زمان انتشار شیباریوم بالاخره اعلام شد

زمان-انتشار-شیباریوم-مشخص-شد

انتظار طولانی جامعه شیبا بالاخره به پایان رسید. اطلاعیه مربوط به انتشار نسخه بتای شیباریوم روز گذشته از طریق حساب توئیتری این پلتفرم اعلام شد و باعث شد ارتش شیبا برای اطلاع از جزئیات این برنامه، گوش به زنگ باشند.

گمانه‌زنی‌های مربوط به انتشار شیباریوم از اوایل سال جاری مطرح شده است. نسخه بتا یک نقطه عطف مهم برای شیباریوم به شمار می‌رود و برای عموم در دسترس خواهد بود. این فناوری، یک راهکار لایه 2 است که مزایای بسیاری از جمله تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر و همینطور مقیاس پذیری و امنیت بیشتر را برای اکوسیستم شیبا اینو به ارمغان می‌آورد.

50000 شیبا
هدیه ما به شما
دریافت جایزه

براساس این اطلاعیه، اطلاعات و اسناد مربوط به جزئیات ضروری شیباریوم، طی چند روز آینده منتشر خواهند شد. با این حال، این اطلاعیه به زمان خاصی اشاره نمی‌کند و در آن از عبارت این هفته استفاده شده است:

قابل توجه ارتش شیبا، خیلی خوشحالیم از این که اعلام کنیم نسخه عمومی بتای شیباریوم در این هفته راه اندازی خواهد شد. گوش به زنگ باشید و در چند روز آینده ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا از انتشار جزئیات مربوط به چگونگی دسترسی به وبسایت بتا مطلع شوید. زنده باد شیبا.

مطالب مرتبط: ارسال هزاران درخواست برای همکاری با پروژه شیباریوم

در فاز بتا، کاربران ویژگی‌های این فناوری لایه 2 جدید را امتحان نموده و مشکلات احتمالی را به تیم توسعه دهنده اطلاع می‌دهند. لازم به ذکر است انتشار نسخه بتا تنها با هدف تست و توسعه این فناوری صورت می‌گیرد و به هیچ وجه نباید برای انجام تراکنش‌های مالی مورد استفاده قرار بگیرد.

اکوسیستم شیبا اینو و شیباریوم در معرض توجهات

اکوسیستم شیبا اینو طی هفته‌های اخیر و در پی انتشار اخبار مربوط به راه اندازی زمان انتشار شیباریوم بالاخره اعلام شد، توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است. شیتوشی کوزاما (Shytoshi Kusama)، مدیر تیم توسعه شیبا اینو در تاریخ 26 فوریه (7 اسفند) وبسایت جدیدی را معرفی نموده و با قرار دادن یک فرم درخواست، از افراد علاقه مند دعوت کرد تا پروژه‌های مرتبط به شیباریوم را معرفی نمایند.

به گفته شیتوشی کوزاما، مدت کوتاهی پس از معرفی این وبسایت، تعداد بسیار زیادی از پروژه‌های مختلف با تیم شیبا اینو تماس گرفته و برای همکاری با این پروژه ابراز تمایل نموده‌اند:

خیلی خوشحالم از این که چند هزار درخواست دریافت کرده‌ایم. چندین پروژه فوق العاده در تجربه این ماجراجویی با ما همراه خواهند شد. فکر می‌کنم ایمیل‌های بسیاری از شیباریَن ها (Shibarian به معنی طرفداران شیبا) امروز ارسال خواهد شد. آخر هفته خوبی داشته باشید و منتظر خبر‌های جدید باشید.

به گفته کاربری با نام مستعار LucieSHIB، که یکی از تاثیرگذار‌ترین اعضای جامعه شیبا است، بیش از 3 هزار درخواست همکاری از طریق این فرم مخصوص ورود به ثبت رسیده است. کوزاما نیز اعلام کرده است که تعداد پروژه‌ها به قدری زیاد است که آمارشان از دست او خارج شده است.

مطالب مرتبط: آیا قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۳ صعودی است؟

او در ادامه صحبت‌هایش در مورد اسکم‌ها و کلاهبردارانی که از راه اندازی نسخه بتای شیباریوم سوء استفاده می‌کنند، هشدار داده است. مدیر تیم توسعه شیباریوم به کاربران توصیه کرد که از خرید توکن و محصولاتی که در فاز انتشار نسخه بتا معرفی می‌شوند، خودداری کنند.

یکی دیگر از توسعه‌دهندگان شیبا اینو به نام کال دایریا (Kaal Dhairya) نیز اعلام کرده است که شیبا سواپ (ShibaSwap) تنها صرافی غیرمتمرکز (DEX) رسمی و مورد تایید شبکه شیباریوم است. کال دایریا همچنین در مورد کلاهبردارانی که خلاف این اطلاعیه را اعلام می‌کنند تا با سوء استفاده از نام شیبا اینو، توکن خود را به فروش برسانند، هشدار داد:

شیبا سواپ (ShibaSwap) تنها صرافی غیر متمرکز (dex) رسمی است. پروژه‌هایی که ادعایی بر خلاف این اطلاعیه دارند، احتمالاً کلاهبردار هستند. متاسفانه افراد بسیار زیادی هستند که با هدف کسب سود و لیست شدن توکن‌هایشان، اقدام به سوء استفاده از نام شیبا اینو و علاقه مندان این اکوسیستم می‌کنند. از مردم و صرافی ها می‌خواهیم که پیش از هر اقدامی، تحقیق لازم را انجام دهند.

در انتها لازم به ذکر است که در زمان انتشار این مطلب، خرید و فروش شیبا اینو با قیمت 0.0000112 دلار انجام می‌شود.

ترجمه و جمع‌آوری: تیم خرید و فروش شیبا صرافی ارز دیجیتال همتا پی 

(1 - کاربر 5,00 از 5) 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
منبع: bitcoinist.com
اشتراک گذاری

پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *