whale Alert) به تازگی یک میلیارد دلار USDT از خزانه تتر به صرافی ارز دیجیتال بایننس ارسال شده است.

در بحبوحه سقوط‌های سریالی قیمت ارزهای دیجیتال طی چند روز گذشته، یک میلیارد دلار USDT از خزانه شرکت تتر‌ (Tether) به صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) منتقل شد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

در چند روز گذشته بیش از 90 درصد از ارزهای دیجیتال با افت قیمت محسوسی مواجه شدند. این در حالی است که سایر بازارهای مالی پرخطر نیز روزهای خوبی را سپری نکردند.   

در جلسه معاملاتی روز شنبه، قیمت بیت کوین در صرافی بایننس به کمترین میزان چند ماه اخیر یعنی 34 هزار دلار رسید و در حال حاضر در محدوده 35 هزار دلار خرید و فروش می‌شود. سلطان رمزارزهای جهان در تلاش است تا سطح حمایت بیشتری را در این محدوده حفظ کند.

اکنون، ویل الرت (Whale Alert) تشخیص داده است که یک میلیارد دلار USDT از خزانه‌داری تتر به بایننس منتقل شده است.

متن هشدار Whale Alert به شرح زیر است:

🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 1,000,000,000 #USDT (1,000,000,000 USD) transferred from Tether Treasury to #Binancehttps://t.co/pctmfmlhGy

منبع: Whale Alert (@whale_alert)

پس از این اتفاق، شرکت تتر‌ به سرعت توضیحاتی را در خصوص این موضوع مهم ارائه کرد.

در چند دقیقه، تتر با یک شخص ثالث هماهنگ می‌کند تا یک انتقال برون زنجیره‌ای انجام دهد. به طوری که 1 میلیارد دلار تتر را از شبکه ترون (TRC20) به شبکه اتریوم (ERC20) منتقل کند. به همین سبب، عرضه کل تتر در طول این فرآیند تغییر نخواهد کرد و این اتفاق تنها یک مهاجرت برون زنجیره‌ای بوده است.

این بدان معناست که تتر هیچ توکن USDT جدیدی چاپ نکرده و فقط توکن‌ هایی را با ارسال به بایننس، از شبکه ترون به شبکه اتریوم می‌فرستد.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptopotato.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *