در آستانه انتشار شیباریوم به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

در آستانه انتشار شیباریوم به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ | همتاپی

در آستانه انتشار نسخه بتای شیباریوم در هفته جاری، شاهد انتشار هشدار‌هایی از سوی شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، مدیر توسعه دهندگان این راهکار لایه 2 و همچنین گردانندگان صفحات مجازی شیباریوم هستیم.

شیتوشی کوزاما، مدیر تیم توسعه دهندگان بلاکچین لایه 2 شیباریوم تایید کرد که نسخه بتای شیباریوم در این هفته منتشر خواهد شد. در همین رابطه و در آستانه انتشار این پروژه، توسعه دهندگان و ادمین‌های صفحات شیباریوم در فضای مجازی، از کاربران خواستند تا مراقب افزایش تعداد کلاهبرداران و پروژه‌هایی که ادعا می‌کنند با شیباریوم در ارتباط هستند باشند.

50000 شیبا
هدیه ما به شما
دریافت جایزه

شیتوشی کوزاما با استفاده از حساب کاربری توئیتر، در مورد لینک‌ها و پروژه‌هاییی که مدعی همکاری با شیباریوم هستند، هشدار داد. او به اعضای جامعه شیبا توصیه کرد که ضمن انجام تحقیقات خود، منتظر اعلام جزئیات از سوی حساب‌های رسمی باشند و تیک آبی حساب‌ها را حتما چک کنند:

این را قبلاً هم گفته‌ام، اما اجازه دهید تکرار کنم: تمام اخبار نا امید کننده و FUD را نادیده بگیرید. ببینید چه کسی منشأ انتشار چنین اخباری است. هر محصول رقیبی ممکن است مسئول ایجاد، انتشار و زمان بندی چنین خبر‌هایی باشد و ببینید انتشار این خبر‌ها به نفع چه کسانی است. بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید. شاید حدس من درست باشد اما صرفاً اینکه من می‌گویم درست است، به این معنی نیست که واقعاً درست باشد.

ادمین گروه تلگرامی Shibarium Tech اعلام کرد که عده‌ای در حال دست به دست کردن یک لینک هستند و ادعا می‌کنند به نسخه بتای شیبار‌یوم تعلق دارد. برخی از اعضای جامعه شیبا نیز اعلام کرده‌اند که پس از کلیک کردن بر روی این لینک، دارایی‌های خود را از دست داده‌اند. به تمام کاربران توصیه می‌شود که پیش از دریافت هرگونه اطلاعیه از حساب‌های رسمی شیباریوم، از کلیک کردن بر روی هرگونه لینک و یا اتصال کیف پول خود به هر منبعی خودداری کنند.

مطالب مرتبط: شیباریوم چیست؟ نقد و بررسی کامل شبکه شیباریوم

در همین حال، شیبا اینو به انتشار شیبار‌یوم در روز شنبه اشاره نموده است. لازم به ذکر است که یک برنامه تخفیف ویژه یک ساعته متاورس در این تاریخ و همزمان با افتتاحیه رویداد SXSW برگزار می‌شود. از آنجایی که توجه بسیاری از مردم معطوف به راه اندازی این پروژه مورد انتظار است، کاربران باید به شدت در مورد پروژه‌هایی که ادعا می‌کنند با شیباریوم در ارتباط هستند، احتیاط کنند.

مطالب مرتبط: زمان انتشار شیباریوم بالاخره اعلام شد

افزایش قیمت شیبا اینو و بون (BONE) در آستانه راه اندازی شیباریوم

طی 24 ساعت اخیر، جامعه شیبا بیش از 6 میلیون توکن SHIB را سوزانده است اما با این حال، نرخ توکن سوزی شبکه پیش از راه اندازی شیباریوم با کاهش مواجه بوده است. در روز گذشته، یک کیف پول با انجام تنها یک تراکنش، 4,572,044 توکن SHIB را سوزاند.

در حال حاضر و پس از 3 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت اخیر، قیمت شیبا اینو در سطح 0.00001112 دلار قرار دارد. بالاترین و پایین‌ترین قیمت خرید و فروش شیبا اینو در 24 ساعت گذشته، به ترتیب 0.00001164 دلار و 0.00001076 دلار بوده است. ضمن اینکه حجم معاملات نیز در این مدت با جهش 75 درصدی همراه بوده است. در عین حال، توکن BONE هم پس از 4 درصد افزایش قیمت، در سطح 1.73 دلار خرید و فروش می‌شود. بالاترین قیمت BONE در روز گذشته، 1.85 بوده است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *