فشار فروش یک پلتفرم معاملاتی باعث سقوط قیمت آلت کوین‌ها شده است

فشار فروش یک پلتفرم معاملاتی باعث سقوط قیمت آلت کوین‌ها شده است | همتاپی

به نظر می‌رسد تصمیم یک پلتفرم معاملاتی بزرگ با فروش دارایی‌های دیجیتال خود، باعث شده است که قیمت آلت‌کوین‌ها در روز گذشته کاهش یابد. این در حالی است که قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد کاهش داشته و ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با کاهشی ۵.۷۴ درصدی به ۱.۰۴ تریلیون دلار رسیده است.

برای خرید و فروش بیت کوین در خواست خود را ثبت کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

با این وجود، آلت کوین‌هایی مثل کاردانو و سولانا با سقوطی ۲۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین ضرر را به هولدرهای خود رسانده‌اند. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که آیا بازار ارزهای دیجیتال در این هفته بهبود می‌یابد یا روند نزولی آن تا هفته آینده ادامه دارد؟

فشار فروش یک پلتفرم معاملاتی به‌ بازار

شرکت Scimitar Capital که یک پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال است، اعلام کرده که قصد دارد تمام دارایی‌های دیجیتال خود را نقد کند. اعضای جامعه ارزهای دیجیتال باور دارند که این تصمیم به‌ احتمال زیاد به‌ دلیل کاهش ناگهانی و گسترده قیمت ارزهای دیجیتال گرفته شده است. شرکت مذکور در اطلاعیه خود اعلام کرده است:

صندوق ما تصمیم گرفته است که تمام دارایی‌های دیجیتال خود را بفروشد و سرمایه‌اش را به تأمین‌کنندگان معتبر برگرداند. ما معتقدیم که این اتفاق باعث می‌شود ثبات داشته باشیم و فرصت‌هایمان افزایش یابد. 

در همین حال، یکی از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال به نام «Thiccy» در توییتر اعلام کرده که شرکت Scimitar Capital در طول یک شب ۲ میلیارد دلار از آلت کوین‌های خود را فروخته و باعث سقوط قیمت آن‌ها شده است.

50000 شیبا
جایزه بگیرید!
همین حالا ثبت نام کن

با این حال، هنوز اعتبار و سرمایه این پلتفرم تأیید نشده است. این شرکت در فضای آنلاین مشارکت قابل‌توجهی ندارد و حساب توییتری آن در مارس ۲۰۲۳ (اسفند 1401) ایجاد شده است. Thiccy در توییتر خود گفته است:

صندوق Scimitar Capital که اواخر جمعه‌ شب ۲ میلیارد دلار از آلت کوین‌های خود را فروخته است.

برای دریافت آخرین تحلیل‌های بیت کوین، به صفحه تحلیل و پیش بینی بیت کوین مراجعه کنید.

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *