احتمال کاهش قیمت ترون همزمان با شکست حمایت سطح ۰.۰۶۳ دلار

حمایت قیمت ترون در سطح 0.063 دلار با کاهش 8.2 درصدی قیمت شکست | همتاپی

دو ماه ثبات قیمت ترون (با نماد TRX) در نهایت به نفع فروشندگان تمام شد و آن‌ها موفق شدند سطح حمایت 0.063 دلاری را بشکنند. شکست این سطح مهم می‌تواند اصلاح قیمت فعلی را تقویت کند و باعث افت ناگهانی تا سطح عرضه بعدی در قیمت 0.00576 دلار شود. آیا براساس این پیش بینی قیمت ترون، تریدرهای ارز دیجیتال باید وارد پوزیشن شورت شوند؟ در ادامه تحلیل ارز دیجیتال ترون با ما همراه باشید.

 نکات کلیدی تحلیل تکنیکال ترون (TRX)

قیمت ترو‌ن در محدوده مقاومتی 0.7 – 0.0712 دلار با فشار عرضه بسیار شدیدی مواجه است. میانگین‌های متحرک نمایی 100 و 200 روزه نسبتاً تخت، تحرکات قیمت نوسانی (بدون روند) را تشدید می‌کنند. حجم معاملات 24 ساعت گذشته ارز دیجیتال ترون 453 میلیون دلار بوده که حاکی از کاهش 18.25 درصدی نسبت به روز گذشته است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

جفت ارز معاملاتی ترون به دلار (TRX/USDT) در دو ماه گذشته در وضعیت رنج زدن بوده و قیمت آن بین دو مانع مهم 0.071 و 0.063 دلار در نوسان بوده است. در طول این دو ماه، خریداران برای عبور از مرز 0.071 دلار تلاش زیادی کردند ولی کندل‌های ریجکت قیمت با سایه بلند، نشان می‌دهد فروشندگان در این سطح مقاومت بسیار فعال هستند.

نمودار قیمت ترون به دلار | صرافی ارز دیجیتال همتاپی

نمودار قیمت ترون به دلار. منبع: تردینگ ویو

بنابراین همزمان با فشار فروش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت ترون نیز با یک سقوط شدید به زیر سطح حمایت 0.063 دلاری رسید. افزایش حجم معاملاتی همزمان با کاهش قیمت حاکی از آمادگی فروشندگان برای یک سقوط قیمت دیگر است.

قیمت بیت کوین به دلار امروز

علاوه بر این، قیمت ارز دیجیتال ترون امروز 1.8 درصد رشد داشته و حمایت شکسته شده را برای رسیدن به حمایت بالقوه تست کرده است. ضمناً کاهش حجم فعالیت در کندل سبز نشان‌دهنده تمایل کمتر فروشندگان است که پیش بینی بالا را تقویت می‌کند.

در نتیجه اگر قیمت ترون بتواند کندل بسته شدن روزانه زیر مرز 0.063 دلار را ثبت کند، سقوط ناشی از آن می‌تواند کاهش قیمت 8.2 درصدی را در پی داشته باشد و قیمت را به مرز 0.057 دلار برساند.

در مقابل، اگر فروشندگان قیمت ارز دیجیتال ترو‌ن را به بالای مرز 0.063 دلار برسانند، تحلیل نزولی نامعتبر خواهد شد. بنابراین فروشندگان کوتاه مدت افراطی که در تله شکست رو به پایین گیر افتاده‌اند، ناچاراً لیکوئید می‌شوند و سفارشات خرید بیشتری را ایجاد خواهند کرد.

مهمترین اندیکاتورهای تکنیکال برای پیش بینی قیمت ترون

اندیکاتور بولینگر باند (Bollinger Band): ترون توانسته باند پایینی اندیکاتور را بشکند که نشان‌دهنده فروش بیش از حد توسط فعالان این بازار است. بنابراین تثبیت قیمت مستلزم یک فاز ریست طولانی‌تر خواهد بود.

مطالب مرتبط: تحلیل قیمت ترون: آیا تکمیل الگوی مثلث نزولی در نمودار ترون، نگران کننده‌ است؟

اندیکاتور مکدی (MACD): سقوط پیوسته به زیر خط وسط از خطوط سریع و آهسته که جهت نزولی دارند، بر فشار فروش تریدرها تاکید دارد. نوار قرمز هیستوگرام رو به رشد نیز حاکی از حرکت نزولی پایدار است.

سطوح مقاومت کلیدی: 0.067 و 0.071 دلار

سطوح حمایت کلیدی: 0.057 و 0.052 دلار

در زمان انتشار این مقاله، ترو‌ن با قیمت متوسط 0.062 دلار خرید و فروش می‌شود. قیمت ترو‌ن در 7 روز گذشته 4.38 درصد افزایش داشته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال TRX، به مقاله تحلیل و پیش بینی قیمت ترون مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش ترون صرافی ارز دیجیتال همتا پی

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *