اسناد خزانه داری آمریکا بیش از ۵۸ درصد از ذخایر تتر را تشکیل می‌دهند

 اسناد خزانه‌داری آمریکا ۵۸% ذخایر تتر را تشکیل می‌دهد|همتاپی

روز دوشنبه، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، خاطر نشان کرد که اسناد خزانه داری ایالات متحده بیش از ۵۸ درصد از ذخایر این شرکت را تشکیل می‌دهد. این اعلامیه به دنبال استخدام شرکت حسابداری BDO ایتالیا  توسط تتر‌ و تاییدیه سه ماهه ناشر استیبل کوین صورت گرفت و نشان از کاهش دارایی اوراق تجاری بود.

دارایی‌های اوراق تجاری تتر به کمتر از 50 میلیون دلار کاهش یافت

مدیر ارشد فناوری تتر‌، روز دوشنبه همزمان با بروزرسانی پورتفولیوی تتر اذعان کرد اوراق خزانه داری ایالات متحده  بخش بزرگی از ذخایر شرکت تتر را تشکیل می‌دهد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

آردوینو همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه برنامه زمانبندی انتشار حسابرسی شفافیت تتر‌ گفت :

مهلت انتشار معمولا ۴۵ روز است؛ اما با راه اندازی سازوکارهای جدید حسابرسی  ما در حال بهبود فرآیندها برای کاهش زمان‌بندی هستیم.

آردوینو در گزارش بروزرسانی عملکرد تتر‌ گفت: تتر قبلاً قول داده بود که سهم اوراق تجاری را در دارایی‌های شرکت خود کاهش داده و به صفر خواهد رساند.  همزمان با استخدام شرکت حسابرسی DBO ایتالیا توسط تتر‌ و انتشار گزارش ۳ ماه این شرکت مشخص شد، درصد دارایی‌های این شرکت در قالب اوراق تسهیلات ایالات متحده از ۴۳.۵ درصد در ۳۰ ژوئن سال جاری به ۵۸.۱ درصد  تا  ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ افزایش یافته است، به نحوی که دارایی‌های اوراق تجاری این شرکت هم اکنون تنها ۵۰ میلیون دلار است.

گزارش حسابرسی جدید تتر‌ در آگوست نشان می‌دهد که سهم اوراق تجاری تتر با کاهش محسوس به ۵۰ میلیون دلار رسیده است و ذخایر خزانه داری امروز تتر‌ نسبت به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲،  ۱۴ درصد افزایش یافته است.    مدیر ارشد فناوری تتر‌ در پاسخ به مثبت یا منفی بودن گزارش جدید تتر جواب داد این گزارش «خوب است». و با عملکرد تتر‌ همخوانی دارد، ارز دیجیتال تتر بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار است و امروزه ارزش بازار آن حدود 67.95 میلیارد دلار است.

سهم تتر‌ از ارزش بازار ۹۶۶ میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال معادل ۷.۰۴۴ درصد است. علاوه بر این، حجم معاملات صورت گرفته با تتر در ۳ اکتبر بیش از نیمی از حجم کل معاملات کریپتو در سراسر جهان است.

 حجم معاملات جهانی در بازار ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت ۴۸.۴۳ میلیارد دلار بوده است، که28.63  میلیارد دلار از این معاملات از طریق تتر انجام شده است؛ همچنین در ۳ اکتبر ۶۴.۵۳ درصد از معاملات بیت کوین  و ۳۴.۲۷ درصد از معاملات اتریوم میلیارد دلار با جفت معاملاتی تتر‌ انجام شده است.

تتر در یادداشتی که طی روز دوشنبه به وبسایت Bitcoin.com News ارسال کرد، توضیح داد:

همانطور که قول داده‌ایم همچنان به انتشار گزارش شفافیت مالی خود پایبندیم و این شفافیت در گزارشات بعدی نیز ادامه خواهد یافت، همچنین گزارش بروز روزرسانی‌ پورتفولیو شرکت ما نشان از افزایش درصد اسناد خزانه دارایی به ۵۸ درصد کل دارایی‌ها و همچنین کاهش سهم اوراق تجاری به ۵۰ میلیون دلار از کل دارایی های شرکت است.

نماینده تتر‌ در پایان افزود:

در گزارش‌های آینده، تتر به اعتبارسنجی کسب و کار، قدرت ذخایر خود و تثبیت موقعیت خود به عنوان استیبل کوین پیشرو در صنعت ادامه خواهد داد.

(2 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: news.bitcoin.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *