جامعه شیبا اینو در انتظار شبکه شیباریوم

جامعه شیبا اینو در انتظار راه اندازی شبکه شیباریوم | همتاپی

جامعه شیبا‌ اینو (Shiba Inu) مشتاقانه منتظر راه اندازی بلاکچین شیباریوم (Shibarium) به عنوان راه حل لایه 2 بوده است. شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی این میم کوین محبوب، در شبکه‌های اجتماعی در این مورد صحبت کرده است که این اظهار نظر واکنش کاربران شیبا اینو را با خود به همراه داشته است.

شیباریوم احتمالا در ماه می ارائه خواهد شد

کوزاما، توسعه دهنده اصلی میم کوین شیباریوم، همیشه از ذکر تاریخ دقیق انتشار شیباریوم خودداری کرده است.

اکنون که شایعات مربوط به شیباریوم از تب و تاب افتاده است، یکی از اعضای جامعه شیبا یک اسکرین شات را در توییتر به اشتراک گذاشت که در مورد تاریخ راه اندازی شیباریوم سخن گفته بود.

در یکی از کانال‌های انجمن شیبا اینو در رسانه‌های اجتماعی، شیتوشی اظهار داشت که “اتفاقاتی تا قبل از ماه می به وقوع می‌پیوندند.”

واکنش‌های متفاوت جامعه

پس از این، به نظر می‌رسد که احساسات کاربران در مورد راه اندازی راه حل لایه 2 شبکه شیباریوم متفاوت است. زیرا بسیاری از سرمایه گذاران از شنیدن “به زودی” به عنوان پاسخی برای زمان راه اندازی خرسند نیستد.

در پاسخ به توئیت حساب ShibaArizona، یکی از اعضای انجمن شیبا نوشت، “این قرار است به چه معنا باشد؟ تبلیغات گول زننده! این حس آشنایی است…»

بسیاری از مردم اکنون فکر می‌کنند که ارز دیجیتال شیبا اینو در صورت ادامه این روند، شاهد کاهش شدید قیمت خواهد بود.

قیمت شیبا اینو در 24 ساعت گذشته نزدیک به 4.3 درصد افزایش یافت و قیمت آن در حال حاضر 0.00001298 دلار است. پایین‌ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 0.00001210 دلار و 0.00001320 دلار بوده است. 

در همین حال، توکن گس شیباریوم یعنی بون (BONE) با 8.80 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با قیمت 1.37 دلار معامله می‌شود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا اینو صرافی ارز دیجیتال همتا پی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *