روز دانلود بازی Shiba Eternity فرا رسید، آیا قرار است شیبا پامپ شود؟

رونمایی از بازی شیبا اینو | صرافی همتاپی

 روز دانلود بازی Shiba Eternity به ششم اکتبر (پنج‌شنبه 14 مهر) تغییر یافته و از همین حالا، نشانه‌های رشد قیمت شیبا اینو ظاهر شده‌اند. طرفداران این میم کوین به موفقیت بازی Shiba Eternity بسیار امیدوار هستند. ابتدا، یکم اکتبر به عنوان روز دانلود بازی در نظر گرفته شده بود ولی توسعه‌دهندگان، تاریخ را کمی عقب انداختند.

در حالی که طرفداران منتظر این بازی کارتی استراتژیک از تیم شیبا اینو هستند، مقبولیت توکن به شدت افزایش یافته است. تحرکات قیمت شیبا اینو در چند روز گذشته، نشان‌دهنده رفتار معاملاتی ایده‌آل برای وقوع یک بریک‌اوت (Breakout) است.

خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش بیت کوین همین حالا اقدام کنید.

می خواهم بیت کوین بخرم

 قیمت شیبا اینو به یک محرک نیاز دارد؟

اکنون بیش از دو هفته است که تحلیل شیبا اینو، تحرکات سایدوی (Sideways) یا رنج را نشان می‌دهد. این موقعیت رشد محدوده انباشت معمولاً برای ایجاد پوزیشن بریک اوت مساعد است. جالب اینکه روز دانلود Shiba Eternity برای اواخر این هفته تعیین شده است. براساس اعلام کاربر SHIB Knight که ادعا می‌کند یکی از بهترین تریدرهای شیبا در توئیتر است، روز دانلود بازی می‌تواند کاتالیزور این موقعیت باشد. همچنین فکر می‌کند روز دانلود بازی بتواند کاتالیزوری برای یک بریک اوت شدید در قیمت شیبا اینو باشد.

شیبا در محدوده انباشت در حال رشد است. برای یک بریک اوت بزرگ به چند کاتالیزور خوب نیاز دارد. روز دانلود بازی Shiba Eternity می‌تواند یکی از این‌ها باشد؟

 داده‌های اخیر نشان می‌دهد شیبا اینو همچنان توکن محبوب هولدرهای اتریوم است. این انگیزه بیشتری به هولدرهای شیبا می‎دهد تا همچنان طرفدار دومین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار بمانند. قیمت شیبا اینو به جز چند نوسان بی‌قاعده، نیمه دوم سپتامبر نسبتاً آرامی را گذرانده است. توکن شیبا اینو با یک الگوی قیمت سایدوی ثابت، همچنان به حفظ محدوده 0.000011 دلار ادامه می‌دهد.

مطالب بیشتر: اعلام بروزرسانی‌های مهم شیبا اینو از زبان مدیر توسعه این ارز دیجیتال

براساس داده‌های پایگاه CoinMarketCap در زمان نگارش این مطلب، قیمت شیبا اینو با افزایش 0.5٪ در 24 ساعت گذشته، 0.0000114 دلار است. باید منتظر ماند و دید که آیا رسیدن روز دانلود بازی می‌تواند باعث افزایش قیمت شیبا شود؟

قیمت تتر

 بازی Shiba Eternity چیست؟

 Shiba Eternity یک بازی کارتی مجموعه‌سازی براساس شخصیت‌ها و داستان‌های شیبا است. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های آنلاین و موبایلی را به صورت رایگان انجام دهند. البته کاربران می‌تواند با پرداخت پول، ویژگی‌ها مجازی بازی Shiba Eternity و سایر خدمات داخل بازی‌ها را خریداری کنند.

برای مطالعه بیشتر درباره شیبا، پیشنهاد ما مراجعه به صفحه تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا است.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش اتریوم صرافی ارز دیجیتال همتاپی

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: coingape
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *