نسخه آزمایشی شیباریوم راه‌اندازی شد

نسخه آزمایشی شیباریوم راه‌اندازی شد | همتاپی

شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شبکه شیبا اینو، اعلام کرد نسخه آزمایشی و عمومی اولیه شیباریوم راه‌اندازی شده است.

با توجه به اینکه بسیاری از فعالان بازار ارزهای دیجیتال مدت‌ها منتظر اجرای شیبار‌یوم بوده‌اند، شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده اصلی شبکه شیبا اینو، اعلام کرد که نسخه آزمایشی آن هم‌اکنون راه‌اندازی شده است. او توضیح داده است که صنعت ارزهای دیجیتال برای داشتن جامعه‌ای غیرمتمرکز، بین‌المللی و بزرگ شدیداً به یک شبکه لایه دوم غیرمتمرکز نیاز دارد. شایان ذکر است که طبق گفته‌های کوزاما این نسخه از شیباریوم پاپی‌نت (Puppynet) نام دارد. نسخه آزمایشی مذکور در حالی راه‌اندازی شده که بازار ارزهای دیجیتال نگران اثرات نقدینگی مشکلات مربوط به از بین رفتن پیوند دلاری استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین است. 

50000 شیبا
هدیه ما به شما
دریافت جایزه

کوزاما تأکید کرده است که شیباریوم به‌عنوان یک بلاکچین لایه دوم طراحی شده و امکان راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. این بلاک چین، می‌تواند با مشاغل واقعی و پروژه‌های قدرتمند هم ادغام شود. همان‌طور که قبلاً هم گفته شده بود، شیباریوم یک راهکار کم‌هزینه است که به توکن‌سوزی شیبا اینو هم کمک می‌کند.

مطالب مرتبط: شیباریوم چیست؟ نقد و بررسی کامل شبکه شیباریوم

در هفته آخر فوریه ۲۰۲۳، کوزاما از پورتال ورودی شیبار‌یوم پرده‌برداری کرد که امکان ایجاد یک سیستم ورودی را برای اعضای جامعه شیبا اینو فراهم می‌کرد.

پلتفرم نسخه آزمایشی شیباریوم

رابط نسخه آزمایشی شیباریوم داده‌های مربوط به شبکه، اعتبارسنجی و عملکرد استیکنیگ (Staking) را در اختیار دارد. کوزاما درباره راه‌اندازی این نسخه آزمایشی گفته است:

خب! امروز نسخه آزمایشی و اولیه شیباریوم را که پاپی‌نت نام دارد، شروع می‌کنیم.

با این حال، قیمت شیبا اینو هنوز به‌طور مشخص تحت‌تأثیر راه‌اندازی شیبار‌یوم قرار نگرفته است. ابن مسئله احتمالاً به‌دلیل نوسانات موجود در بازار ارزهای دیجیتال در بحبوحه از بین رفتن پیوند دلاری یو‌اس‌دی کوین به‌خاطر سقوط بانک سیلیکون ولی (Silicon Valley) است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(1 - کاربر 4,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *