رمزگشایی از یک راز: تریلیون‌‌ها توکن شیبا اینو به آدرس‌ نهنگ‌ها سرازیر شده است

تریلیون‌‌ها توکن شیبا اینو به آدرس‌ نهنگ‌ها سرازیر شده است | همتاپی

در دنیای ارزهای دیجیتال، اتفاقات غیرمنتظره زیادی رخ می‌دهد. آخرین اتفاق گیج‌کننده این صنعت در بازار شیبا اینو رخ داد؛ چرا که تریلیون‌ها توکن به طور مرموزی از حساب نهنگ‌ها سر درآورده‌اند.

هجوم توکن‌های شیبا اینو به این کیف پول‌ها توجه علاقه‌مندان و تحلیلگران زیادی را به خود جلب کرده و تئوری‌های زیادی در مورد انگیزه پشت این نقل‌وانتقالات ایجاد شده است. جالب اینجاست که بدون توجه به این مسئله شیبا اینو همچنان به روند نزولی خود ادامه داده است.

برای خرید و فروش شیبا در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم شیبا بخرم

 هولدرهای بزرگ شیبا اینو توکن‌های بزرگی را ثبت می کنند

داده‌های وب‌سایت (IntoTheBlock) نشان می‌دهد که در روز گذشته، جریان ورودی توکن‌های شیبا اینو به کیف پول نهنگ‌های مذکور به‌شدت افزایش یافته است.

 به‌عبارت دقیق‌تر، در این روز کل جریان ورودی آدرس‌های مذکور به ۲۰.۱ تریلیون توکن شیبا اینو رسیده است. گفتنی است که این مقدار، رکورد جدیدی از ۲۳ مارس (۳ فروردین) و ژانویه ۲۰۲۳ (بهمن ۱۴۰۱) محسوب می‌شود و نشان می‌دهد که احتمالاً اتفاق مهمی در شیبا اینو رخ خواهد داد.

شیبا اینو در گذشته نیز با چنین جریان‌های عظیم ورودی مواجه شده است. رکورد جدید آن هم از این قاعده مستثنی نبوده زیرا بیشتر از ۲۰.۱۶ تریلیون توکن شیبا اینو در همان ۲۴ ساعت از این کیف پول‌های بزرگ خارج شده است.

هنوز دلیل دقیق این فعالیت‌های غیرعادی مشخص نشده است، اما احتمال این وجود دارد که جریان‌های ورودی و خروجی مذکور به‌خاطر توزیع مجدد کیف پول‌ صرافی‌های ارز دیجیتال انجام شده باشد.

وب‌سایت ( Whale Alert) تأیید کرده که چندین تراکنش‌ متوالی ۵ تریلیون توکنی (به ارزش ۴۳.۶ میلیون دلار) در شبکه شیبا انجام شده است.

 گفتنی است که صرافی بایننس هم تأیید کرده تراکنش‌های بزرگی را در شبکه شیبا اینو برای توزیع مجدد کیف پول‌های خود انجام داده است.

 روند شیبا اینو همچنان نزولی است

با وجود اینکه تعداد توکن‌های موجود در کیف پول نهنگ‌های شیبا اینو افزایش یافته، اما قیمت این ارز دیجیتال در هفته گذشته همچنان نزولی بوده است. همین موضوع باعث شده است که سؤالاتی در مورد تأثیر این حرکات بر پویایی کلی بازار و احساسات سرمایه‌گذاران ایجاد شود.

در ۷ روز گذشته، شیبا اینو به روند نزولی خود ادامه داده است. قیمت این توکن در هفته گذشته تقریباً ۶ درصد سقوط کرده و از اوج ۰.۰۰۰۰۰۱۹ دلاری خود در چهارشنبه گذشته، به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۷۱ دلار رسیده است.

نمودار قیمت شیبا اینو | همتاپی

ارزش بازار این ارز دیجیتال هم در هفته گذشته به‌شدت کاهش یافته و با سقوطی ۲۳ درصدی از اوج ۶ میلیارد دلاری خود به ۵.۱ میلیارد دلار رسیده است.

گفتنی است که رشد میم کوین په‌په احتمالاً در کاهش ارزش بازار شیبا اینو تأثیرگذار بوده است. این میم کوین، توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده و سرمایه‌گذاران بسیاری از ارزهای دیجیتال را به سمت خود کشانده است.

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *