تعداد کیف پول‌های شیباریوم به بیشتر از ۱۰۰ هزار عدد رسید!

افزایش ناگهانی کیف پول های شیابریوم | همتاپی

شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، یکی از بنیان‌گذاران شیبا اینو، اعلام کرده است که پل شیباریوم به کمک سندسیپ نیوال (Sandeep Nailwal)، یکی از بنیان‌گذاران پالیگان لبز (Polygon Labs)، تعمیر شده است.

نگذار دارایی هات از دست بره

داده‌های موجود نشان می‌دهد که تعداد کیف پول‌های شیباریوم از ۱۰۰۰۰۰ کیف پول فراتر رفته و تنها در ۲۴ ساعت پس از راه‌اندازی مجدد خود در ۲۸ آگوست (۶ شهریور)، ۳۵۰۰۰ کیف پول جدید به آن اضافه شده است. گفتنی است که شیباریوم به عنوان یک بلاک چین، لایه دوم جدیدی برای اکوسیستم شیبا اینو راه‌اندازی کرده است.

کوساما نیز اعلام کرد که ۶۵۰۰ کیف پول مختلف ۳۵۰۰۰۰ تراکنش را در شیباریوم انجام داده‌اند. با این حال، طبق داده‌های وب سایت «Shibariumscan.io»، این ارقام از آن زمان به بعد به ترتیب ۵۵.۸ درصد و ۲۰.۲ درصد افزایش یافته‌اند.

داده‌های موجود در این وب سایت نشان می‌دهد که در حال حاضر ۱۰۱۲۷۷ کیف پول ۴۲۰۸۹۷ تراکنش را در ۳۴۴۶۱۴ بلاک با میانگین بلاک ۵ ثانیه به اتمام رسانده‌اند.

تعداد آدرس‌های شیباریوم ۲۴ ساعت بعد از راه‌اندازی مجدد | همتاپی

تعداد آدرس‌های شیباریوم ۲۴ ساعت بعد از راه‌اندازی مجدد آن از ۶۵۰۰۰ به ۱۰۰۰۰۰ کیف پول رسید – منبع: Shibarium Scan

طبق گفته‌های  کوساما، راه‌اندازی مجدد شیباریوم ثابت کرد که منابع مالی کاربران همیشه امن بوده‌اند و در آینده هم امن خواهند ماند.

او علاوه بر این از سندیپ نیوال هم برای کمک به راه‌اندازی شیباریوم تشکر کرد و گفت:

پس از این حادثه، مستقیما و به سرعت با سندیپ تماس گرفتم و او بدون لحظه‌ای تعلل به ما کمک کرد تا به خروجی و نتیجه عالی برسیم. این اتفاق نشان می‌دهد که تصمیم ما برای فورک پالیگان درست بوده است.

داده‌های وب سایت کوین‌گکو (CoinGecko) نشان می‌دهد که راه‌اندازی مجدد شیباریوم به خوبی در قیمت شیبا اینو منعکس شده و این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۳.۶ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۸۲۵ دلار رسیده است.

تغییرات قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته | همتاپی

تغییرات قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته، منبع: کوین‌گکو

با این حال، شیبا اینو هنوز هم ۱۴.۳ درصد با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۶۳ دلاری خود در زمان قطعی شیباریوم فاصله دارد.

[مطالب مرتبط:‌ مایکل سیلور از اتفاقی نادر پرده برداشت؛ فرصت خرید بیت کوین از راه رسید؟]

وقتی شیباریوم قطع شد، کوساما اعلام کرد که «هجوم عظیم تراکنش‌ها و کاربران» دلیل این اتفاق بوده است. او سپس تاکید کرد که در یک مورد هزاران هزار قرارداد و تراکنش‌های عادی در یک بلاک ایجاد شده بود و چنین مسائلی باعث شد شیباریوم از دسترس خارج شود.

طبق داده‌های موجود، در آن زمان حدود ۲.۵ میلیون دلار سرمایه در پل شیباریوم گیر کرده بود. یکی از کاربران توییتر به نام «Kaal» در روز راه‌اندازی اولیه شیباریوم گفته بود:

شیباریوم مثل یک نوزاد تازه متولد شده است که بین اعضای خانواده خود که برای استقبال از او آمده‌اند، غرق شده است. این نوزاد آماده است، اما لطفاً با عشق و توجه زیادی از آن استفاده کنید.

در روزهای بعد، تیم شیباریوم ادعا کرد که زیرساخت سرور را تا ۱۵۰۰ درصد افزایش داده است تا ازدحام موجود در آن را بهتر مدیریت کند.

بهترین قیمت تومانی

همان طور که گفته شد، شیباریوم یک شبکه لایه دوم اتریوم است که از ارز دیجیتال شیبا اینو برای پرداخت هزینه گس خود استفاده می‌کند. علاوه بر این، پروژه مذکور روی راه‌اندازی بازی و اپلیکیشن‌های متاورسی اکوسیستم شیبا اینو متمرکز شده است.

تحلیل شما از آینده قیمت شیبا چیست؟ با توجه به این شرایط، چشم انداز رو چطور می‌بینید؟

 

 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: newsbtc
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *