چرا وضعیت لایت کوین قبل از هاوینگ وخیم به نظر می‌رسد؟

تحلیل لایت کوین در آستانه هاوینگ لایت کوین |‌ همتاپی

هش ریت لایت کوین از چند هفته قبل در حال کاهش بوده و درآمد ماینرهای این ارز دیجیتال از محل کارمزدها هم در این مدت کم شده است. به علاوه عملکرد قیمتی LTC نیز نزولی باقی مانده است.

برای خرید و فروش لایت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم لایت کوین بخرم

چهارمین هاوینگ لایت کوین احتمالاً در ۳ آگوست (۱۲ مرداد) در ارتفاع بلاک ۲۵۲۰۰۰۰ اتفاق می‌افتد. یک سری از شاخص‌های این ارز دیجیتال سیگنال نزولی صادر کرده‌اند، اما چند شاخص مهم وجود دارد که می‌تواند باعث تغییر روند آن شود.

تا هاوینگ بعدی لایت کوین فقط چهار روز باقی مانده است. این رویداد اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود که پاداش بلاک لایت کوین را از ۱۲.۵ LTC به ۶.۲۵ LTC برسد. هرچند که معامله‌گران زیادی به روند این ارز دیجیتال قبل از هاوینگ آن امید داشته‌اند، اما به نظر می‌رسد که روند کلی بازار ارزهای دیجیتال نظر متفاوتی دارد.

قیمت لایت کوین هم تحت تاثیر فشار فروش این ارز دیجیتال قرار گرفته و معامله‌گران زیادی را نگران کرده است.

تا هاوینگ بعدی لایت کوین کم‌تر از یک هفته باقی مانده است

به طور کلی، تا هاوینگ بعدی لایت کوین تنها ۳۰۰۰ بلاک باقی مانده است و طبق داده‌های وب سایت «Nicehash»، این رویداد در تاریخ ۳ آگوست (۱۲ مرداد ) برگزار می‌گردد. همان طور که گفته شد، رویداد هاوینگ اهمیت بسیار زیادی دارد؛ اما به نظر می‌رسد که صنعت ماینینگ لایت کوین در شرایط چندان امیدوارکننده‌ای قرار ندارد.

برای مثال داده‌های وب‌سایت «Coinwarz» نشان می‌دهد که هش ریت لایت کوین در چند هفته قبل به شدت کاهش یافته است. علاوه بر این، درآمد ماینرهای این ارز دیجیتال از محل کارمزدها هم کاهش یافته و یک سیگنال منفی دیگر را به ثبت رسانده است.

کل کارمزد تراکنش‌های لایت کوین | همتاپی

کل کارمزد تراکنش‌های لایت کوین، منبع: گلس نود

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

به غیر از تعداد ماینرها، محبوبیت بلاک چین لایت کوین هم کم شده است. شایان ذکر است که تحلیلگران با توجه به کاهش توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به LTC به چنین نتیجه‌ای رسیده‌اند. 

علاوه بر این، فعالیت نهنگ‌های LTC و حجم معاملات این ارز دیجیتال هم کاهش یافته است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری در آن ندارند. با این حال، آدرس‌های فعال روزانه LTC در محدوده صعودی باقی مانده است.

داده‌های مربوط به حجم، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها، آدرس‌های فعال روزانه و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به لایت کوین | همتاپی

 داده‌های مربوط به حجم، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها، آدرس‌های فعال روزانه و توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی به لایت کوین

مطالب مرتبط: افت شدید هش ریت لایت کوین در استخر بایننس؛ ماینرها در جستجوی استخرهای بهتر؟

آیا سرمایه گذاران باید انتظار بهتری از لایت کوین داشته باشند؟

در هفته گذشته قیمت لایت کوین مانند بخش ماینینگ این ارز دیجیتال، دچار ضربه بدی شد.

با این حال، قیمت LTC در ۲۴ ساعت گذشته با روند صعودی نسبتا خوبی مواجه شده و با رشدی ۴ درصدی به محدوده ۹۴.۷ دلار رسیده است. ارزش بازاری لایت کوین هم در محدود ۶.۶ میلیارد دلار قرار دارد. 

شان بیلو (Shan Belew)، اینفلوئنسر محبوب بازار ارزهای دیجیتال، در تحلیل قیمت لایت کوین گفته که یک الگوی کنج نزولی در نمودار قیمت LTC ایجاد شده است. این الگو به‌طور کلی یک الگوی صعودی است و نشان می‌دهد که قیمت لایت کوین به زودی ممکن است رشد کند. بیلو تاکید کرده است:

من نسبت به الگوی کنج نزولی که در نزدیکی هاوینگ لایت کوین در نمودار آن ایجاد شده است، خوشبین هستم.

نمودار روزانه LTC نشان می‌دهد که احتمال به واقعیت پیوستن چنین پیش‌بینی وجود دارد. به‌عبارت دقیق‌تر، میانگین متحرک نمایی لایت کوین نشان می‌دهد که خریداران و فروشندگان این ارز دیجیتال همچنان در تلاش هستند یکدیگر را شکست بدهند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) و شاخص جریان پول (MFI) لایت کوین هم به یک سمت حرکت کرده‌اند. در نتیجه، اگر خریداران LTC بتوانند فروشندگان را شکست بدهند، احتمال افزایش قیمت این ارز دیجیتال وجود دارد.

نمودار روزانه لایت کوین | همتاپی

نمودار روزانه لایت کوین، منبع: تریدینگ ویو

آینده لایت کوین چگونه رقم خواهد خورد؟ شما منتظر کدام سناریو هستید؟

(2 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *