تابستان امسال منتظر رشد قیمت این آلتکوین‌ها باشید

رشد قیمت آلت کوین ها در تابستان | همتاپی

تحلیل‌های اخیر نشان می‌دهد که قیمت تعدادی از آلتکوین ها، از جمله ریپل (XRP)، کاردانو (ADA) و میم‌کوین محبوب شیبا اینو (SHIB)، پایین‌تر از ارزش واقعی آن‌ها است و این موضوع می‌تواند به عنوان سیگنالی در مورد احتمال صعود آن‌ها در تابستان امسال در نظر گرفته شود.

براساس بررسی‌های شرکت محبوب سانتیمنت (Santiment) که به تجزیه و تحلیل ارز های دیجیتال می‌پردازد، احتمالاً این 3 آلتکوین پرطرفدار، پایین‌تر از ارزش واقعی خود قرار دارند. مبنای این بررسی، ارزش بازار تحقق یافته این ارزها است. معیاری که به محاسبه نسبت ارزش بازار یک ارز دیجیتال در برابر آخرین قیمت خرید آن می‌پردازد.

برای خرید و فروش ریپل در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم ریپل بخرم

نتایج این بررسی، با در نظر گرفتن ارزش محقق شده این ارزها در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند‌مدت به دست آمده است و حاکی از احتمال رونق مجدد بازار است که می‌تواند به سود این آلتکوین ها منجر شود.

حساب توئیتر سانتیمنت،در  14 خرداد 1402 اعلام کرد که:

بررسی ترکیب ارزش تحقق یافته آلتکوین‌ها در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند‌مدت نشان می‌دهد که قیمت بسیاری از آن‌ها پایین‌تر از ارزش واقعی است. ارزش بازار ریپل (XRP)، کاردانو (ADA)، دوج (DOGE)، متیک (MATIC)، شیبا اینو (SHIB)، یونی سواپ (UNI) و لینک (LINK) بالاتر از ارزش بازار محقق شده آن‌ها است و این موضوع نشانگر احتمال رشد این آلتکوین ها در تابستان است.

نام آلتکوین های دیگری مانند دوج کوین، متیک، یونی و لینک نیز در این لیست به چشم می‌خورد. اما از سوی دیگر در این گزارش به این موضوع اشاره شده است که براساس شاخص MVRV Z-Score، قیمت فعلی ارز هایی مانند بیت کوین، اتریوم و BNB می‌تواند بالاتر از ارزش واقعی آن‌ها باشد.

این معیار که با بررسی نسبت ارزش بازار به ارزش تحقق یافته ارزهای دیجیتال محاسبه می‌شود، از کاربرد گسترده‌ای برای ارزش‌گذاری ارزهای مختلف و کل بازار برخوردار است.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

لازم به ذکر است که قیمت ریپل طی هفته گذشته عملکرد قابل توجهی داشته‌است. تا جایی که علی رغم خروج سرمایه 62 میلیون دلاری از بازار سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، ریپل شاهد جریان ورود سرمایه چشمگیری بوده است.

نتیجه این ورود سرمایه که به چند عامل مختلف وابسته بوده است، باعث افزایش چند میلیارد دلاری ارزش بازار ریپل شده است.

از جمله این موارد می‌توان به ثبت دومین و سومین رکورد بیشترین فعالیت آدرس‌های این شبکه، در مدت زمان تنها 2 روز اشاره کرد. این عامل می‌تواند نشان‌دهنده احتمال تغییرات اساسی در جایگاه آتی این ارز در میان با ارزش ترین ارزهای دیجیتال باشد.

مطالب مرتبط:آلتکوین (Altcoin) چیست؟ از مفاهیم پایه تامعامله آلتکوین‌ها

طبق آمار شرکت تحلیلی سانتیمنت، اخیراً تعداد آدرس‌های فعال در این شبکه با افزایشی چشمگیر به عدد 490 هزار آدرس رسیده است. عدد 490 هزار، فاصله چندانی با رکورد ثبت شده در تاریخ 18 ماه مارس (27 اسفند 1401) ندارد. لازم به یادآوری است که قیمت ریپل طی 10 روز پس از ثبت این رکورد، با جهش 45 درصدی مواجه شد.

از سوی دیگر، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو نیز با رشد فوق‌العاده‌ای همراه بوده است و معیار‌هایی مانند ارزش کل دارایی قفل شده در این شبکه و همچنین حجم تراکنش‌های صرافی‌های غیرمتمرکز آن، به طور مداوم در حال افزایش بوده و هر روز رکورد جدیدی را به ثبت می‌رسانند.

در همین حال، جامعه شیبا اینو همچنان به استراتژی توکن سوزی خود پایبند بوده است. این در حالی است که ارزش این میم کوین، پس از کاهش رتبه ایمنی شبکه، اخیراً بار دیگر بهبود یافته است.

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: cryptoglobe
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *