ادغام اتریوم تا ۱۵ سپتامبر (۲۳) نهایی می‌شود

ادغام اتریوم ممکن است قبل از 15 سپتامبر نهایی شود | همتاپی

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد، ادغام (The merge) اتریوم ممکن است قبل از تاریخ پیش‌بینی شده که  ۱۵ سپتامبر بوده اتفاق بیفتد، جهش قابل توجه در هش ریت که هم اکنون میانگین آن به بالای ۹۰۰ ترا هش بر ثانیه (TH/s) رسیده است نشان دهنده افزایش انگیزه و تلاش ماینرها برای کسب سود از استخراج اتریوم قبل از انتقال کامل اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) است.

ادغام اتریوم زودتر از موعد مقرر انجام خواهد شد

هر چند طی برنامه زمان‌بندی توسعه‌دهندگان، مشتریان اتریوم در انتظار نهایی شدن ادغام در ۱۵ سپتامبر هستند، با این حال فعالیت بالای ماینرها می‌تواند شرایط را تغییر دهد، رقابت شدید ماینرها برای کسب سود در آخرین مراحل استخراج اتریوم باعث افزایش میانگین نرخ هش به ۹۰۰ ترا هش شده است، که این به نوبه خود می‌تواند باعث شود ادغام کامل اتریو‌م از آنچه که انتظار می‌رفت زودتر اتفاق بیفتد.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

به استناد داده‌های وب‌سایت‌ OkLink، با موضوع شمارش معکوس انجام ادغام اتریوم (Ethereum The Merge Countdown) آماده‌سازی ادغام اکنون ۹۸.۲۱٪ پیشرفت داشته است.

 لازم بذکر است ویتالیک بوترین، از بنیانگذاران اتریوم قبلا تاکید کرده بود که « تاریخ دقیق ادغام به نرخ هش بستگی دارد»، علاوه بر این، از آنجایی که ادغام در اندازه کل ترمینال سختی TTD) 58750000000000000000000) راه اندازی می‌شود؛ میانگین نرخ هش ۸۷۲.۲ TH/s برای شروع ادغام در ۱۵ سپتامبر کافی است.

با احتساب میزان سختی کل ترمینال (TTD) فعلی 57691088811453340461380 که نشان دهنده سختی استخراج تجمعی در استخراج آخرین بلوک اتریوم است و همچنین نرخ هش فعلی که  بالاتر از ۸۷۷ ترا هش بر ثانیه  است زمان زیادی تا انجام ادغام باقی نمانده است.

همانطور که بیان شد، افزایش اخیر در نرخ هش شبکه ممکن باعث ادغام زودتر از موعد باشد به عبارت دیگر، پیش بینی دقیق‌تر اینست که در واقع، اگر میانگین نرخ هش همچنان بالای ۹۰۰ TH/s باشد، ادغام ممکن است حتی در ۱۱ سپتامبر آغاز شود و در سطوح نرخ هش فعلی نیز ، ادغام بین ۱۲ تا ۱۴ سپتامبر اتفاق می‌افتد.

طبق  اطلاعات وب سایت WhenIsTheMerge، نیز تاریخ تخمینی ادغام ۱۴ سپتامبر پبش‌بینی شده است. از آنجایی که ۱۵ دقیقه بعد از ارتقاء پاریس انجام ادغام کامل در نظر گرفته می‌شود. ارتقاء پاریس بر روی شبکه اصلی اتریوم اجرا خواهد شد. بنابراین تا زمانی که ادغام پس از ارتقا بلاتریکس (Bellatrix) در زنجیره بیکن (Beacon Chain) در ۶ سپتامبر اتفاق بیفتد، هیچ مشکلی برای وقوع برنامه ریزی ادغام وجود نخواهد داشت.

روند قیمت اتریوم پس از ادغام چگونه خواهد بود

همانطور که ویتالیک بوترین نیز قبلا موضوع کاهش ابتدایی قیمت اتریوم بعد از ادغام را رسما تایید کرده است، قیمت اتریو‌م (ETH) به احتمال زیاد پس از ادغام ابتدا به دلیل مکانیسم سوزاندن که در برنامه بهبود (EIP-۱۵۵۹) آغاز شد، شروع به کاهش خواهد کرد و سپس در شرایط مناسب بازار شروع به افزایش می‌کند.

مطالب مرتبط: پیش بینی کاهش ۴۰ درصدی قیمت اتریوم توسط تحلیلگران

قیمت اتریوم در حال حاضر کمی بالاتر از سطح ۱,۵۰۰ دلار خرید و فروش می‌شود، که در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3 درصد کاهش یافته است. با این حال، به دلیل موج تشدید فروش قبل از وقوع کامل ادغام کارشناسان درباره کاهش قیمت تا سطح ۱,۰۰۰ دلار نیز هشدار داده اند.

برای اطلاع از اخرین اخبار اتریوم، به مقاله تحلیل قیمت اتریوم مراجعه نمایید. 

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

امتیازی داده نشده است
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *