استیبل کوین تتر در شبکه پلیگان (Polygon) در دسترس قرار گرفت

تتر در شبکه ماتیک به روز رسانی شد | صرافی همتاپی

تتر (Tether) در شبکه Polygan (شبکه ارز MATIC)، بعنوان یازدهمین شبکه‌ای که خدمات استیبل کوین تتر‌ را ارائه می‌دهد، اندازی شد.

شرکت تتر (بزرگترین استیبل کوین جهان)، استیبل کوین تتر (USDT) را در شبکه پالیگان عرضه کرده‌است. تتر‌ پالیگان، خدمات استیبل کوین تتر را به هزاران برنامه جدید در سراسر شبکه بلاک‌چین متصل می‌کند. 

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

پالیگان یک راه حل مقیاس پذیر لایه۲ است، که در شبکه اتریوم راه اندازی شده‌است. هر چند تتر‌ اتریوم قبلا عرضه شده است؛ ولی ارائه تتر‌ در پالیگان ویژگی‌های منحصر بفرد‌تری خواهد داشت، این شبکه امکان تراکنش‌های سریع‌تر با کارمزد کمتر، با بهره‌گیری از فناوری‌هایی مانند رول آپ آپتیمیزم (optimistic) و رول آپ دانش صفر (ZK) فراهم می‌کند.

شبکه پالیگان که در اکتبر ۲۰۲۱ میزبان ۳ هزار برنامه غیرمتمرکز بود (dapp)، هم اکنون میزبان ۱۹ هزار برنامه غیرمتمرکز است که به همت ۸ هزار تیم توسعه ایجاد شده است.

شبکه Tether، از معدود استیبل کوین‌های با ثباتی است، که توکن‌های USDT آن توسط دارایی‌هایی با ارزش نسبتاً «پایدار» پشتیبانی می‌شوند، تتر از دارایی‌های نقدی، اسناد خزانه داری ایالات متحده و اوراق تجاری، برای حفظ ثبات توکن خود و برابری پیوند ۱به۱ با دلار استفاده می‌کند. توان حفظ ثبات توکن‌های USDT آن را به یک دارایی با ارزش نسبتا پایدار تبدیل کرده‌است.

ارزش هر توکن تتر‌ (USDT)، یک دلار است. با این حال، اخیراً گزارش شده است، که تتر با اتصال به پزو مکزیک یک استیبل کوین جدید بنام MXNT به استیبل کوین‌های متصل به فیات خود اضافه کرده است. توسعه استیبل کوین‌های متصل به دارایی‌های با ثبات فیات مزایایی فوق العاده دارد، چون این نوع استیبل کوین‌ها برای انجام معاملات سریع در بازار ارزهای دیجیتال و همچنین کاهش خطرات ناشی از نوسانات بازار در اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز (Defi) بسیار مفید هستند.

با عرضه تتر در پالیگان، هم اکنون این استیبل کوین در ۱۱ بلاک چین مختلف  شامل اتریوم، سولانا، آوالانچ، الگوراند، ترون، اومنی (Omni)، ایاس، شبکه لیکوئد، کوساما و بیت کوین کش در دسترس است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether در این باره گفت:

ما از راه اندازی USDT در پالیگان بسیار خوشحالیم چون توانسته‌ایم زمینه دسترسی جامعه بیشتری را به سیال‌ترین، پایدارترین و قابل اعتماد‌ترین استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال را فراهم کنیم.

تتر اخیراً به دنبال ترس روانی حاصل از استیبل کوین‌ها، به دلیل تاثیر سقوط استیبل کوین ترا (TerraUSD) دچار بی ثباتی شد. استیبل کوین ترا، یک استیبل کوین الگوریتمی بود، که به جای پشتیبانی با دارایی‌های با ثبات، با ارز دیجیتال که ذاتا ناپایدار هستند پشتیبانی می‌شد.

با این حال، تتر به سرعت بازیابی شد، و ثبات تتر همچنان برقرار است. تتر در گزارش هفته گذشته خود به دارندگان و سرمایه‌گذاران اطمینان داده که این استیبل کوین کاملاً امن است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش تتر  صرافی ارز دیجیتال همتاپی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: https://cryptopotato.com/
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *